Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne hogy az egyik családtagom van hogy bejön a szobába (ami az enyém lenne elvileg) lülni meg ilyenek, azért nem szeretne átmenni másik szobába hogy minél kevesebbet kelljen gázszámlát fizetni.

Én viszont elküldöm néha mert zavar. (18 leszek nemsoká)

Jogosan küldöm el vagy el kellene ezt néznem?



2017. jan. 17. 19:27
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
35%
Ezt a sok hülyeséget magadtól írtad, vagy valaki segített?
2017. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
40%

Na ugyan, mesélj már, hogy mi a hülyeség benne... Légyszives!

Az, hogy legyen önmaga? Vagy az, hogy ne hagyja magát korlátozni? Majd ő azt tudja. Én is úgy találtam meg a saját utamat, hogy besokalltam a "megfeleléstől" és, eljött a "majd én azt tudom" ideje. Azóta kiegyensúlyozottabb az életem, és nap végén hozzám lehet szólni. Soha, semmilyen helyzetben nem szabad megalázkodni, meghunyászkodni senki előtt, és hajbókolni más akaratának. Az hosszú távon csak frusztrációt eredményez.

2017. jan. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
75%
Már leszarom, hogy mit írsz, el sem olvastam, de láttam, hogy kisregény. Nagyon érdekes, hogy a "beled kivan" "2 melót nyomva", gyereked van, akivel valószínűleg sok időt töltesz, hiszen mindent tudsz a gyereknevelésről, de azért ráérsz óránként 80 sort kiba..ni a gyakorira.
2017. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
0%

a taxiban van néha idő nyomkodni a gombot. Utas nem mindig van, de kint kell lenni, ha van, akkor meg hajtani. A másik melóhelyemen meg a gép előtt ülök, és amikor besokallok az adatoktól felnézek, hogy valamelyik "fingom sincs a dolgokról" kis majom milyen észt osztott már megint.

És valóban, tipikus csőlátású marharépa ember lehetsz. Az a baj, hogy ti vagytok többségben, addig meg a normálisaknak a neve kuss. Ez van.

Kicsit láss túl a 3 méteres környezeteden, pakold szépen sebességbe az agyad, és TALÁN tudsz valami építő jellegűt is mondani.

2017. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
79%
Ennek már tényleg semmi köze a kérdéshez.
2017. jan. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
38%

csak válaszoltam az engem ért kritikára, ennyi.

A kérdésre a válaszomat megadtam, véleményemet ismeritek, ami tudom, hogy olyan, mint a segglyuk, mindenkinek van, de senkit se érdekel a másé, de ez van.

2017. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
65%
Így igaz, csak a tiéd még szaros is.
2017. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
13%

na innentől nincs több kérdésem. Szarral dobálózás az látom nagyon megy.

És még a taxisokra mondják, hogy paraszt népség...

Legalább a kérdező is megtanulja, hogy mit ér a sok nagyokos emberke szava. Fogadok, hogy egy vagy az önmagát "értelmiségnek" nevező rétegből. Csak gratulálni tudok. Kicsit pislogj bele szemellenző nélkül a világba.

Szép napot!

2017. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
26%
Kösz, neked is!
2017. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!