Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi a 11 éves...

Miért nem engedi a 11 éves gyerekem, hogy megnézzem a Skype üzeneteit?

Figyelt kérdés
Kijelentettem, hogy csak akkor lehet skypeja, hogyha megnézhetem az üzeneteit. Nagy nehezen beleegyezett.

2018. szept. 2. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
75%
* dán
2018. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem mondta el.
2018. szept. 2. 20:48
 23/80 anonim ***** válasza:
88%
Egy 11 évesnek is jár a magánszféra. Nem azt mondom, hogy szabadjára kell engedni a neten, de a barátaival való beszélgetéseit elolvasni túlzás. Elég lenne időnként átnézned, hogy kikkel tartja a kapcsolatot skype-on. Ha ismered őket és tudod a gyerekedről, hogy nem csinál hülyeségeket, akkor nem kell kicsinyeskedni a magánbeszélgetések olvasásával.
2018. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim válasza:
72%
Az ő fiókja, az ő beszélgetései, ami közte és valaki között zajlik, neked nincs közöd ahhoz, hogy kivel mit beszélget. Most gondolj bele: fordított esetben te engednéd, hogy a beszélgetéseidet átvizsgálják? Nem hinném, te is fel lennél háborodva, hogy nem bíznak benned. Azt csinál, amit
2018. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
32%

7-es és 9-es ti normálisak vagytok? Mi az hogy akkor ő is hadd nézze meg az anyja üzeneteit, meg hogy majd szex közben is nézni akarja...ti totál betegek vagytok!

11 éves gyerekről van szó. Akiért a szülő felel. Igenis hadd lehessen ellenőrizni, annak idején ÷n is ellenőriztem a gyerekem, és nem háborgott ellene. Nehogy már egy 11 éves gyerek diktáljon és ossza az észt.

Kérdező,te meg nem bírsz el a gyerekkel? Nem engedi, meg kell szüntetni a skypot, ilyen egyszerű.

2018. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim válasza:
29%
Hadd csinálja, amit akar szerintem legalábbis Skypeon, nem hinném, hogy olyan káros lenne rá a program, mint a többi tud lenni. (előző voltam)
2018. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 A kérdező kommentje:
Egyszercsak 1 hete fogta magát és leírtotta a tabletjét, elment boltba apjával és a zsebpénzéből vett egy telefont, ott még a Viber üzeneteket nem engedi, azt mondja, hogy ő azt a SAJÁT pénzéből vette, azért nem nézzétek.
2018. szept. 2. 20:51
 28/80 A kérdező kommentje:
Nézhetem
2018. szept. 2. 20:52
 29/80 anonim ***** válasza:
58%

Hm..érdekes...azt mondjátok a szülőnek semmi köze arról mit beszélget.


Bezzeg ha arról szólna a kérdés hogy a 14 éves lány pucér képeket küldözget és kiderül, mindeni egyből, habzó szájjal azt kérdezi hol voltak a szülők miért nem figyeltek rá...


Hogy is van ez?

2018. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
39%
Privát szféra.
2018. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!