Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi a 11 éves...

Miért nem engedi a 11 éves gyerekem, hogy megnézzem a Skype üzeneteit?

Figyelt kérdés
Kijelentettem, hogy csak akkor lehet skypeja, hogyha megnézhetem az üzeneteit. Nagy nehezen beleegyezett.

2018. szept. 2. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 A kérdező kommentje:
Azt megmutatja, ha egy idegen akar vele beszélni
2018. szept. 2. 21:03
 42/80 anonim ***** válasza:
97%
Akkor mi bajod van?
2018. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
86%
Itt külföldön büntetik a levéltitok megsérteset.. Otthon meg a remek családi kapcsolatokban a szülő csak kutatva tud a kiskoru meeg a nagykoru gyerekről is infot annyira jo kapcsolatban vannak hot idegenek nulla emberi kumunikácio csak ellenőrzes kutatas stb..
2018. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 A kérdező kommentje:
Akkor se örült, mikor megengedték, hogy a suliból egyedül menjen haza, és nem engedtem, hogy a barátokkal lógjon
2018. szept. 2. 21:06
 45/80 anonim ***** válasza:
91%
A gyerek nem a tulajdonod. Egy onallo emberi leny. Megfelelo bizalmi, szeretteljes kapcsolatot kell vele kiepiteni es semmi szukseg ilyen okorsegekre meg ellenorizgetesre. Akkor sajat magatol szolni fog, ha baj van, ha olyat kertek tole, amit nem kene, ha zaklatjak es meselni fog. Teljesen magatol.
2018. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
83%

Ilyenek voltak az én szüleim is gyerek/kamaszkoromban. Elvették a telefonom, mikor aludtam, s akkor olvasgatták át az sms-eim. Volt, hogy egy egész napra nem kaptam meg (büntetésből) s ők ez idő alatt átnéztek a facebooktól kezdve mindent. Naplót is írtam. Azt is rendszeresen végigböngészték.

Tizenévesen alig voltam otthon, semmit nem mondtam el nekik, titkolóztam és az első adandó alkalommal leléptem.

Kell a magánszféra egy ekkora gyereknek. Kiskamasz. El kell fogadnod, hogy vannak saját dolgai, amik nem feltétlenül tartoznak rád. Szerintem célszerűbb az, ha bizalmat előlegezel neki. Persze csak akkor, ha eddig is minden okés volt vele, szófogadó, jó gyerek volt.

Szerintem is olyan ez, mintha úgy küldenéd suliba/a barátaihoz, hogy egy diktafonnal kéne felvennie minden személyes beszélgetést, amit te később meghallgathatsz.

Én nem értek ezzel egyet. Viszont azt igenis helyesnek tartom, ha az ismerős-listáját átnézed, de a beszélgetésekbe én nem nyúlkálnék.

2018. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
84%
Remélem kamu,az ilyenek gyerekei mennek a pszhiátriára vagdosással mert semmi életterük nincs még 17 18 évesen se- Gondolom vmi szektás vagy..
2018. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
78%
Egészen biztos vagyok benne, hogy troll vagy. Ennyire ostoba egy ember sem lehet, mint te.
2018. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
68%
Vacsoráztatajuk a trollmamit..
2018. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, ahogy olvasom a kommentjeid, egyre inkább meggyőződésem, hogy gyereked neveletlen, nem bírsz vele, nem tudod kezelni. A gyerek diktál, nem te. Te neveled, vagy ő téged...el kéne dönteni, ki a felnőtt.

25-ös voltam

2018. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!