Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi a 11 éves...

Miért nem engedi a 11 éves gyerekem, hogy megnézzem a Skype üzeneteit?

Figyelt kérdés
Kijelentettem, hogy csak akkor lehet skypeja, hogyha megnézhetem az üzeneteit. Nagy nehezen beleegyezett.

2018. szept. 2. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
85%

Túlzás, amit csinálsz, kérdező. Pisilni elmehet a gyereked az engedélyed nélkül?

De szerintem csak trollkodsz, ennyire hülye csak nem lehet egy szülő, hogy így lekorlátozza a gyerekét.

2018. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
88%

50. Nem tűnik fel, hogy úgy írsz egy gyerekről, mintha egy kutya lenne?

Se neked, se a kérdezőnek nem kellett volna szaporodnotok.

2018. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
2018. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
84%

11 evesen en mar boven MSN-eztem.... es akkor meg kozel sem voltak a gyerekek ennyire felvilagosulva az internet es a technologia vilagaval. Sok baratomnak volt mar internete vagy gepe de soknak meg nem.


De tudtam, hogy cimet, informaciot, es foleg magamrol kepeket NEM osztok meg senkivel. Anyam sosem nezte meg az uzeneteimet, nem volt egy t@ho p@raszt. Ugyan arrol beszelgettunk a barataimmal mint a sauliban. Oda sem jott anyam kihalgatni minket.

2018. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező szerintem te tipikusan az felügyelet és irányítás kényszeres szülő vagy akitől a gyereke sírva fog menekülni amint lehetősége lesz rá. Te pedig csak állni fogsz és sírni, hogy hol rontottad el vagy büntetni a gyereked minden olyan mozzanatát ami az elszakadáshoz köthető. Adj neki privát szférát, legyél a szülője ne a felvigyázó tisztje.
2018. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
38%
Mert nincs közöd hozzá!
2018. szept. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
59%
Börtön ör vagy max nem szülő
2018. szept. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez egy troll, vagy a gyerek maga, mert elég gyerekesen fogalmaz a kérdező, ékezetek, írásjelek nélkül, tök magyartalan, amiket ír. Hahó, kamu!
2018. szept. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, csak kíváncsi vagyok: mindenáron azt szeretnéd, hogy amint 18 éves lesz a gyereked, elhúzzon minél messzebb tőled, és utána még csak feléd se köpjön?

Mert ha ezt akarod, akkor nagyon jó úton haladsz, csak így tovább, ügyes vagy! ♥

2018. szept. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim válasza:
76%
Tudod mit? Ha te is belergyezel, hogy megnézze az összes sms edet, lehalgassa a telodat, különös tekintettel az üzleti beszélgetésekre ( mert a gyereknek az iskola olyan mint neked a munka ), akkor mehet, persze, nyugodtan!
2018. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!