Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi a 11 éves...

Miért nem engedi a 11 éves gyerekem, hogy megnézzem a Skype üzeneteit?

Figyelt kérdés
Kijelentettem, hogy csak akkor lehet skypeja, hogyha megnézhetem az üzeneteit. Nagy nehezen beleegyezett.

2018. szept. 2. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 A kérdező kommentje:
Privát szféra majd ha elköltözik
2018. szept. 2. 20:54
 32/80 anonim ***** válasza:
82%

Rengeteget fogtok veszekedni, amikro idősebb lesz, de még nem költözött el.

És nem neked lesz igazad.

2018. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
83%
Sejtem mi a probléma gyökere,szegény,el is fog költözni amint 18 lesz tuti ilyen szülőktől ahol semmi privát szféra nem jár,nekem még ajtom se lehetett,leveleimet kibontották,feltörtek a fiokom,kiszedtek a fehérneműim meg még sok hasonlo undorito dolog.. Vajon miért nem mentem haza 15 éve
2018. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 A kérdező kommentje:
A másik, meg mikor 2naponta megnézem az elozmenyeit azt sem szereti.
2018. szept. 2. 20:59
 35/80 anonim ***** válasza:
81%
Tegyél rá porázt nyomkovetőt gondolat olvasot,verd össze mert vágyik magán életre.. Az ilxen szülő ugyanis csak ezzel tud elérni informácio szerzést erőszakkal..
2018. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
89%

Te ennyire nem fogod fel, hogy a gyereked csak egy kis magánéletet szeretne?

Egy jó szülő ezt megadja neki.

Minek vállaltál gyereket, ha ennyire semmibe veszed?

2018. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
53%

Privát szféra, persze...

Szomszéd kislány is igen tiltakozott, hogy a szülei belenézzenek az üzeneteibe. Aztán kiszökött este az ablakon, és az esti vonattal felutazott Pestre a "pasijàhoz", akivel 2 hónapja leveleztek. Tiszta szerencse, hogy tényleg egy 14 éves fiú volt, nem egy 44 éves pedofil.

Ő is 11 éves volt akkor.

2018. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
77%
Nem lennék nálatok 11 de 18 éves fiatal se,sokat fog hazudni az fix..
2018. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
45%

Legközelebb a 8 meg a 7 meg a 6 éves is privát szférat akar. Úgy látszil itt senki nem érti a lényeget. A Skype-on siman felbukkanhat barki, bejelentkezik hogy csevegne Veled, aztan 2 het "baratsag" utan meztelen kepet ker vagy ne adj isten talalkara hiv. Aki szerint ezt hagyni kell, annak azt kivanom hogy a sajat gyerekere akadjon egy aberralt allat.

Akkor is majd kifogast keressen mwg vedekezzen hogy a gyerek privat szferajat őrizte!

2018. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
95%
11 éves gyerekről van szó.. olyan nincs hogy nem nézheted meg KIVEL beszél. Nem azt, hogy miről. Öcsém is ennyi idős, a játékban megismert kitudjakivel is beszélget, és sajnos olyan naív, hogy elmondja a várost ahol lakik, stb.. ha a barátaival beszélget azt ne nézd meg. Viszont kérdező, a "privát szféra majd ha elköltözik" túlzás, így tipikusan olyan szülő leszel aki nem hagyja majd együtt aludni a barátjával/barátnőjével, felteve ha engeded hogy legyen neki olyanja 😃 egy idő után pedig csak ügyesebben fog titkolózni.
2018. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!