Nagybikatok kérdése:

Testvérem hibaja?

Figyelt kérdés

Sokat voltunk testvéremnél mikor megszült! Játszottam a gyerekkel, vittem neki ajándékot,stb. Aztán már nem tudom hány éve egyszer csak mindig az a válasz fogadott mikor mentünk volna, hogy most nem érünk rá, most ide megyünk, most oda megyünk... (kifogások) aztán jöttek a születésnapok, karácsonyok semmire nem hívtak meg.Többi családtagot mindenkit. Engem nem... Ennek már van szerintem 6 éve is.

Most pedig hívnának egy a gyerekkel kapcsolatos eseményre.Nagyon rosszul esett ez hogy évekig nem is mehettem hozzá,kihagytak minden programból ami vele kapcsolatos. Most pedig nem tudom mit tegyek! Nem hinném, hogy a gyerek tehet róla, de nekem így semmi kedvem menni. Már csak az is fura lenne, hogy 6 évig a többi rokonnal nem is találkoztam...nekik is mit mondjak ha megkérdezik eddig hol voltam? Én érezném magam kellemetlenül!


Én látom rosszul?



2023. febr. 27. 12:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Sztem ezt a többi rokon kifejezést a testvére párjának a családjára érti.
2023. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Utolsó jól írja! Nem, nem kérdeztem meg! Úgy voltam vele, ha nem akarják, hogy ott legyek akkor nem erősködök! Szüleimnél találkoztunk, de nem kérdeztem meg! Én ilyen vagyok! Beszélni beszéltünk, de ennyi.
2023. febr. 27. 14:34
 13/25 anonim ***** válasza:
67%

#12

Igazad van szerintem.

Te mentél volna folyton. Ők sunyiskodtak, kifogásokat kerestek. Nem közölték veled mi bajuk. Beszélni, beszéltél velük ettől függetlenül.

De már nem próbálkoztál, tudomásul vetted, hogy nem látnak szívesen.

Most meg a semmiből felhozzák, hogy menjél.

Te amúgy mennél hozzájuk szívesen vagy sérelem van benned? Az is érthető, hiszen eddig meg lapultak.

2023. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
Sz...r család lehettek, hogy ennyit se tudtok/akartok megbeszélni. Meg eszerint a szüleiteket se zavarja, hogy amikor egyik gyereküknél családi összejövetel van, sosincs ott a másik testvér.
2023. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Nem rajtam múlt soha! De ma megkérdeztem és kb. azt a választ kaptam amit sejtettem és ezért nem is kérdeztem eddig... hogy senkinek nem küldtek meghívót meg ilyenek....

Ez van!

Én szerintem mindent megtettem, de ha valakinek még van ötlete írja le.Rossz ez az egész, de fogalmam sincs még most sem mi lehetett az oka, hogy egyszer csak "elfelejtettek"!

Ezek után legvalószínűbbnek azt tartom, hogy a gyerek már kicsit nagyobb és ő mondhatta nekik, hogy miért nem megyünk oda soha vagy nem tudom mit gondoljak!

Szomorú vagyok, de nem tudok mit csinálni

2023. febr. 27. 16:53
 16/25 anonim ***** válasza:
76%
Mindketten szerintem hibásak vagytok. Lehet tévedek, de gondolom nem kifogásnak használta, hogy dolguk van. Ahogy nő a gyerek egyre többfelé lehet vele menni, nem ülnek otthon. Zavaró tud lenni, ha az ember nem tud mert mindig jön valaki, vagy ha a másik nem veszi észre, hogy már sok a jelenléte. Ezt akkor és ott kellett volna mondjuk jeleznie. De te sem kérdeztél mondjuk rá, amikor máshol találkoztatok, hogy ugyan mondja már el mi a baja, vagy mikor tudaz menni amikor alkalmas.
2023. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
93%

Ja, te ilyen vagy, oké. Ők meg olyanok. Jó sz*r család lehettek amúgy, ahogy itt valaki írta, ők nem hívnak meg téged, te annyit se tudsz megkérdezni, haragudnak-e rád vagy mi, a szüleid meg szó nélkül nézik ezt az egészet.


Megérdemlitek egymást, komolyan. Nem most kellett volna megkérdezni, mi bajuk van, hanem az első alkalom után, max. elmondják és akkor onnantól úgy álltok egymáshoz.


Nem értem, miért nekünk kéne itt ötletelgetni, nen ismerünk titeket.

2023. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem használta kifogásnak.

Ez a dumája is kifogás volt!

A többiek valahogyan mégiscsak megtudták, mikor lesz az ünneplés. Ahogyan hozzájuk eljutott a hír, a kérdezőhöz miért nem?

Megmondom: mert az összes résztvevő, a házigazdától a szüleiken át a legutolsó rokonig, gondosan hallgatott róla a kérdező előtt!

2023. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

#18 átlátja.

Szerintem is. Mi az, hogy nem küldtek meghívót senkinek? Jó sz_r duma. Ha akarom, hogy valaki részt vegyen a szülinapon, akkor tudtára adom. Ez nem történt meg. Miért? Mert nem akarták, hogy ott legyen. Ilyen egyszerű.

2023. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

17-es örülök, hogy neked jó családod van! Sajnos én ezt nem mondhatom el. Ahogy írtad is! Igen, akkor kellett volna megkérdezni, de nem tettem! Ha nem akartak mindig vendégeket azt is meg lehet érteni...

Volt Olyan mikor szüleimnél voltam akkor jöttek szüleimért és vitték el a születésnapra. Se akkor, se előtte nem mondta/ kérdezte hogy mehetnénk vagy megyünk e... Elmentek szüleimmel.

Ezt nem akartam leírni, de ez volt a legdurvább!

2023. febr. 27. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!