Nagybikatok kérdése:

Testvérem hibaja?

Figyelt kérdés

Sokat voltunk testvéremnél mikor megszült! Játszottam a gyerekkel, vittem neki ajándékot,stb. Aztán már nem tudom hány éve egyszer csak mindig az a válasz fogadott mikor mentünk volna, hogy most nem érünk rá, most ide megyünk, most oda megyünk... (kifogások) aztán jöttek a születésnapok, karácsonyok semmire nem hívtak meg.Többi családtagot mindenkit. Engem nem... Ennek már van szerintem 6 éve is.

Most pedig hívnának egy a gyerekkel kapcsolatos eseményre.Nagyon rosszul esett ez hogy évekig nem is mehettem hozzá,kihagytak minden programból ami vele kapcsolatos. Most pedig nem tudom mit tegyek! Nem hinném, hogy a gyerek tehet róla, de nekem így semmi kedvem menni. Már csak az is fura lenne, hogy 6 évig a többi rokonnal nem is találkoztam...nekik is mit mondjak ha megkérdezik eddig hol voltam? Én érezném magam kellemetlenül!


Én látom rosszul?



2023. febr. 27. 12:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

De ugye világos, hogy ebben a játszmában a szüleid is vastagon benne vannak????

Summa summarum: ilyen rokonokkal én nem venném föl újra a kapcsolatot.

2023. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Igen, azért ez nekem is lejött!
2023. febr. 27. 19:29
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Jah persze, megmondanám nekik, hogy majd ha bocsánatot kértek és őszintén megbánták, akkor esetleg meggondolom, hogy jövök. De, hogy nekik semmi következményük, kellemetlenségük ne legyen az éveken át tartó sunyiskodásból, szar emberként történő viselkedésből, az semmiképpen nem hagynám!
2023. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az!! 6 évig le se sz*rják a fejét, a kérdező meg nyeljen egyet, mint egy kis csicska "persze megyek"

Egyeseknek sok rá fér a képükre.

2023. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát szerintem beszélj a nővéreddel, hogy nem érted, hogy mi a baja veled és, hogy nem most jöttél le a falvédőről. Ha hajlandó elmondani mi baja és megtudjátok beszélni, akkor menj el. De ha nem akkor hagyd, és akkor majd valamikor rájön, hogy milyen kár, hogy nem lehettél az életének a része.
2023. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!