Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Igazam volt a bátyámmal folyó...

Igazam volt a bátyámmal folyó vitában? 19./N

Figyelt kérdés

Van egy 22 éves bátyám aki túlsúlyos (finom megfogalmazással) és magára egy abszolút igénytelen ember.

Én ennek vagyok az ellenkezője.

Sportolok, heti kétszer elmegyek futni és heti háromszor meg konditerembe.

Rendszeresen szoktam különböző nyeremény játékokon itt ott benevezni.

Volt, hogy protein csokit nyertem vagy shakert vagy valami kisebb dolgot.

Most viszont sikerült nyernem egy komolyabb dolgot (az értéke 70k körül van még átvételi bizonylatot is alá kellet írjak meg képet is csináltunk ami kint volt sztoriba, hogy én vagyok a nyertese az anonimitásom megőrzése érdekében ennyit közlök csak).

Nagyon de nagyon örültem neki és mutattam a szüleimnek, hogy nézzétek megnyertem és már az időpontról beszélünk, hogy hol vegyem át erre meg a bátyám vágott nekem egy pofát, hogy persze mert minden ilyen hülye nyereményjátékot nőkkel nyeretnek meg, hol van az igazság?

Bezzeg ő már 5 éve jelentkezik folyamatosan ilyen játékokra és egy cigaretta csikket nem nyert még de én még majdnem mindig nyerek valamit.

Na most amellett, hogy ez nem igaz szerintem ez sértő is.

És megmondtam neki, hogy talán foggyon le és legyen sportosabb ahhoz, hogy meglegyen a sansza ilyeneken nyerni mert, hogy gondolja azt, hogy túlsúlyosan és igénytelenül főleg egy ilyen nyereményjátéknál ami után kép készült és egy nevesebb influencer adta át nekem ezt a nyereményt nem engedheti meg magának egy ilyen ember, hogy egy olyan imidzs romboló embert mint ő kitegye őt a saját oldalára, hogy gratulálok a nyereményedhez.

Erre meg csak mégjobban nekem esett, hogy én egy p.csa vagyok és, hogy nála imidzs növelőbb ember nincs.

Ja persze a 120 kilójával a 180 centijéhez, persze.

Ha valamit hát ilyet ha influencer lennék én sem járatnám le magamat, hogy egy ilyen embert kitesznek a saját sztorimba, hogy gratulálok.


2023. aug. 30. 21:10
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
89%

Mi a tö..m az az influenszer, mit csinál igazából, hogy így oda vissza vannak érte.

Ja hogy tartalmakat gyárt. Hát ez klassz.

Lényeg az, hogy ő a bátyád és nem viszonyulhatnál így hozzá, ő pedig kicsit lelkesebb lehetne irányodban, főleg ha látja, hogy ennek örülsz, ez az eletvite az életed része. Mert az igen is jó, hogy foglalkozol magaddal, igényes vagy. De tesók vagytok, össze kell(ene) tartanotok és a bátyád figyelmét nem tahó, hanem normális módon fel kéne hívni arra, hogy törődjön többet magával. Szóval kicsit több kölcsönös megértés kellene.

2023. aug. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
90%
Milyen furcsa dolog az, hogy egyes embereknek mi a fontos, és min tudnak összeveszni :)
2023. aug. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
84%
#43 Nekem is ugyanez jutott eszembe. Egy ilyen semmiségen így összebalhézni...
2023. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező a sarokban sír, mert nem bántjuk mi is a bátyját? :D

Valaki jól írta: lehet kívül jól nézel ki, de belülről rohadsz.

2023. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
92%
Anyukám pár éve nyert kondibérletet egy elég nagy hallgatottságú rádión keresztül, bejátszották a telefonbeszélgetést és volt Facebook poszt is róla képpel. Pedig alacsony, 50-es nő akkoriban kb 90 kg-os súllyal. Rengeteg like-ot és kommentet kapott, vadidegen emberektől. Ennyit erről, te kétbites agyhalott díszpcsa. Nyilván orrba-szájba dicsekszel és osztod az észt, ez itt is süt az írásodból, most pedig a tesódnak elege lett. Megérdemelted, neked viszont pofa mehetett volna alapállásba, mert semmi jogod nem volt így visszaugatni. De menj és nyald ki az influenszer lotyó valagát, hátha kapsz még egy zacskó fehérjeport.
2023. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
87%

Ja a 19/N tituluson meg felröhögtem. 😂😂

Cicuka, nőnek a (nem csak biológiailag) FELNŐTT nőnemű emberek számítanak. Te qrva messze vagy még attól, hogy ebbe a kategóriába sorolhasd magad. Pisis kislány vagy, 14 éves érettségi szinten.

2023. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
19%

Nem láttam vitát. Még veszekedést sem. Csak 2 böffenetet.


Ha azt kérded, hogy valóságosabb volt-e, amit te mondtál, igen.

2023. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
91%
Tehát egyfelől kikéred magadnak, hogy nem a testedért nyertél, másfelől a bátyád dolgozzon a testén, hogy ő is nyerjen?
2023. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
83%

"hogy gondolja azt, hogy túlsúlyosan és igénytelenül főleg egy ilyen nyereményjátéknál ami után kép készült és egy nevesebb influencer adta át nekem ezt a nyereményt nem engedheti meg magának egy ilyen ember, hogy egy olyan imidzs romboló embert mint ő kitegye őt a saját oldalára, hogy gratulálok a nyereményedhez"


Add át a bátyádnak: nagyon-nagyon-nagyon sajnálom őt, amiért ilyen üresfejű pics@ húga van.

Mielőtt jönne a riposzt, hogy én is "biiiztosan" túlsúlyos vagyok, 175/55 - de ezt talán még soha életemben nem közöltem így senkivel, mert az én környezetemben nincsenek sem influenszerek, sem ilyen sötét pics@k, szóval nem a testsúly alapján ítéljük meg egymást.

2023. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
85%
Jaj, ez egy kamu trollkérdés, így beugrottatok neki? Úgy eltűnt hogy nem is reagál semmit. Látod hogy megmozgattad a válaszadók fantáziáját 19/N Józsika!
2023. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!