Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Igazam volt a bátyámmal folyó...

Igazam volt a bátyámmal folyó vitában? 19./N

Figyelt kérdés

Van egy 22 éves bátyám aki túlsúlyos (finom megfogalmazással) és magára egy abszolút igénytelen ember.

Én ennek vagyok az ellenkezője.

Sportolok, heti kétszer elmegyek futni és heti háromszor meg konditerembe.

Rendszeresen szoktam különböző nyeremény játékokon itt ott benevezni.

Volt, hogy protein csokit nyertem vagy shakert vagy valami kisebb dolgot.

Most viszont sikerült nyernem egy komolyabb dolgot (az értéke 70k körül van még átvételi bizonylatot is alá kellet írjak meg képet is csináltunk ami kint volt sztoriba, hogy én vagyok a nyertese az anonimitásom megőrzése érdekében ennyit közlök csak).

Nagyon de nagyon örültem neki és mutattam a szüleimnek, hogy nézzétek megnyertem és már az időpontról beszélünk, hogy hol vegyem át erre meg a bátyám vágott nekem egy pofát, hogy persze mert minden ilyen hülye nyereményjátékot nőkkel nyeretnek meg, hol van az igazság?

Bezzeg ő már 5 éve jelentkezik folyamatosan ilyen játékokra és egy cigaretta csikket nem nyert még de én még majdnem mindig nyerek valamit.

Na most amellett, hogy ez nem igaz szerintem ez sértő is.

És megmondtam neki, hogy talán foggyon le és legyen sportosabb ahhoz, hogy meglegyen a sansza ilyeneken nyerni mert, hogy gondolja azt, hogy túlsúlyosan és igénytelenül főleg egy ilyen nyereményjátéknál ami után kép készült és egy nevesebb influencer adta át nekem ezt a nyereményt nem engedheti meg magának egy ilyen ember, hogy egy olyan imidzs romboló embert mint ő kitegye őt a saját oldalára, hogy gratulálok a nyereményedhez.

Erre meg csak mégjobban nekem esett, hogy én egy p.csa vagyok és, hogy nála imidzs növelőbb ember nincs.

Ja persze a 120 kilójával a 180 centijéhez, persze.

Ha valamit hát ilyet ha influencer lennék én sem járatnám le magamat, hogy egy ilyen embert kitesznek a saját sztorimba, hogy gratulálok.


2023. aug. 30. 21:10
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
94%
Hogy Te mennyire buta vagy, hihetetlen..
2023. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
95%

Hiába vagy kívülről szép, ha belülről rohadsz. A saját testvéredről ilyeneket írni..Ha anyádként végig hallgattam volna ezt a szöveget, biztos szájba váglak, pedig nem vagyok egy agresszív ember. Belső értékekről még biztosan nem hallottál, vagy legalábbis beléd nem szorult.

Ja, +1: Az influencer is ugyanolyan büdöset szarik, mint te vagy a bátyád. Semmivel sem több vagy jobb akárki másnál.

2023. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
94%

Igen, bunkó voltál. Talán nem érted, de a túlsúlyos emberek nem boldogok abban, amiben vannak. Mókuskerék az életük. Nem könnyű kijönni belőle, nem bszogatás kell, hanem segítség. Vagy hagyd békén, ha nem tudod elfogadni őt vagy segíteni neki.

Az influencerek meg hamar kiégnek, nem akkora dicsőség, hogy ő adta át neked, bármi is volt a nyereményed.

2023. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon oda vagy attól, hogy eljársz edzegetni, pedig amellett, hogy ettől hosszú távon rosszabbul fogsz kinézni, még láthatóan a gondolkodásodnak is ártott.
2023. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
12%

Lehet hogy nagyon lepontoztok, de azért szerintem le lehet állni a kiscsaj savazásával.

Kitett egy kérdést , mert kiváncsi volt a válaszokra esetleg szeretett volna némi támaszt. Nem tudhatjuk hogy milyen viszonyok vannak a családban , hogyan viselkednek a szülők a gyerekekkel, semmit se tudunk csak azt amit leírt. S ezek alapján már oldalakon át fröcskölödik itt mindenki hogy milyen buta és felszines.

Hányingerem van attól ahogy itt osztjátok az észt. Lehet hogy nincs akkora érzelmi inteligenciája , de akkor sem érdemli ezt meg.

Igen is jó hogy ő odafigyel a testére az egészségére.

De abban egyet értek a többiekkel , hogy az influencernek mindig hogy kivel fotozkodik, te leszel neki az xxxxx-edig. Itt a lényeg hogy ő szerepeljen jó színben.

2023. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 Darius- ***** válasza:
10%
Én neked adok igazat. Továbbra is sportolj, függetlenül attól mit mondanak. A bátyád fogyjon le (kivéve, ha cukorbeteg, mert ők nem tudnak, az más). De értelmileg is fogyatékos, mivel le sem akar fogyni, bár tudna. Irigykedni könnyű.
2023. aug. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
80%
Sajnálom a bátyádat az elmebeteg húga miatt. Oké, hogy kamu az egész, de te nem vagy százas az tuti.
2023. aug. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
66%
Jött egy két férfi gyorsan mert meglátták hogy 19 N XD
2023. aug. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 Darius- ***** válasza:
6%

29- Soha nem vagyok szexista. Nem indokoltam, mert nem szoktam hosszan írni és magyarázkodni. De ha van rá kérés megteszem. Tehát az a helyzet én is sportolok sokat, voltam edző is, most tornát tanítok. Néha bunkónak kell lenni ahhoz, hogy valaki rádöbbenjen arra, mennyire fontos a fogyás. Sok plusz év! Ismerek olyan kedves ismerőst többet is, akik akarnak fogyni, de nem tudnak, mivel betegségük ebben meggátolja.

Az influenzar vagy micsoda pedig szerintem se reklámozzon oldalán elrettentő példát. általában azokat mutatják, akik minta példák, sikeresen le tudtak fogyni.

2023. aug. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
94%

Nem volt igazad. A nyereményjátéknak az a lényege, hogy véletlenszerűen keletkezik a választás a nyertesre. Ebből eredően senkit nem érdekel, hogy kivel fotózkodik a díjat átadó, hidd el, ha ebből akar pénzt csinálni, meg influenszerkedni, akkor meg van a módszere, hogy akár egy viziló mellett is olyan kép készüljön, meg olyan képaláírás, ami az ő malmára hajtja a vizet, pl. lesz belőle "fogyókúrareklám", és ezzel olyan társadalmi csoportot is elér az "influenszerkedéssel", ami eddig kiesett. Ha nem lennél ennyire korlátolt, pontosan átlátnád a marketing vonalát a dolognak.

Ha már figyelembe veszik a jelentkezők paramétereit egy ajándékosztogatásnál, azt úgy hívják, hogy pályázat.

Szép és jó, hogy neked ez az életed, és te ilyne csúcsszuper vagy, meg igényes, de ha csak be akartál szólni a zsírdisznó bátyádnak, azt megteheted ilyen kényszeredett ideológia-költés nélkül is.

2023. aug. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!