Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Igazam volt a bátyámmal folyó...

Igazam volt a bátyámmal folyó vitában? 19./N

Figyelt kérdés

Van egy 22 éves bátyám aki túlsúlyos (finom megfogalmazással) és magára egy abszolút igénytelen ember.

Én ennek vagyok az ellenkezője.

Sportolok, heti kétszer elmegyek futni és heti háromszor meg konditerembe.

Rendszeresen szoktam különböző nyeremény játékokon itt ott benevezni.

Volt, hogy protein csokit nyertem vagy shakert vagy valami kisebb dolgot.

Most viszont sikerült nyernem egy komolyabb dolgot (az értéke 70k körül van még átvételi bizonylatot is alá kellet írjak meg képet is csináltunk ami kint volt sztoriba, hogy én vagyok a nyertese az anonimitásom megőrzése érdekében ennyit közlök csak).

Nagyon de nagyon örültem neki és mutattam a szüleimnek, hogy nézzétek megnyertem és már az időpontról beszélünk, hogy hol vegyem át erre meg a bátyám vágott nekem egy pofát, hogy persze mert minden ilyen hülye nyereményjátékot nőkkel nyeretnek meg, hol van az igazság?

Bezzeg ő már 5 éve jelentkezik folyamatosan ilyen játékokra és egy cigaretta csikket nem nyert még de én még majdnem mindig nyerek valamit.

Na most amellett, hogy ez nem igaz szerintem ez sértő is.

És megmondtam neki, hogy talán foggyon le és legyen sportosabb ahhoz, hogy meglegyen a sansza ilyeneken nyerni mert, hogy gondolja azt, hogy túlsúlyosan és igénytelenül főleg egy ilyen nyereményjátéknál ami után kép készült és egy nevesebb influencer adta át nekem ezt a nyereményt nem engedheti meg magának egy ilyen ember, hogy egy olyan imidzs romboló embert mint ő kitegye őt a saját oldalára, hogy gratulálok a nyereményedhez.

Erre meg csak mégjobban nekem esett, hogy én egy p.csa vagyok és, hogy nála imidzs növelőbb ember nincs.

Ja persze a 120 kilójával a 180 centijéhez, persze.

Ha valamit hát ilyet ha influencer lennék én sem járatnám le magamat, hogy egy ilyen embert kitesznek a saját sztorimba, hogy gratulálok.


2023. aug. 30. 21:10
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
97%

A véleményem az, ha egy testvérpár egymáshoz fűződő kapcsolatát az határozza meg, hogy mit gondol róluk egy "neves influencer" és mit rak ki az Instára róluk, akkor megérett a világ a pusztulásra.

Végtelenül felszínes embernek látlak a leírásod alapján.

2023. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a "neves" influencernek tök mindegy hogy kivel fotozzák le s rak ki egy képet , mert csak egy story lesz neki a napi 3-5 közül az egyik.

A képen ugyse a másik lesz a lényeg hanem hogy ő tudjon tettszelegni valamilyen szerepben. Hogy a köznép közé leereszkedő sztár milyen karakter fog játszani , azt meg gyis a háttér stábja rakja neki össze. Mindegy csak nyilvánosság elött legyen.

2023. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
94%
11-es hsz, en semmi emberit nem latok a kerdezoben.
2023. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
94%
Sulyos megfelelesi kenyszerben szenvedsz
2023. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
94%

Tipikusan beleillessz ebbe a mai álszent képmutató hazug világba kérdező. És egy olyan dologra vagy büszke ami nem is a te érdemed XD Nyereményjáték huhuuu, én egyszer egy robogót nyertem de mégsem estem neki másoknak. (igen se szájjal se robogóval)


"Ha valamit hát ilyet ha influencer lennék én sem járatnám le magamat, hogy egy ilyen embert kitesznek a saját sztorimba, hogy gratulálok." Én is gratulálok neked, remélem veled is ilyen felszínesen fognak bánni egész életedben.

2023. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
95%
Én ha influencer lennék, simán kiraknék egy ilyen képet. Ezzel azt mutatnám, hogy nem teszek két ember között különbséget csak a külső alapján. Lehet, hogy a túlsúlyos embert még motiválná is a fogyásban, sportolásban az, hogy ő nyert, sőt még másokat is motiválna, olyanokat, akik nem annyira sportosak és vékonyak. Nem látok ebben semmi "imidzs" rombolást, ez nagyon felszínes gondolkodásra vall. Ne haragudj, de egyáltalán nincs igazad, felszínes és buta vagy.
2023. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
94%

Influenszernek tényleg mindegy kivel fotózzák. Sőt, ha kövérebb, vagy nem a média által sugallt szépségideál mutat mellette a képen talán még többet is ad az imagéhez, mert emberközelibbnek mutatja, szóval ebben sem értek egyet a kérdezővel.


Az, meg hogy alapból az a gondolatmenetetek, hogy minden nyereményjáték megvan bundázva, ráadásul pofára és hogy ez rendben is van, meg főleg, hogy fel is használod aztán, hogy megpróbáld belekényszeríteni a bátyádat egy olyan életmódba, amit te "ideális"nak ítélsz meg szerintem minden szempontból rossz.


Persze a túlsúly nem játék és rengeteg egészségügyi kockázata van, de nem azzal fogod elérni, hogy változtasson és megtalálja az egészséges napirendjét, hogy ilyesmiket vágsz hozzá.


De amúgy ezt sem egy idegennek kellene veled közölnie az internet eldugott sarkában.

2023. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező troll vagy eszméletlen buta.
2023. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
95%
Ő letud fogyni bármikor, de te észt növeszteni soha.
2023. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
94%
Konkrétan rád köp egy influenszer és azt hiszed te vagy az isten, jajj de buta egy ember vagy, belülről te is biztos olyan értékes vagy mint ők, sőt annyira meg is vagy elégedve magaddal mint a sok testképzavaros influ.:)
2023. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!