Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Igazam volt a bátyámmal folyó...

Igazam volt a bátyámmal folyó vitában? 19./N

Figyelt kérdés

Van egy 22 éves bátyám aki túlsúlyos (finom megfogalmazással) és magára egy abszolút igénytelen ember.

Én ennek vagyok az ellenkezője.

Sportolok, heti kétszer elmegyek futni és heti háromszor meg konditerembe.

Rendszeresen szoktam különböző nyeremény játékokon itt ott benevezni.

Volt, hogy protein csokit nyertem vagy shakert vagy valami kisebb dolgot.

Most viszont sikerült nyernem egy komolyabb dolgot (az értéke 70k körül van még átvételi bizonylatot is alá kellet írjak meg képet is csináltunk ami kint volt sztoriba, hogy én vagyok a nyertese az anonimitásom megőrzése érdekében ennyit közlök csak).

Nagyon de nagyon örültem neki és mutattam a szüleimnek, hogy nézzétek megnyertem és már az időpontról beszélünk, hogy hol vegyem át erre meg a bátyám vágott nekem egy pofát, hogy persze mert minden ilyen hülye nyereményjátékot nőkkel nyeretnek meg, hol van az igazság?

Bezzeg ő már 5 éve jelentkezik folyamatosan ilyen játékokra és egy cigaretta csikket nem nyert még de én még majdnem mindig nyerek valamit.

Na most amellett, hogy ez nem igaz szerintem ez sértő is.

És megmondtam neki, hogy talán foggyon le és legyen sportosabb ahhoz, hogy meglegyen a sansza ilyeneken nyerni mert, hogy gondolja azt, hogy túlsúlyosan és igénytelenül főleg egy ilyen nyereményjátéknál ami után kép készült és egy nevesebb influencer adta át nekem ezt a nyereményt nem engedheti meg magának egy ilyen ember, hogy egy olyan imidzs romboló embert mint ő kitegye őt a saját oldalára, hogy gratulálok a nyereményedhez.

Erre meg csak mégjobban nekem esett, hogy én egy p.csa vagyok és, hogy nála imidzs növelőbb ember nincs.

Ja persze a 120 kilójával a 180 centijéhez, persze.

Ha valamit hát ilyet ha influencer lennék én sem járatnám le magamat, hogy egy ilyen embert kitesznek a saját sztorimba, hogy gratulálok.


2023. aug. 30. 21:10
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
69%

Persze hogy kamu.. egyszer azt irja mar az idopontrol beszel a szuleivel amikor majd atveszi.


Par sorral lejjebb mult idot hasznal. Hogy egy nevesebb influ adta at neki..

2023. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
28%
50es, nem ér rá válaszolni, mert edz:-D
2023. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
15%

Mivel az ország többsége elhízott és igénytelen, ezért itt neked nem fognak igazat adni.

A tesód frusztrált, irigy, akaratgyenge lúzer, ezért belédállt.

Én ignorálnám a nyomorultját.

2023. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 Darius- ***** válasza:
5%

33-Tehát szerinted posztolják azokat, akiket nem tudtak lefogyasztani az edzések alatt ? Tévében is mutatják reklámokban a termék rossz oldalát ? Dönthetsz érzelmi alapon, a tényen nem változtathatsz.


A másik mondatodra: nem érdekel kik az influencerek, nekem ne okoskodj ilyen téren, mivel nem az én kérdésem. Erre nem reagálok így.

2023. aug. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
70%
54# TV sport szelet reklámban kifejezetten nem egy kisportolt dalia szerepel
2023. szept. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 Darius- ***** válasza:
15%

55. Egyszerre egy emberrel szoktam kommunikálni, hogy ne legyen kavarodás, de mindig vannak kivételek ugye. Tehát megnéztem ezt a sport szelet reklámot. Én azt írtam a reklámok kapcsán, hogy nem tüntetik fel a termék rossz oldalát. A többit ne keverjük ide, ennyit írtam róluk.

Tehát minden reklám megcéloz bizonyos embereket, akikről úgy gondolják inkább megvennék a terméket. Itt ez a sport szelet állítólag fogyaszt. Ezért van benne egy teltebb ember. Az a dalia, akit írtál minek enné, ha neki nem kell fogynia ? Neki nem kell a sport szelet, minek. Annál inkább kell a túlsolyosoknak, hogy elhiggyék nem is kell sportolni, mert ott van az a csoki helyette és kész. Persze attól nem fognak fogyni, hanem hízni, ám a termék készítői ennek ellenkezőjét akarják elhitetni.


Ez az edző nem fogja kiposztolni a saját oldalán azt a túlsolyost, akit ő maga nem tudott lefogyasztani, mert azzal azt közvetítené, hogy alkalmatlan volt erre.

2023. szept. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
80%
Darius, te baromságokat beszélsz. Egy valódi EDZŐ, aki TÁMOGATJA azokat, akik követik, és le akarnak fogyni, igenis tesz ki előtte-utána fotókat, vagyis tesz ki kövéreket is. Aki meg elhiszi, hogy a sport szelettől fogyni lehet, hát szíve joga. Attól még nem kell megbántani senkit!
2023. szept. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
79%

"Tehát minden reklám megcéloz bizonyos embereket, akikről úgy gondolják inkább megvennék a terméket. Itt ez a sport szelet állítólag fogyaszt. Ezért van benne egy teltebb ember."


Ezen jót röhögtem. Köszi, feldobtad a reggelemet :D

2023. szept. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, neked van igazad. A bátyád beszólt neked valami sértőt, te meg visszaszóltál valami még bántóbbat. Jogosan sérted meg azt, aki megsértett téged.

A "neves influenszerek" meg nem egy homogén massza, hogy mindegyik ugyanazt gondolja... XD

Van amelyik úgy dönt, hogy a szebb embereknek adja a nyereményeket, van amelyik nem.

2023. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 Darius- ***** válasza:
24%

58- Ritkán írnak rám, ezért örülök is, amikor megteszik, de ha átmegyünk gyerekesbe, akkor nem fogok válaszolni a következőre. Jól olvastad, azért van teltebb ember abban a reklámban, mert a hozzá hasonlók a célközönség, úgy gondolják nekik tudják inkább eladni a terméküket. Mindennek, ami egy reklámban szerepel annak haszonszerzési célja van.

57-Úgy véled bántani akartam valakiket bármelyik válaszommal ? Rendben, akkor ennyi volt részemről.

2023. szept. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!