Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Igazam volt a bátyámmal folyó...

Igazam volt a bátyámmal folyó vitában? 19./N

Figyelt kérdés

Van egy 22 éves bátyám aki túlsúlyos (finom megfogalmazással) és magára egy abszolút igénytelen ember.

Én ennek vagyok az ellenkezője.

Sportolok, heti kétszer elmegyek futni és heti háromszor meg konditerembe.

Rendszeresen szoktam különböző nyeremény játékokon itt ott benevezni.

Volt, hogy protein csokit nyertem vagy shakert vagy valami kisebb dolgot.

Most viszont sikerült nyernem egy komolyabb dolgot (az értéke 70k körül van még átvételi bizonylatot is alá kellet írjak meg képet is csináltunk ami kint volt sztoriba, hogy én vagyok a nyertese az anonimitásom megőrzése érdekében ennyit közlök csak).

Nagyon de nagyon örültem neki és mutattam a szüleimnek, hogy nézzétek megnyertem és már az időpontról beszélünk, hogy hol vegyem át erre meg a bátyám vágott nekem egy pofát, hogy persze mert minden ilyen hülye nyereményjátékot nőkkel nyeretnek meg, hol van az igazság?

Bezzeg ő már 5 éve jelentkezik folyamatosan ilyen játékokra és egy cigaretta csikket nem nyert még de én még majdnem mindig nyerek valamit.

Na most amellett, hogy ez nem igaz szerintem ez sértő is.

És megmondtam neki, hogy talán foggyon le és legyen sportosabb ahhoz, hogy meglegyen a sansza ilyeneken nyerni mert, hogy gondolja azt, hogy túlsúlyosan és igénytelenül főleg egy ilyen nyereményjátéknál ami után kép készült és egy nevesebb influencer adta át nekem ezt a nyereményt nem engedheti meg magának egy ilyen ember, hogy egy olyan imidzs romboló embert mint ő kitegye őt a saját oldalára, hogy gratulálok a nyereményedhez.

Erre meg csak mégjobban nekem esett, hogy én egy p.csa vagyok és, hogy nála imidzs növelőbb ember nincs.

Ja persze a 120 kilójával a 180 centijéhez, persze.

Ha valamit hát ilyet ha influencer lennék én sem járatnám le magamat, hogy egy ilyen embert kitesznek a saját sztorimba, hogy gratulálok.


2023. aug. 30. 21:10
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
85%
Ez olyan, mintha a bátyád azt mondta volna neked, hogy azért nyersz sok mindent, mert szexuális szolgáltatásokat adsz. neked hogy esett volna?
2023. aug. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
77%

Neves influencer 😂😂 aki egy senki, nem tett le az asztalra semmi érdemlegeset, csak a hozzád hasonló üres fejű kislányok rajonganak érte...


Képmutató és felszínes vagy.

2023. aug. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg Darius? :D Aki VALÓBAN foglalkozik testépítéssel, fogyással, edzésekkel, igenis tesz ki elrettentő példát, előtte-utána képeket, ha a követői megengedik. Aki nem teszi, az mind kamu!

Az influencerek kora meg azért tart, mert a sok hülye fiatal őket tartja menőnek, pedig semmit nem tesznek az asztalra.

2023. aug. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
61%
Hálisten nincs ilyen idióta hp húgom-nővérem, mint te vagy. Szánalmas. Influenszer... térj vissza a valóságba, kislány!
2023. aug. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
35%
30-as, ha valóban értenl hozzá, tudnád, hogy az ismerőseid nem "betegség" miatt nem tudnak fogyni - nincs olyan betegség!, megfelelően beállított gyógyszer a titka -, hanem mert nem akarnak! Óriási különbség, csak persze könnyebb a pajzsmirigyre etc. fogni ;)
2023. aug. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 Koplárovics Béci ***** válasza:
86%
Tehát ha jól értem, akkor ez nem nyeremény, hanem valamilyen szépségverseny. A nyereményjátéknak vannak bizonyos feltételei, például az, hogy az a nyeremény sorsolás útján kerüljön kiosztásra, ne pedig kiválasztás alapján (ő tetszik, ő nem). Ha ez nincs előre leírva, és nyereményjátéknak van meghirdetve az gyakorlatilag törvénysértés. Ergo ha a vita arról szólt, hogy ez mennyire nyeremény, és igaz az, amit leírsz (nem mindegy, hogy ki nyeri), akkor ez valóban nem nyeremény volt. Ha viszont ez valóban nyereményjáték, és nem kiválsztás alapján került ki a "nyertes", akkor pedig abszolút nincs igazad abban, hogy ki hogy néz ki. Tehát ha azt gondolod, hogy igazad van, akkor megvádoltad a kedvenc influnszereidet csalással és átveréssel.
2023. aug. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
81%
A bátyád irigy, te pedig egy felszínes buta picsa vagy. Gratulálok azoknak, akik felneveltek titeket, szégyendíjat kaphatnának érte.
2023. aug. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
85%

"Néha bunkónak kell lenni ahhoz, hogy valaki rádöbbenjen arra, mennyire fontos a fogyás."

Na, hozzád se mennék, ha túlsúlyos lennék és le akarnék fogyni. Egy értelmes, a szakmájához értő edző vagy tanár ezt eléri anélkül is, hogy bunkó lenne az érintettel.

2023. aug. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
79%
Mi lenne ha békén hagynád abátyádat ?
2023. aug. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
86%

Abban igazad van, hogy ez sértő volt, de te sem gondolod jól...


Egy ilyenre jelentkeznek több ezren is akár, senkinek nem fogják megnézni az instáját, hogy mennyire fog jól mutatni a képeken, ő érdemli-e vagy sem.


Ez egy nyereményjáték, ergo 0 teljesítmény-összsméréssel, egyenlően indul mindenki.


Az ilyen fitness-guru influencerek a tesódból is imidzset tudnának építeni, hiszen milyen nagyszó, egy túlsúlyos embert elindítani a változás útján, valahol mindenki elkezdi stb. Most az hogy egy sportos valaki kap egy sporteszközt... azt nem motivál senkit. (Kevéssé azonosulnak vele az emberek, mivel magukhoz a tesódat érzik közelebbnek, nem azt, aki fél éve már edz)

2023. aug. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!