Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire normális, ha egy 23...

Mennyire normális, ha egy 23 éves lány és 26 éves bátyja egymás előtt meztelenkedik?

Figyelt kérdés

2016. okt. 23. 22:42
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
53%

Mivel a testvéréről van szó, nem igazán értem a problémát.

Mármint oké, hogy neked furcsa, nem szoktál ilyenekhez, de ezt úgy írod, mintha féltékenynek kellene lenned a húgodra, mert rámászik a párodra és az ágyában alszik.

Én is ismerek olyat, aki a tesója ágyában alszik felnőtt fejjel, ha nincsen otthon a tesó, mert neki ott kényelmesebb, jobban tetszik úgy neki, vagy nem tudom, igazából ő sem tudja megmondani, hogy miért, de ott jobb neki.

Az meg, hogy rámászik, az azért van, mert szereti a bátyját és nagyon szoros kapcsolat van közöttük.

A hugáról van szó, nem egy beteges szeretőről. :D Ők ezt már megszokták így.

2016. okt. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
87%

Én úgy értettem az ágyában fekvést, hogy amikor ott fekszik a báty, akkor lefekvés előtt vagy felkelés előtt odabújik melléje. Mint kisgyerekek a szüleik mellé. Ezt furcsállnám.

Ha akkor alszik benne, amikor nincs ott a bátyja, akkor semmi gondom vele, mellesleg ezer és egy praktikus oka lehet (pl. kényelmesebb az az ágy).

2016. okt. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Úgy történik, ahogy 12 írja, bújik hozzá. Sokszor mondjuk akkor is ott fekszik, ha nincs otthon a bátyja, de még ha hazamegyünk együtt, akkor is nehéz kirakni az ágyból. Engem kissé zavar olyan ágyban együtt lenni a párommal, amiben előtte félórával még más feküdt. Nyaraláson is volt már rá példa, hogy délutáni pihenő alatt befeküdt mellénk.
2016. okt. 23. 23:52
 14/36 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ez furcsa. Sosem éltem olyan lakásban ahol nem volt zárható az ajtó és testvérem sincs. 26 évesen pedig nem élnék a húgommal. Nekem inkább ez lenne a furcsa és zavaró.
2016. okt. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Látom sokak le lettek pontozva, (mielőtt vita lenne) nem én voltam.
2016. okt. 23. 23:57
 16/36 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező!

Ez egyáltalán nem normális!

Egy gyerek még lehet bujós, de egy 23 éves nagy cula lánytól ez már bőven kimeríti a beteges jelzőt!

2016. okt. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
80%

Számomra sem normális, ez már nem ragaszkodás hanem betegség jelei.Megérteném a hugi 10 éves lenne,de azért egy 23 évesrõl van szó.


Kérdezõ a párod mit mond, vagy a szülõk?


Az ilyen hugicák elõbb-utóbb tönkre fogják tenni a kapcsolatokat,mert azt akarják,hogy õk az elsõk és a másik csak utána.

2016. okt. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Nekem akkor lett furcsa ez a testvéri kapcsolat, amikor du 3kor, amikor a párom fürdött, akkor jutott eszébe a hugának, hogy megejtse a reggeli fogmosást, holott reggel 8óta ébren volt :D Párom szereti a testvérét, néha hagyja magát megölelgetni, ez szerintem normális is, de sokszor már őt is zavarja, ha túlzásba esik a testvére. Az ágy neki is tabu, nemszereti ha ott a húga, de annyira még sose vesztek össze rajta, hogy távol is maradjon a tesója az ágytól, szép szó sem használ. Szüleik szerint nincsen semmi probléma, nekik ez tök normális.
2016. okt. 24. 00:32
 19/36 anonim ***** válasza:
13%
Miért kérdés ez? Hát nehogy már a testvérek vagy szülők egymás előtt szégyenlősködjenek.
2016. okt. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon beteges dolognak tartom ezt.
2016. okt. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!