Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire normális, ha egy 23...

Mennyire normális, ha egy 23 éves lány és 26 éves bátyja egymás előtt meztelenkedik?

Figyelt kérdés

2016. okt. 23. 22:42
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
48%
Nincs ezzel semmi gond, szokas kerdese.
2016. okt. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem normális.
2016. okt. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
44%

Mi is ilyen korú fiu/lány tesók vagyunk, ugyan arra az egyetemre járunk, és praktikus okból 2-en lakunk egy közös albérletbe. Természetesen itt olyan h meztelen vagyunk egymás előtt, teljesen természetes.

De ez csak úgy működik h mi alapból sosem voltunk szégyenlősek egymás előtt és persze olyan a kapcsolatunk h tudunk együtt lakni is.

Van ahol ez nem működne, van ahol meg igen.

2016. okt. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
59%
Nem normális
2016. okt. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
90%
Mintha csak az exem csaladjarol olvasnek... bejarkaltak egymashoz a furdobe, akkor is, ha a masik epp a nagydolgat vegezte, egymas agyaban hemperegtek (volt hogy egyik batyja meg a baratnoje csakugy befekudtek aludni az agyunkba egesz ejszakara), a 3 baty egymastol lopott ruhakat (alsogatyat is!), es a vegere (en itt fejeztem be a hozzajuk jarkalast), mar hozzam is benyitogattak mikozben furodtem. Csakhogy lasd, mindig van rosszabb :D.
2016. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
23%
Miért lakik egy 26 éves férfi a 23 éves testvérével??
2016. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
46%
nálunk normális
2016. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
56%
Testvérek közt nem olyan ciki én szerintem. A meztelenkedés még nem jelent semmi rosszat. Nyilván intim dolog de testvérek, vagy szűk családban nem olyan gáz. Nekem annyiból volt kellemetlen hogy a mostoha húgom imádott meztelenül lenni főleg nyáron és nem egy rossz csaj. Vér szerint semmilyen rokonságban nem állunk de mégis tudtam tartani magam mivel szinte csecsemő kora óta ismerem.
2016. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
60%

"Testvérek közt nem olyan ciki én szerintem."


Mint látható eléggé sok itt a beteges emberke, akik szerint minden megengedett és teljesen "normális" bármiféle perverzió, ha felmentésül ott áll a "testvérke" szó.

(Vagy néhányuk szerint pl. akkor tök normális valami, ha ők is csinálják otthon ezeket a családban.)

Nincs is annál meghittebb kapcsolat egy családban mint okkal és ok nélkül pucérkodni, és azt nézegetni hogy kinek milyen a nemi szerve, vagy mekkorát bírt sz@ rni aznap?!

Karácsonykor meg gondolom, -egyik kezükben égő piros gyertyával- körbetáncolják a wc-n ülőt és az alul kilövellt illatfelhőből próbálják kitalálni, hogy mit evett adventkor?!

Egymás ágyában fetrengeni meg micsoda gyönyörűség lehet huszonéves begerjedt testvérkéknek?!

A vége előbb-utóbb úgyis az lesz, hogy: "dugom a húgom"...

2016. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
32%

ahány ház annyi szokás.

irhatnám,hogy:beteges.

de ha naturisták vagytok akkor:megszokott.

ha nektek így jó akkor: normális.

2016. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!