Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lelkiterror kapcsolatban van...

Lelkiterror kapcsolatban van a hugom!?

Figyelt kérdés

A hugom egyutt van egy sraccal mar 2eve es osszeakarnak koltozni aminek en nem orulok mivel a srac terrorban tartja.

Nem bantotta MEG de ki tudja mikor kerul ra sor.

Folyton veszekedtek regen, mostmar nem( vagy nem tudunk rola) mindig beszologat neki az alakjara ha ebedelunk es tesom megszolal hogy"jaj de sokat ettem. Faj a hasam" akkor elkezdi mondani de ilyen paraszt hangsullyal hogy "dragim akkor minek kell ennyit enni? Minek?" Vagy maskor is volt hogy ettunk es akkor beszolt neki hogy "az mar nem kene szerintem mert sz a r u l leszel"

Mintha kb megszabna mennyit ehet.

Most tok sokat fogyott mert kiderult hogy ilyen-olyan zsiros kajakat nem ehet. Es a szuleim sem szolnak semmit csak dicsergetik hogy jaj de kis csinos.

Mutogatta nekem az uj ruhait es a parom elott! Vette at a felsojet. Teljesen ledobbentem hogy elotte kelleti magat.

Raadasul apukank se mondd erre az egeszre semmit csak dicsergeti hogy milyen csinos lett, nekem meg tobbszor megjegyzi hogy hiztam

Mar majdnem elnezest kertem.hogy engem nem terrorizal a szerelnem hogy mennyit ehetek.

Mit kellene tenni? Sajnos teljesen elnyomja tesomat mert olyan arrogans nagykepu. :(


2017. jan. 21. 15:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán irigy vagy, és most találtál egy bűnbakot.. Odafigyel a párja egészségére, ez aztán marha nagy terror.. :) A te párod meg nem mer szólni, te meg szépen el fogsz hízni. Meglátjuk melyikőtök kapcsolata tart majd tovább.
2017. jan. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!