Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék bármit is...

Hogyan tudnék bármit is segíteni, hogy kevesebb abortusz legyen?

Figyelt kérdés
Hihetetlen rossz érzéseim vannak ezzel kapcsolatban, és úgy érzem, hogy az én felelősségem is, és segíteni szeretnék. Tudtok valamilyen szervezetet, vagy valamilyen programot, ahová csatlakozhatnék?
2011. dec. 4. 17:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
20%

Én sem támogatom az abortuszt. Én valahogy törvénybe iktatnám egy jó kis abortuszos film levetítését a műtét előtt álló kedves "édesanyáknak".

Valami jó megrázót, amibe az agyonsavazott kis testüket mutatják, vagy amiben levetítik, hogy hogyan is tépik majd le a gyermekük fejét.


Az a gáz, hogy mindenki úgy beszél róla, mint valami esztétikai műtétről. De hogy a színfalak mögött mi rejlik, azt csak az orvos, és a nővérek tudják, akik kicsi kannákba helyezik az apró baba agyonégetett testmaradványait.

2011. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
81%
Nekem két császárom volt, nem illeszkedtek be a gyerekek, hiába vajúdtam velük. A 2. terhesség felétől nyitva volt a méhszáj, külső-középső-belső is. Elsőnél is kinyílt, de nem ilyen korán. Valószínű, ha 3. lenne, koraszülött lenne, vagy fekvés igen korán, míg meg nem születik. Kire bíznám addig a 2. két gyereket és ha lenne egy sérült koraszülött, vajon te mit segítenél? Ja, spirálom van, tehát védekezem, de ugye ez sem 100%-os. Nekem mit mondanál? Bízzak a Jóistenben, hátha a 3. gyerek sem fog beékelődni az utolsó pillanatban és sürgősségi császár lesz megint éjfélkor a koraszülés helyett? Csak kíváncsi vagyok.
2011. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
3%

1. Ha az anya élete veszélyben van, akkor automatikusan elveszik a magzatot.

2. Mindenki az anyagi körülményekre hivatkozik...

3. Olyan nincs, hogy muszáj elvenni. Olyan van, hogy TE akarod, de nem muszáj.

4. Ha a magzat beteg, akkor is elveszik, ha csak nem kérvényezed, hogy maradhasson.


És igen! Én is videóznék! Pont azért, mert rohadtul nem vagytok azzal tisztában, hogy mit műveltek. Úgy gondoljátok, hogy egy húscsomót vesznek ki belőletek, aztán kész is. Sőt! Akár még a halott magzatot is a kezetekbe adnám, hogy vigyétek haza, aztán csináljatok vele valamit.


És nem általánosítok. Akinek nem inge, nem veszi magára.


27/n

2011. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
85%

ma 18:29

hál istenek ilyen törvényt nem hoznak soha.Mint ahogy előttem is írták sokan vannak akiknek muszáj elvetetni,még akkor is ha nem akarja..

PL: mi van azokkal akiket megerőszakolnak,és ezáltal lesznek terhesek..Megérteném ha ragaszkodna az abortuszhoz.Vagy mi van ha kiderül a baba súlyos szellemi és testi fogyatékos lesz?? Itt is megérteném..Ezer oka van hogy miért szükséges néha..

Én is voltam egyszer abortuszon.Az orvos rögtön elrendelte az orvosi beavatkozást.Az ok: méhen kívüli terhesség.


Az abortusz téma elég kényes dolog..Én szerintem ez az egyik amihez senkinek semmi köze csakis a nőnek..Ha úgy dönt elveteti,vetesse el..Még mindig jobb mintha megszüli,és utána a disznóól falához csapkodja(volt rá példa) Ha nem akarja úgyis megtartja..

2011. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
16%

Ezzel az a gáz, hogy az életet kapjuk, mert az ajándék. És rohadtul nem áll jogunkban elvenni.


26f

2011. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 A kérdező kommentje:
Nem azokról beszélek, akik nem akarják. Azokról beszélek, akik azt hiszik, hogy nincs más út. Én meg azt hiszem, hogy mindig van. Legeslegszélsőségesebb esetben (ami lássuk be nem a leggyakoribb) én még mindig jobban laknék hajléktalanszállóba a gyerekemmel, minthogy kioltsak egy életet, ami belőlem fakadt. Lehet, hogy rossz korba születtem, de ezt érzem, és ez ellen nem tehetek semmit.
2011. dec. 4. 18:47
 17/70 anonim ***** válasza:
92%
hajléktalanszállóba haza sem viheted a gyereket, a kórház nem adja ki, ha nincsenek megfelelő körülmények, a hatóság meg el is veszi tőled, ha később a híd alá mennél vagy hasonlók.
2011. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
70%

És a Földnek nem akarsz segíteni, hogy ne legyen olyan hihetetlenül sok ember, akik tönkre teszik véglegesen?


Mindenkinek had legyen ez a saját döntése, ne nyomja ez a te vállad!

2011. dec. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 A kérdező kommentje:
Elméletben lehet, hogy így van, gyakorlatban viszont ismerek nem egy olyan családot, ahol 5-6 gyerek van iszonyatos körülmények között, és ha nem kapnának minden hónapban konzervet, akkor éhen halnának. Kórházban szült pedig a nő.
2011. dec. 4. 18:55
 20/70 anonim ***** válasza:
96%

én még mindig jobban laknék hajléktalanszállóba a gyerekemmel,


Ezt mondod mert fogalmad sincs hogy ott mi zajlik..

Sajnos én tudom,mert éltem hajléktalanszállóban pár hétig..Utána inkább mentem a parkba aludni..

Tudod amikor először kényszerültem ebbe a helyzetbe hogy menjek egy szállóba,magam is meglepődtem hogy bőven volt hely,pedig kint hideg volt,és szakadt az eső..A szociális munkás kedvesen mondta,hogy azon az ágyon alszunk amelyiken akarunk,mert bőven tudtunk válogatni..Amikor a sarokba mentünk egy hajléktalan nő szólt nekünk,hogy jobb ha nem Józsi mellé megyünk,mert másnap reggel már cipőnk sem lesz.Végül kerestünk egy nyugodt helyet.Mivel fáradtak voltunk,idegileg kimerültünk,mi elaludtunk.Reggelre az én bőröndöm amiben a fehérneműm és pár ruhám volt(meg a kedvenc könyvem) ellopták.A testvérem óráját a karjáról lelopták...2 hétig felváltva aludtunk.Ha nővérem aludt,én őrködtem,és így volt fordítva is..Volt hogy megfenyegettek minket,hogy menjünk keressünk pénzt nekik,mert ha nem éjszaka elvágják a torkunkat..Végül nem bírtuk tovább.A szociális munkásoktól csak sajnálkozást kaptunk,de segítséget nem..Így egy parkban találtunk nyugis helyet,ott aludtunk..

Tudod ha akkor terhes lettem volna,én lettem volna az első beteg a nőgyógyásznál hogy vegyék el tőlem.Pokolba szülni nem szabad..


Szóval előbb élj pár hétig hajléktalanszállóban mielőtt kijelentesz ilyen dolgokat..Könnyű ám egy meleg szobában,minden kényelemben ilyeneket állítani,de átélni...nem sokan tudják mi is az..(nem is kívánom senkinek hogy átéljék amit mi a nővéremmel)

2011. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!