Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék bármit is...

Hogyan tudnék bármit is segíteni, hogy kevesebb abortusz legyen?

Figyelt kérdés
Hihetetlen rossz érzéseim vannak ezzel kapcsolatban, és úgy érzem, hogy az én felelősségem is, és segíteni szeretnék. Tudtok valamilyen szervezetet, vagy valamilyen programot, ahová csatlakozhatnék?
2011. dec. 4. 17:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:
Azért nem reagáltam néhány hozzászólásra, mert semmi köze a kérdéshez. Nem ítélek el senkit, az első kommentemet kellett volna elolvasni. Ott az első kérdező megkérdezte, hogy kampányolni szeretnék ellene, vagy szociális munkát végezni, döntésben támogatni. Én az elsőt választottam. Utána pedig csak arról írtam, hogy én mit tennék ilyen helyzetben.
2011. dec. 4. 21:01
 42/70 anonim ***** válasza:
20.48: Pontosan jól látod, én is ezt írtam neki.
2011. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
82%
És szerinted az általad említett példában mit kezdene az a lány a gyerekével? Mert felnevelni nem tudná, az tuti. És inkább menjenek abortuszra a nők, mint hogy szaporítsák a nyomorgó népréteget. Vagy kidobják a kukába a gyereket. Vagy bármi hasonlót csináljanak vele. És tévedés ne essék, az örökbe adni sem lehet minden gyereket. Ha lehetne, akkor nem lennének tele az intézetek.
2011. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan, aki annyira felelőtlen, hogy nem védekezik, azzal felneveltetnél egy gyereket???
2011. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem akkor már inkább adja örökbe, ha nincs pénze felnevelni. Persze ha veszélyezteti az anya életét vagy nyomorék lesz, akkor inkább vetesse el. De ez csak saját vélemény, nem is mondanám annak, aki abortuszon gondolkozik, hogy sztem ne, nem akarok senkit befolyásolni, úgy éli mindenki az életét, ahogy akarja.
2011. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:

20:50-es


Anyuci, ennyi erővel magadat is utálhatod. Ha valaki nem úgy gondolkodik, mint te, az már idióta barom...okos vagy nagyon ösztöndíjas.

2011. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
21:44 Persze, adja örökbe, csak tudod, a kihordás-szülés is olyan dolgokkal jár, pl. orvos, munkából való kiesés, egészség veszélyeztetése, környezet megvetése, hogy miért nem tartja meg, ami sokakat visszatart. Az abortuszt meg nem tudja meg senki...
2011. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:

A 45ös eléggé egy iq veterán...

Nem lehet minden kisbabát örökbe adni...

Majd onnantól lesz a "kölyköm", ha a kezemben tartom.. esetleg ha elkezd dobogni a szíve.. esetleg ha már valami gyerekformája van odabent. Addig nem a "kölyköm."

2011. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
hat hetes terhes?? Akkor jó lenne, ha nem ilyeneket olvasgatnál, hátha rossz lesz az AFP...
2011. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
0%

Igen, baromi nagy idióta vagyok, hogy nem vetetem el...kövezzetek meg.


Mellesleg szerintem 6 hetesen már igencsak valami gyerek formája van. Úgyhogy ez a szöveg bukta.

2011. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!