Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék bármit is...

Hogyan tudnék bármit is segíteni, hogy kevesebb abortusz legyen?

Figyelt kérdés
Hihetetlen rossz érzéseim vannak ezzel kapcsolatban, és úgy érzem, hogy az én felelősségem is, és segíteni szeretnék. Tudtok valamilyen szervezetet, vagy valamilyen programot, ahová csatlakozhatnék?
2011. dec. 4. 17:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
itt nem rólad van szó. A kérdező a nem akart terhességeket akarja megtartatni. Te, hat hetes, biztos akartad a babát, nem?
2011. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
[link] Ez egy 6 hetes kép. Én ezen semmi gyerekformát nem látok.
2011. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:

Igen, amúgy te vártad, akartad, kérted a kölyködet.


Én viszont mondjuk biztos nem tartanék meg egy erőszakból fogant gyereket.

2011. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
20%

Igazából nem tervezett. Becsúszott baba.

És majdnem elveszítettem spontán vetéléssel, de szerencsére megúsztuk.

Én nem is mondtam, hogy abortusz ellenes vagyok, csak egyszerűen feldühített az, hogy némelyek olyanokat kívánnak másoknak, ami undorító. Ha el van tévedve a kérdező, akkor rá fog jönni, és kész. Egy egyszerű kérdés, semmi más. De mit kell rögtön olyanokat kívánni, hogy kerüljön ilyen, meg olyan helyzetbe? Annyira undorító...és annyira buta. Én meg hormoninvázióba szenvedek, és ezen rögtön bedühödök. :)

És komolyan, némelyeknek olyan szar szövegük van, hogy az már nevetséges...mert 6 hetesen nem látszik, hogy gyerekről van szó, mi? Nagyon is látszik.


Na mindegy, nem is akarok ezen vitatkozni tovább, mert kiugrik a szívem.

2011. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:

Akkor nézd meg ezt a képet.


[link]

Nem az ultrahangra kell alapozni.

2011. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:

7. hét:


A baba 6 mm-es és jellegzetes C alakot vesz fel. Megkezdődik a karok kezdeményeinek, a felső végtag bimbók kialakulása.


A te hat hetesednek meg már keze lába van....


Na amúgy mindegy.

Attól is függ ám, hogy hány éves vagy, van-e munkád, el tudod-e tartani a be nem tervezett kölyködet...

2011. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit tehetsz az abortusz ellen???Feltalálhatnál olyan védekezési módszert ami valóban 100%-os, mert a 99%-os tabletta meg spirál mellett is ott van az az 1%.

Igen volt abortuszom, tudod miért??Azért mert közölte a doki hogy lehet belehalok a szülésbe, és a gyermekemet aki egészséges nem akartam itt hagyni félárván még véletlenül sem.Tudod hogy lettem terehes???Úgy hogy szedtem azt a kib@szott gyógyszert jó pénzért.Tudod kivel voltam egy korterembe?Egy olyan abortuszra váró kismamával aki spirál mellet lett terhes!!

Tudod mi történt ez után? Elmentem a dokihoz hogy írjon fel nekem olyan gyógyszert ami mellet nem leszek terhes.Meg tette, felírt egy gyógyszert, azt mondta az a legújabb, a legjobb biztos nem leszek terhes.

Teljes mértékben nem hittem neki, így a mellet hogy szedtem a gyógyszert a nagykönyvben megírtak szerint én még hüvely tablettát is használtam, biztos ami biztos alapon.

Na nem fogod kitalálni mi történt.Egyszer csak iszonyatosan elkezdtem vérezni, sírva rohantam a legközelebbi kórházba, ahol közölték hogy épp vetélek.Mondtam hogy lehetetlen mert gyógyszert szedek, h. tablettát használok.De hiába én bizony vetéltem.Akkor mondtam a dokinak hogy most azonnal kössenek is el, mert én nem akarok minden évben vetélni, vagy vetetni.Azt mondta várjak még vagy 10 évet, mert ahoz túl fiatal vagyok hogy sterilizáljanak.

Na tessék foggal körömmel az ellen harcolok hogy nem essek teherbe, minden tőlem telhetőt megteszek még sem elég.A törvény meg szarik rá, fiatal vagy köcsög ha bele halsz akkor is próbálj meg szülni, mert az milyen jó.

Már ott tartok hogy rettegek házas életet élni a párommal, mert folyton az jár a fejembe hogy az 1-2 órányi öröm több hónapos szenvedéssel jár.

De tudod én néha úgy érzem hogy pont erre megy ki a játék.

Most hasra ütve beszélek.

A gyógyszerekből bejön az államnak 500Ft-ja amit szed 2millió nő az havi szinten 1 milliárd Ft.Majd bejön abortuszonként újjab 500Ft-ja, mert ugye fizetünk érte nem keveset, valamennyi csak csúrran cseppen állambácsinak.Legyen havonta 100ezer abortuz, az az állambácsi zsebébe újjab 50millió.Na eladnak gagyi gyógyszert, ezáltal lesz jó sok abortusz és máris 1milliárd50milló üti állam bácsi markát havonta.

Igen azt hiszem ebből jócskán telik a prémiumokra, meg az egyebekre.

Jól kitalálták, nem?

2011. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
0%

65%-os: Nem élünk fényesen. De nem hivatkozok a szar anyagi körülményeimre, pedig ha nagyon akarnám, megtehetném.


Sok szeretettel neked egy 9 hetes magzat!

[link]

Beütheted a Google-ba is. Látszik, hogy nagyon nem vagy tisztába ezekkel a dolgokkal.

2011. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:

Ahh értem. Nyomorba fogsz kölyköt szülni.

Amúgy meg azért egy terhességgel foglalkozó oldal biztos jobban tudja ezeket a dolgokat, mint a google képkereső. :) Ajánlom figyelmedbe, szeretettel: [link]

2011. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:

Látom javíthatatlan vagy. Kívánom, hogy sok-sok nemvárt kölyköd szülessen! :D (csak hogy nehogy már lemaradjak a jóindulatból)


27/n

2011. dec. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!