Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elbizonytalanodnál az oltással...

Elbizonytalanodnál az oltással kapcsolatban,ha a mellékhatások közt ott lenne a rák?

Figyelt kérdés

2023. okt. 19. 23:53
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/108 anonim ***** válasza:

#89! Pont ennyire elég a 2 agysejted. Aki nem oltat magába valamit, amire az égvilágon semmi szüksége, az chipekben, meg mit tudom én mikben hisz🤦🏽‍♀️Olyan nem is létezik, hogy csak simán normális. Ma hány marék gyógyszert szedtél már be a semmire?

"Minden állam hasonlóan kezelte a járványt." Ja, valahogy mégis itt hullottak el a legnagyobb arányban. Ez is biztos csak konteó.

"Ez csak nátha." Ööö...minek neveznél egy közönséges vírust, ami felsőlégúti tüneteket okoz? Mondjuk igazad van, tényleg túlzás. Nálam például az se volt.

#88

2023. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/108 anonim ***** válasza:
0%

Tudom, reménytelen, mert tényleg totál hülyék vagytok, de azért megkérdezem: mit gondoltok azokról az emberekről, akik laikus létükre tudományos kérdésekben nekiállnak vitatkozni az adott területhez értőkkel, és megpróbálják elhitetni, hogy ők tudják jobban?

Mikor tanultatok ti immunológiát, epidemiológiát, genetikát? Semmikor? Akkor hogy jöttök ahhoz, hogy ezekben a kérdésekben véleményt nyilvánítsatok, még azt is elvárva, hogy ezt mások elfogadják?

Nem veszitek észre, mennyire esztelen dolog ez?

Mintha egy autószerelőnek én akarnám megmagyarázni, hogy nem úgy működik az autó, ahogy ő gondolja, hanem ahogy én.

2023. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/108 A kérdező kommentje:
Vigyázzatok,most már támadni fog a fotelvirológus úr!Elfogytak az "érvei"(igazából önmagát lőtte lábon többször is és ezt sikerként értelmezte) és most jön majd az,hogy mi ostoba konteósok,chipesek,férgesek,oltásellenesek,vírustagadók(bizony!),meg tudományellenesek(ez a legfontosabb,mert az ő tudománya a fauccsi féle víruspropaganda) vagyunk. :D
2023. nov. 19. 15:58
 94/108 anonim ***** válasza:

#92! Én csak veled vitatkoztam, nem hozzáértőkkel. Szóval sajnos nem tudok válaszolni a kérdésedre 😁

Egy hozzáértőt ismerek, de sajna, vele nem tudok vitatkozni, mert mindenben egyetértünk. Mit tanácsolsz erre a problémára?😉

#91

2023. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/108 anonim ***** válasza:
44%
Hogy válogasd meg jobban, kit tartasz hozzáértőnek.😉
2023. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/108 anonim ***** válasza:

#95! Azon már túlvagyok. Gyakorlott biológus barátnő igen, anonim félnótás a gyakoriról nem😁

#94

2023. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/108 anonim ***** válasza:
44%
Hát, ha a barátnőd szerint is csak " nátha" volt, akkor én rá sem hallgatnék!
2023. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/108 A kérdező kommentje:
92,azt gondoljuk,hogy te nem vagy szakértő,de az sem érdekelne,ha az lennél,mert full idiótaságokat írsz folyamatosan és nem veszed észre,hogy nem te vagy itt a legélesebb kés a fiókban.
2023. nov. 19. 16:44
 99/108 anonim ***** válasza:

#97! Tudjuk, te senkire nem hallgatnál, aki nem a propaganda szöveget nyomja, de azt nem vitathatod, hogy hozzáértő.

Nem azt mondta, hogy "egy kis nátha", hanem az, ami a valóság és amit én is mondok. Egy vírus, amire van, aki érzékenyebb, van, aki kevésbé.

Esze ágában se volt oltatni, arról is van véleménye, meg tudása is.

Tudta, hogy el fogja kapni, mint mindenki. Elkapta, nem volt könnyű, mert rohadtul gyengén és fáradtan kellett ellátniuk a gyereket, de ez ilyen. Egy betegség, mint a többi. Senki nem szeret beteg lenni. Meggyógyultak, ennyi.

#96

2023. nov. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/108 anonim ***** válasza:
84%
Egy betegség, ami VILÁGJÁRVÁNYT okozott. Nem nevezném olyannak, "mint a többi". Vagy te emlékszel másik olyan járványra, ami ilyen komoly intézkedéseket igényelt, mint a koronavirus járvány?
2023. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!