Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elbizonytalanodnál az oltással...

Elbizonytalanodnál az oltással kapcsolatban,ha a mellékhatások közt ott lenne a rák?

Figyelt kérdés

2023. okt. 19. 23:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 anonim ***** válasza:
83%
#9 Igen, ezzel csak annyi a probléma, hogy a dohányzásról tudjuk, hogy mit okoz, nem 1893-ban vagyunk, amikor mindenki szívta, hanem 2023-ban ahol tudjuk a rövid, illetve hosszú távú hatásait, és következményeit annak ha cigarettázunk. Ha valaki rászokott, és ezt bevállalja, akkor csinálja nyugodtan. Fel lehetne sorolni az általános 10-15 kockázatot amit okoz(hat.) Bár már a dobozán az van feltüntetve, mint "hiteles hazugság", hogy okoz. Az teljesen igaz, hogy az mrns technológia már nem jár gyerekcipőben, de világos, hogy közel 2 év alatt nem lehet egy újkeletű betegségre alkalmazni ezt a szert. Ironikus, de egyszer mentem hazafelé busszal, és az egyik vélhetően orvostudományi kar hallgatói felszálltak rá, és amíg utaztam akarva akaratlanul is hallottam, hogy ők maguk is röhögnek ezen az egészen, és szánalmasnak tartják, hogy pár hónap kísérletezés után piacra dobtak egy "orosz rulett szimulátort". Lehet mondani, hogy biztosan "konteós agyhalottak" voltak, de nem, mivel olyan szakszavakat használtak ami kívülállóknak kb érthetetlen. Én sem értettem az egészet, ennyit a nagyon jó szuriról. Bocsánat, hogy valaki a cigarettát válassza, ahelyett, hogy bármikor lehet véletlenszerűen agyérgörcse, hullhat ki a haja, lehet impotens stb-stb.. És igen, itt sem biztos, hogy az lesz, sőt legtöbb esetben nem, de lehet, nem egy eset van róla, érdekes, hogy egyeseknek bántó, hogy valaki nem akarja tönkretenni az életét.
2023. okt. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/108 anonim ***** válasza:
21%

11.

Jó akkor te válaszd a cigit az oltás helyett.

Nem mellesleg most már nem 3 hónapos tapasztalatunk van, hanem 3 éves és számodra szomorúan közölhetem, hogy nem indult el az oltottak kihalása.

2023. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/108 anonim ***** válasza:
#12 Az a baj, hogy nem érted, vagy nem akarod megérteni, amit fogalmaztam. Csak kiragadod a szövegből a cigarettát aztán azzal dobálózol, és ha elolvastad volna az egészet, láthattad volna, hogy nem írtam ilyesmit amit te, hogy tömegesen hullanak az emberek, ez nem igaz, de ha veled nem lehet vitatkozni akkor sajnálom, hajtogasd amit eddig, de ne képzelj olyanokat amiket nem írtam! Köszi.
2023. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/108 A kérdező kommentje:
12,az oltatlanok sem hullanak tömegesen,nem haltak ki.
2023. okt. 21. 15:15
 15/108 anonim ***** válasza:
44%

14.

Melyik csoportból is halt meg több arányosan?

2023. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/108 A kérdező kommentje:
15,na,melyikből?
2023. okt. 21. 15:23
 17/108 anonim ***** válasza:
79%

Ez egy igazán jó kérdés.. engem is érdekel.

Az a baj, hogy a covid alatt ha egy fertőzöttet elütött egy kamion és belehalt akkor az is covid áldozat lett... Szóval sztem sosem lesz erre valós válasz

2023. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/108 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan ismerősöm akinél a covid előtt kicsivel diagnosztizáltak tüdőrákot.

Kapott egy kezelést, aztán már amikor a következőt kellett vna megkapnia akkor bejött a covid. Eltolták a kezelését. Megkapta az oltásokat, de az eltelt idő miatt az állapota romlott. Mire megint kapott kezelést addigra már áttétes lett. Aztán egy kezelés alkalmával valahogy a kórházban elkapta a covidot az amúgy is beteg tüdejével. Belehalt, oltott volt. Ha nem lett vna oltva akkor is belehal. Szóval sztem mindegy.

2023. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/108 anonim ***** válasza:
100%
#17 Most is, ha volt valaha igazoltan fertőzött.
2023. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/108 anonim ***** válasza:
Lehet. Nem követem ennyire
2023. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!