Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elbizonytalanodnál az oltással...

Elbizonytalanodnál az oltással kapcsolatban,ha a mellékhatások közt ott lenne a rák?

Figyelt kérdés

2023. okt. 19. 23:53
 51/108 anonim ***** válasza:
100%
#50 A te televízió, illetve média általi világosságnak vélt intelligenciád nem kell, köszönjük, nem kérünk belőle, mivel nem mindenki olyan idióta, hogy csak propaganda szöveget tud visszaböfögni, és arra hivatkozik, hogy ezt egy "egyetemet végzett ember mondta", na és?! Tudod van az a pénz amiért egy kupac f@s is finom hókifli... Na ennyit rólatok, meg a hiteles, megbízható forrásotokról, mert bizton állítjátok, hogy semmi problémát nem okoz az oltás, de akkor már nem vagytok olyan magabiztosak, amikor bizonyítani kéne, hogy a féloldali bénulások, szívízomgyulladások, hajhullások nem ahhoz köthetők, akkor már nem vagytok ilyen hangosak, te magad írod, hogy nem vagy oltáspárti, nem a fenét, annyira az vagy, hogy még az egyik legjobb barátom aki "kormánymegszállott" se tud ennyire prédikálni, és rébuszokban önteni a közhelyeket, és blődségeket. Szerintem mindenki ismerte ezeket a nagy "professzorokat" a vírus előtt is, mint ahogy én is, csak már évekkel ezelőtt kib@sztam a tv-t a ház elé, pont a te fajtád miatt... Ja, és még egy, akinek átlag feletti az intelligenciahányadosa, az nem hangoztatja több válaszban is, hanem már az írásáról lerí, hogy művelt ember, ez nálad nem mutatkozik meg, ezért kell neked hazudnod magas IQ szintet, mert így talán beveszik a maszlagodat. Pláne nem mocskolnak más embereket, meg hívnak sötétnek az intelligens emberek, tehát már eleve itt egy porszem került a gépezetbe, és buktatod le saját magadat. Tudod kik az átlag feletti IQ-val rendelkező emberek? Az oltásnáci barátaid, csakhogy ők nem arra használják az eszüket, amire kéne, ez a szomorú, na mindegy, minden jót neked, jó oltakozást.
2023. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/108 anonim ***** válasza:
58%

#50! Drága! A lefizetett szakik közül EGY volt biológus. A többinek kb. annyi köze volt humánvírusokhoz, mint nekem. Biológus barátom meg véletlenül nekem is van, bocs, hogy inkább annak hiszek, akiben 12 éve megbízom és tudom, hogy senki nem adja a szájába jó pénzért, hogy mit kell mondania😉

Aztán milyen körben mozogsz? Merkelynél takarítasz? Mert egyéb esetben ismerned kéne infektológusokat, virológusokat is és akkor nem szorulnál rá, hogy az m1-en lógj 0/24-ben. Lenne kitől tájékozódnod vírus ügyben.

"Szerencsénk, hogy nem egy sokkal halálosabb vírus szabadult el."

Sajnos, ti szabadultatok el. Sokkal veszélyesebb a hülyeségetek a covidnál.

#47

2023. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/108 anonim ***** válasza:
44%
Stílusod egyértelműen minősít téged.
2023. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/108 anonim ***** válasza:
0%
A sok szarság nem az oltásnak, hanem a koronavirusnak "köszönhető". Ezt nem vagytok képesek megérteni.
2023. nov. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/108 anonim ***** válasza:

#54! Milyen furcsa, hogy a "sok szarság" mindig véletlenül az oltottaknál jön elő. De nem arról volt szó, hogy pont megvédi őket a sok szarságtól? Akkor nem fordítva kéne lennie?🤔

#52

2023. nov. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/108 anonim ***** válasza:
0%

Ezt csak te állítod. Van egy prekoncepciód, és csak az ahhoz passzoló dolgokat veszed észre. Ha egy oltatlannal történik valami, oda se figyelsz, mert számodra az nem számít, hiszen te arra figyelsz, mi történik az oltottakkal.


Gyakorlatilag több az oltott, mint az oltatlan. A virust pedig szinte mindenki elkapta.

De te aztán annyira biztos vagy magadban, hogy kijelented, az oltás okozza a problémáikat!

Nem, az oltás nem véd meg a többi betegségtől! Azok ugyanúgy előfordulnak, mint a járvány előtt. A különbség, hogy a magadfajták az oltásra fogják most.


A fiatalok között több az oltatlan, mint az idősek között. Viszont a fiatalok természetszerűleg még egészségesebbek az időseknél. Arra még nem gondoltál, hogy nem az oltottság, hanem az idősebb korral járó több alapbetegség miatt lép fel náluk több probléma?

Még nem tűnt fel, hogy minél idősebb lesz valaki, annál több egészségügyi gondja lesz?

Tudod, a világ összetettebb, mint te azt gondolod. A dolgoknak sok aspektusa van, amiből te egyet kiragadtál, és makacsul ragaszkodsz hozzá, hogy az magyaráz meg mindent.


De írhatok bármit, nem foglak megingatni a hitedben. Burokban élsz, a kis világodban a valóság tényei nem számítanak, csak a kis hiedelmeid.


Menj aludni.

2023. nov. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/108 anonim ***** válasza:

#56! Álljunk meg egy szóra! Én egy szóval se írtam, hogy mindent az oltás okoz, sőt, ennél a kérdésnél még csak azt se, hogy bármit is okozott. Azt írtam, hogy nem győzködtem meg róla, hogy bármitől is megvédene.

De ha már itt tartunk, igen, egybevág a tapasztalatommal a másik válaszolóé. Környezetemben egyaránt vannak oltottak és oltatlanok. Sajnálom, de akinél új probléma lépett fel, vagy meglévő súlyosbodott, mind oltott. Nem mondanám, hogy öregek.

De ami számomra ennél is fontosabb, nem kapták el kevésbé a covidot és nem viselték jobban. Épp ellenkezőleg.

Legjobb barátnőmmel egyidősek vagyunk. Ő 2x kapta el, én 1x. Ő nagyon szarul viselte, én észre se vettem volna, ha nem tesztelek. Tippelj, melyikünk oltott 😉

Tehát nekem full mind1, hogy okoz-e szövődményt. Ha nem látja el a funkcióját, amire kitalálták, nem fogom beadatni. Mint ahogy gyógyszereket se szedek csak úgy hobbiból, ha nem vagyok beteg.

Azt meg 5 éves korom óta nem mondhatja meg senki, hogy mikor megyek aludni. Szóval nem mondom meg, kinek dirigáljál.

#55

2023. nov. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/108 A kérdező kommentje:

50


"Már belefáradtam, hogy megpróbáljak világosságot gyújtani a fejetekben."


Mi is belefáradtunk az érveid és a bizonyítékaid hiányába és a nárcisztikus okoskodásodba.Uncsi vagy már.

2023. nov. 19. 01:29
 59/108 A kérdező kommentje:

54


"A sok szarság nem az oltásnak, hanem a koronavirusnak "köszönhető". Ezt nem vagytok képesek megérteni."


Bizonyítanád is?Kérlek!Mert ez így olyan ak-val hadonászó Novák Humor-os.

2023. nov. 19. 01:37
 60/108 A kérdező kommentje:

Lol,56-nál már terel és már hirtelen az "alapbetegség" lesz a hibás. :D :D :D

Amúgy mi van a "nyáj" immunitással? :D Az már szart sem ér?Vagy azt is csak addig kellett üvölteni,amíg a "nyáj" nagy része fel nem adta a harcot a diktatúra ellen?

2023. nov. 19. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!