Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elbizonytalanodnál az oltással...

Elbizonytalanodnál az oltással kapcsolatban,ha a mellékhatások közt ott lenne a rák?

Figyelt kérdés

2023. okt. 19. 23:53
 81/108 A kérdező kommentje:
80,kis valóságtagadó. :D
2023. nov. 19. 13:15
 82/108 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy, ha számodra a 30-50 évesek már olyan "öregek", hogy természetes, ha elpatkolnak, akkor viszont te még olyan nagyon fiatal vagy, hogy jobb lenne, ha nem vitáznál a felnőttekkel, mert még túl kicsi vagy ehhez, és keveset értesz a világból.
2023. nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/108 A kérdező kommentje:

"Amúgy, ha számodra a 30-50 évesek már olyan "öregek", hogy természetes, ha elpatkolnak"


Hat az "oltás".

2023. nov. 19. 13:23
 84/108 A kérdező kommentje:
79,hallod ezt,túl kicsi vagy. :D
2023. nov. 19. 13:25
 85/108 anonim ***** válasza:

#80!Ó, tényleg? Nem tudtam, hogy már a hivatalos orvosi tanulmányok is mémnek számítanak. Egyébként azt mivel magyarázod, hogy elsők voltunk halálozásban? Ha jól emlékszem, máshol is ugyanaz a covid volt.

Az átlag életkor mindig 70 fölött volt, rohadtul nem 30-50 évesekről beszélünk.

Lassan 42 évesen nem hiszem, gyereknek magam, de gondolj, amit akarsz, lélekben az vagyok és az is maradok😉

2023. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/108 A kérdező kommentje:
85,szerintem ez a gyerek rommá van már oltva,vagy jó pénzt kap azért,hogy itt tolja a baromságait. :D
2023. nov. 19. 13:48
 87/108 anonim ***** válasza:
7%
Szellemileg azért nem kellett volna gyereknek maradnod!
2023. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/108 anonim ***** válasza:

#87! Miattam igazán nem kell aggódnod, szellemileg bőven felnőtt vagyok. Magad miatt viszont lenne miért ilyen bugyuta gondolkodással. Vagy mondjuk inkább, a gondolkodás teljes hiányával.

De te se vagy teljesen haszontalan. Elmehetnél egy szegény családhoz, ahol áram sincs m1-nek. Tűpontosan hozod a csatornát. A gondolkodás hiányzik, érvelés nulla, cáfolat nulla, de a mellébeszélés jól megy 😁

#85

2023. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/108 anonim ***** válasza:
44%

Én folyamatosan érvelek, magyarázok, csaknem minden kommentemben. Nem én tehetek róla, hogy nem tudod felfogni.

A politikát meg nem kell belekeverni, semmi köze a járványtanhoz. Mondjuk, erre jutnál te is, ha nem lennél annyira elfogult. Nagyjából minden állam hasonlóan kezelte a járványt, és a külföldi szakértők is ugyanazt mondták, mint a magyarok. (És nekik is ugyanennyi bajuk volt a szellemi károsodott konteósokkal, akik maszkférgeket meg oltáscsipeket vizionáltak, vagy azt állították, ez csak "nátha"!😀)

2023. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/108 anonim ***** válasza:
100%
#85 Srácok, ahhoz képest, hogy mennyire tudatlanok vagyunk, és nem pazarol ránk időt, még mindig itt hisztériázik, és írja az "okosságokat" pedig kapott észérveket, csúnyán is, szépen is, elmagyarázva is, mindenhogyan. Párszor még le fogja írni, hogy sötétek vagyunk ő meg okos, de az autizmus ilyen.
2023. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!