Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elbizonytalanodnál az oltással...

Elbizonytalanodnál az oltással kapcsolatban,ha a mellékhatások közt ott lenne a rák?

Figyelt kérdés

2023. okt. 19. 23:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/108 anonim ***** válasza:
Ja, az 50-50 % a válaszod?
2023. nov. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/108 anonim ***** válasza:
78%
#31 Igen, 50% az, hogy a vakcina előtti időszakban sokan haltak bele a vírus szövődményeibe, többségben idős, vagy krónikus betegek, az oltakozás után pedig, sokan lettek hirtelen betegek, bénult le egyik felük, hullott ki a hajuk stb, és igen nem minden oltottnak, nem vagyok egy megszálott, nem írom le azt sem, hogy minden oltott meg fog halni, mert ez egy baromság. De aki nem veszi észre egyszerűen, hogy az oltakozás óta több a gyenge immunrendszerű illetve szív-, és érrendszeri beteg az vagy vak, vagy sok pénzt kap a Pfizertől. Ez egy ördögi kör ebben a fogyasztói társadalomban, akkor sem vagy biztonságban ha nem oltakozol, és akkor sem ha be vagy oltva
2023. nov. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/108 anonim ***** válasza:
84%
Akkor ahhoz mit szólsz, hogy akik oltottak, azoknak a vírus miatt és az oltás miatt is lehetnek mellékhatásaik, míg az oltatlanoknak értelemszerűen csak a vírustól, és mégis ugyanannyi oltatlannak vannak problémái, mint oltottnak (te magad írtad, hogy 50-50 %), azaz ebből az következik, hogy az oltottak mellékhatásai is elsösorban a vírusfertőzés számlájára írhatók!
2023. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/108 anonim ***** válasza:
44%

Egyébként én sem vagyok oltásfanatikus, egészséges szkepticizmussal viseltetek irántuk (is, mert pl gyógyszert is csak akkor veszek be, ha nagyon muszáj), tisztában vagyok vele, hogy minden oltásnak lehetnek, vannak is mellékhatásai, a mostani covid ellen nem is oltatnám magam, de a 2021-es covid, ami ellen megkezdték az oltásokat, igenis SOKKAL veszélyesebb volt, mint az oltás. A kockázat-haszon mérlegelés eredménye akkor az oltás felé billentette a mérleg nyelvét.

Engem az a saját tapasztalat, hogy mikor legjobban szedte áldozatait a járvány 2021 tavaszán, akkor az addigra beoltott eü személyzet körében drasztikusan lecsökkent a megbetegedettek száma. Mivel mi vezettük a nyilvántartást, első kézből tudom.

Ahogy azt is, hogy a covid halottak jelentésévek kapcsolatban kijött egy körlevél, ahol pontosan megfogalmazva felhívták a figyelmet, hogy csak azok az elhunytak jelentendők covidban elhunytként, akik halála a covid fertőzéssel összefüggésben következett be, MAGA A FERTŐZÖTTSÉG TÉNYE EHHEZ MÉG NEM ELÉG! Mindegy, miféle marhaságok keringtek a közösségi médiában ezzel kapcsolatosan, akik konkrétan a jelentést megtették, azok ezen szakmai körlevél értelmében jártak el. Ami logikus is, mert senki értelmes ember nem tarthatja hülyének az orvosokat, hogy egy közlekedési balesetest vagy végstádiumú rákban elhunytat covid halottnak neveznek ki!


És azt is érdemes figyelembe venni, hogy ez egy tisztán szakmai kérdés (mármint a covid, a szövődmények, az oltások, a mellékhatások), erre elkezdett az egész világ eszmecserét folytatni a témában, az az emberiség, melynek 50 %-a az átlagos IQ alatti szinten képes csak gondolkodni! Holott a téma megértéséhez messze átlag feletti IQ szükséges!

Szerinted mennyire megbízható ezeknek a laikusoknak a véleménye?

2023. nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/108 anonim ***** válasza:

#34! Átlag fölötti az Iq-m, így remélem megengeded, hogy gondolkodjak😁

Az oltás pártolói szeretnek arra hivatkozni, hogy a saját tapasztalat nem számít, mert csak szűk környezetre terjed ki.

Akkor ez mi?

"Engem az a saját tapasztalat, hogy mikor legjobban szedte áldozatait a járvány 2021 tavaszán, akkor az addigra beoltott eü személyzet körében drasztikusan lecsökkent a megbetegedettek száma. Mivel mi vezettük a nyilvántartást, első kézből tudom."

Én meg első kézből tudom, hogy a kórházban, ahol műtöttek épp covid járvány volt, akkor, amikor már 3 oltás volt bennük és az országos statisztikák szerint a járvány lecsengett. Pedig nem is covid osztály volt.(2022 nyara)Meg is fertőztek.

"Ahogy azt is, hogy a covid halottak jelentésévek kapcsolatban kijött egy körlevél, ahol pontosan megfogalmazva felhívták a figyelmet, hogy csak azok az elhunytak jelentendők covidban elhunytként, akik halála a covid fertőzéssel összefüggésben következett be, MAGA A FERTŐZÖTTSÉG TÉNYE EHHEZ MÉG NEM ELÉG!"

Egész véletlenül nem az oltások megkezdése után jelent meg ez az körlevél?🤔 Milyen jól fog mutatni a statisztikákban, hogy a tömeges oltások után hirtelen drasztikusan csökken a covidban elhunytak száma 🤣 Amit pedig előtte írtál, nem csak úgy keringett a médiában, hanem konkrétan Müller Cecília nyilatkozta, aki akkoriban arra volt hivatott, hogy a hivatalos álláspontot képviselje.

"Ami logikus is, mert senki értelmes ember nem tarthatja hülyének az orvosokat, hogy egy közlekedési balesetest vagy végstádiumú rákban elhunytat covid halottnak neveznek ki!"

Akkor miért volt szükség ehhez külön útmutatása körlevél formájában?🤔 Nem gondolod, hogy kicsit ellentmondásos? Laikusok számára egyértelmű, de az orvosoknak fel kell hívni rá a figyelmet?

2023. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/108 anonim ***** válasza:
44%

2022 nyarán már nem védett az egy évvel korábbi oltás. Ez ilyen egyszerű. Aki kicsit is ért az oltásokhoz, infektológiához, immunológiához, az ezt pontosan tudja.


Körlevelek meg folyton jönnek- mennek, mindenféle témában. Nincs ebben semmi szokatlan. Nyilván egy közérdeklődésre számottartó témában még fontosabb volt, hogy egyértelműek legyenek, mert az eü dolgozók sem mentesek a közösségi média befolyásától.

Müller Cecilia csak szerencsétlenül fogalmazott, nem hiszem, hogy gondolta volna, hogy szándékosan félreértik. Én is hallottam az ominózus nyilatkozatot, de eszembe sem jutott félreérteni. Az viszont megfordult a fejemben, hogy mások félre fogják.


A szűkebb környezet a családod és az ismerőseid. Egy egész megyét ellátó eü intézmény már nem mondható annak.

2023. nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/108 anonim ***** válasza:

#36! "2022 nyarán már nem védett az egy évvel korábbi oltás. Ez ilyen egyszerű. Aki kicsit is ért az oltásokhoz, infektológiához, immunológiához, az ezt pontosan tudja."

Kicsit is értek, ahogy az oltások kezdetén is értettem. Csakhogy itt megint van egy ellentmondás. Bárki, akkoriban ki merte ez mondani, hogy innentől évente (még csak nem is fél évente, mint a valóságban), lehet menni oltatni, hülye konteósnak volt bélyegezve. A szakemberek állították, hogy NEM, 2 oltás kell összesen. El lehet dönteni, hogy mi volt ez. Szakmaiatlanság, a szakértők hülyébbek, mint a laikusok? Vagy szándékos hazugság, az emberek megtévesztése?

"Müller Cecilia csak szerencsétlenül fogalmazott, nem hiszem, hogy gondolta volna, hogy szándékosan félreértik"

Félreértik, ha úgy értik, ahogy mondja?🤣 Talán inkább félrebeszélésnek hívják ezt.

"A szűkebb környezet a családod és az ismerőseid. Egy egész megyét ellátó eü intézmény már nem mondható annak."

Nem szűkebb, mint egy megyei kórház személyzete. Olyan munkám volt, ahol kötelezően teszteltek minden aznapi dolgozót, ez többszáz embert jelentett. Az átoltottság nem volt alacsonyabb, mint országos szinten. Láttam, hogy nem csökkent a pozitív esetek száma az oltás elterjedésével, ahogy abban sem volt különbség, hogy oltott vagy oltatlan csipogott be.

#35

2023. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/108 A kérdező kommentje:

34


"Egyébként én sem vagyok oltásfanatikus"


De,az vagy.És még terjeszted is az "igét".

2023. nov. 18. 13:38
 39/108 A kérdező kommentje:
Gondolom,hogy az fel sem merült szegény 34-es fejében,hogy a tesztekkel és az injekciókkal is be lehet vinni bármit a szervezetbe,ami nem! "covid".Gondolkozni sem ártana néha.
2023. nov. 18. 13:43
 40/108 A kérdező kommentje:

"Aki kicsit is ért az oltásokhoz, infektológiához, immunológiához, az ezt pontosan tudja."


Lényeg,hogy te nem! értesz hozzá,de habzó szájjal beszélsz a mérgek mellett.

2023. nov. 18. 13:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!