Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete voltam együtt a...

Egy hete voltam együtt a barátommal és megszakításosan védekeztünk, de 2 napja úgy érzem mintha valami szurkálna belülről. Elkaphattam valamit? 16/l

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 09:26
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/216 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hány tini esett teherbe ezzel a hittel? Rengeteg...
2015. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/216 A kérdező kommentje:

Én nem akartam teherbe esni, elősször mondtam is neki, hogy védekezni kéne, de elhittem neki, hogy tényleg tud rám vigyázni. Biztos túl naív és hülye vagyok.

Most meg én vagyok a hibás teljesen, mert nekem kellett volna gondolkodnom. De ha tényleg a szüleim megtudják én inkább elszökök itthonról.

2015. márc. 7. 21:16
 73/216 anonim ***** válasza:
100%
A barátod is hibás, mivel beetetett. Ne akarj egy ilyen fiútól semmit, ha már most átvágott mi lesz később?
2015. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/216 A kérdező kommentje:
De csak megért majd engem nem, hogy ő is hibás nem csak én, meg lehet ha szüleim megtudják akkor csak hozzá tudok menni, mert szerintem kidobnak itthonról.
2015. márc. 7. 22:19
 75/216 anonim válasza:
100%
Talán el kéne kicsit komolyabban beszélgetni a barátoddal! Elképesztően éretlen a felfogása, semmi bűntudat, felelősségérzet. Miközben valószínű, hogy apa lesz, vagy el kell szállásolnia a barátnőjét. Meg kell tudnod, hogy egy ilyen kritikus helyzetben kitart-e melletted, külömben komoly csalódások érnek!
2015. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/216 anonim ***** válasza:
100%

jól írják a többiek, a barátod felelőtlen és most, hogy baj van, csak hárít

az, hogy az előző barátnője nem lett terhes, sok oka lehet, de a szerencse is hozzájárult...te valószínűleg érettebb vagy, peteéréskor voltatok együtt stb.


bármennyire is nehéz és félsz tőle, muszáj elmondanod a szüleidnek

valószínűleg először nagyon kiakadnak, de idővel megnyugszanak, hidd el -- és csak rájuk számíthatsz


de mindenekelőtt még tesztelj reggeli vizeletből és menj el nőgyógyászhoz

nőgyógyászhoz amúgy is kellett volna már menned, ha már élsz szexuális életet

szerintem próbálj először anyukád nélkül menni, szerintem attól még fogadnak

2015. márc. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/216 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fogják fogadni. Bemehet vele egy szülő, ha szeretné, mert nincs még 18, de egyedül is elmehet.
2015. márc. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/216 anonim ***** válasza:
100%
Most már kell a tesztnek biztosat mutatni, úgyhogy ne várakozz tovább!
2015. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/216 A kérdező kommentje:
Holnap reggel tesztelek majd, de még mindig nem jött meg.
2015. márc. 8. 19:49
 80/216 A kérdező kommentje:

Megint megjelent a második csík, de most sokkal erősebben :(

Barátom is elkisédrhet dokihoz, beengedik?

2015. márc. 9. 08:59
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!