Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete voltam együtt a...

Egy hete voltam együtt a barátommal és megszakításosan védekeztünk, de 2 napja úgy érzem mintha valami szurkálna belülről. Elkaphattam valamit? 16/l

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 09:26
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/216 Rékcsi ***** válasza:
9%
Esetleg még van rá esély, h nincs szükség műtéti beavatkozásra, hanem injekció beadásával megtörténhet a vetélés, de akkor is kórházban kell maradnod, ráadássul nektek kell fizetnetek a beavatkozást, mivel nem védekeztetek!
2015. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/216 A kérdező kommentje:

Ennél az injekciósnál, hány napot kell kórházban lenni, mert ha csak 1 et akkor eltudom intézni, hogy úgy tudják a szüleim, hogy a barátomnál vagyok.

Ez mennyi lesz pénzbe?

Szüleimet tényleg nemszeretném belekeverni ebbe az egészbe.

Ha megtudják az egészet, akkor engem kiutálnak, mert még azt hiszik, hogy szűz vagyok, de még reménykedem, hogy 2 nap múlva nemlesz 2 csík.

2015. márc. 7. 18:31
 63/216 Rékcsi ***** válasza:
79%
Nem tudom, hogy hány napot kell benn maradni, nem tudom, mennyibe kerül. Én nem vagyok olyan buta, hogy ne védekezzek.
2015. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/216 anonim ***** válasza:
100%
Húzod az időt... hétfőn mindenképp jelentkezz be egy nőgyógyászhoz, és mielőbb vizsgáltasd ki magad! Ő majd elmondja milyen lehetőségeid vannak, ha terhes lettél! Ha terhes vagy, ha nem, jobb ha megnézi, mi a helyzet! Remélem tanultál az esetből!
2015. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/216 anonim ***** válasza:
100%
a két csík azt jelenti terhes vagy (de ehhez is olvasni kéne tudni)
2015. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/216 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok a gyerekhez!

felelősségteljes szülők gyermeke lesz...


értsd már meg, hogy ha megfogant, már semmilyen tabletta nem segít

abortuszhoz kell anyukád


szüleid meg fognak dicsérni az biztos...

jól összeilletek, hogy egyikőtöknek sincs esze

2015. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/216 anonim ***** válasza:
100%
legalább már tanultál az esetből? vagy még mindig azt hiszed a barátod vigyázott rád...mert jól átvágott ezzel az időben kiveszem dumával
2015. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/216 A kérdező kommentje:

Tanultam belőle és azt is tudom, hogy az én hibám, hogy ez történt.

Az abortuszhoz tényleg kell anyu is, mert tuti megfog tépni ha megmondom neki, apu meg szerintem kitagad meg megver tuti.

2015. márc. 7. 20:42
 69/216 A kérdező kommentje:

Tényleg elhittem, hogy ez biztonságos védekezési módszer, mert a volt barátnője se lett terhes pedig vele is így védekezett.

A barátom szerint meg még mindig csak beképzelem és szerinte bénán csináltam a tesztet és azért mutatta azt.

2015. márc. 7. 20:45
 70/216 Rékcsi ***** válasza:
100%
A barátod is be van tojva...azért hárít.
2015. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!