Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a +421232112230...

Attila8101 kérdése:

Mi lehet ez a +421232112230 telefonszám?

Figyelt kérdés

Ma hajnal 2:04-kor hívtak erről a számról.De mivel túl mélyen aludtam így nem ébredtem fel rá.Egyébként nem vettem volna fel, mert hallottam már olyanról hogy ha valami ismeretlen számról hívják az embert akkor gyorsan megugrik a számlája.Nézegettem a neten de semmire nem jutottam.Annyit láttam hogy Amerikai Egyesült Államok.


Köszi!


2011. dec. 11. 10:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
100%

Ez kérlek szlovák szám, és nem amerikai :)


+421 = Szlovákia

2011. dec. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 Dia75 válasza:
Szerintem is átverés lehet, mert engem is ma, hajnali 3 órakor hívtak fel, szintén erről a telefonszámról, azért kezdtem én is kutatni a net-en. Én sem ébredtem fel, de fel sem vettem volna...
2011. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 Kántor Szilárd válasza:

Hali!

Engem 10.-én 14órakor hívtak erről a számról, de szerencsére azt a telomat amit nem hordok magammal, mert nekem van szlovák ismim akire gondoltam, hogy ő keres. De elkezdtem keresni a neten ezt a számot és rátok találtam. Köszi az infót!

Én is hallottam róla, hogy ha egy ilyesmi számról hívnak fel, nem tudod szétkapcsolni a hívást és te fizetsz.

2011. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 schneider7173 válasza:
Halihó, engem is hívtak erről a számról, remélhetőleg nem kell érte túl sok lóvét kiperkálnom, a lényeg, rákerestem, különböző módokon, Szlovákiai hívószám, de ott 23-as körzetszám nem létezik, legalábbis én nem találtam meg, pedig szlovák oldalakat is böngésztem. Hát a szokásos ne vedd fel eset. Köszi az előttem szólóknak is. (am ezt hol lehet jelenteni? )
2011. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim válasza:
100%

Engem ma hívtak erről a számról. :// Régebben olvastam erről,h külföldi számokról hívnak fel embereket,h pénzt csaljanak ki belőlük.


A bűncselekmény folyamata a következő: a mobiltelefon

kijelzőjén megjelenik egy nem fogadott hívás.

Erre az értesítésre sor kerülhet anélkül is, hogy a telefon megcsörrenjen.

A mobiltelefon-tulajdonos, miután megnézte, hogy milyen számról van szó, és ha mindjárt

kitörli a számot, abban az esetben további következménye nem lesz,de ha felhívja ezt a számot, a bűnözők áldozatává válik.


Egy konkrét esetben a mobiltelefon tulajdonosa jelentkezett az említett számra, és ezzel az egy hívással több mint 2.000 EURO-s költsége keletkezett.


Ugyanis ha jelentkezünk ezekre a számokra, nincs lehetőség rá, hogy megszakítsuk a vonalat, s óriási költségek keletkezhetnek a telefonszámlánkon.

2011. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim válasza:
engem ma csörgettek meg erről a számról.mivel a tesóm külföldön él gondoltam visszahívom,de egyből szétkapcsolt.akkor találtam rátok..még jó hogy nem vették fel.bár utána érdeklődök a szolgáltatómnál hogy nem terhelték-e meg a számlámat.Tehát töröljétek!
2011. dec. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 utukki válasza:
sziasztok, engem is hívott a fenti szám, ma délelőtt 11:00-kor. tutira kamu, ne vegyétek fel, vissza meg semmiképpen ne hívjátok!
2011. dec. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
Honnan szerzik meg a számotokat? És mi ez egyáltalán? Talán régebben küldtetek valami emelt díjas SMS-t és onnan van meg nekik a számotok?
2011. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem is ma volt egy nem fogadott hívásom erről a számról.Láttam, hogy külföldi és nem hívtam vissza.

Érdemes a rendőrségen bejelenteni, hogy többeket akarnak így "megcsapolni"?

2011. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim válasza:
Sziasztok.Engem ma 10.30 kor hívott föl de nekem kicsörgött xD oszt itt volt melletem a teló és fölvettem de egyből lenyomta.
2011. dec. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!