Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a +421232112230...

Attila8101 kérdése:

Mi lehet ez a +421232112230 telefonszám?

Figyelt kérdés

Ma hajnal 2:04-kor hívtak erről a számról.De mivel túl mélyen aludtam így nem ébredtem fel rá.Egyébként nem vettem volna fel, mert hallottam már olyanról hogy ha valami ismeretlen számról hívják az embert akkor gyorsan megugrik a számlája.Nézegettem a neten de semmire nem jutottam.Annyit láttam hogy Amerikai Egyesült Államok.


Köszi!


2011. dec. 11. 10:24
 71/93 anonim válasza:
Engem délután hívott ez a szám, egyet csörrent csak. Szerencsére nem vettem fel, és már töröltem is.
2012. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 anonim válasza:
Ahhoz képest, hogy a vodafone nagy erőkkel dolgozik rajta február 16.-a óta, nem történt semmi változás. Nem igaz, hogy nem tudnak letiltani egy számot.
2012. febr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim válasza:
Ma, 22.06 perc. Hangyafingnyi ideig cserrentett. Vodafone,feltöltőkártyás. Peace.
2012. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 Liza0613 válasza:

Engem is csörgettek,ma 01:09-kor.Nem ismerem a számot,de nem hívnám vissza senkit aki ekkor képes engem hívni.Én is vodás vagyok,most hívott ez a szám elöször.

Szerencsére fent van a neten így nem is gondolkozom rajta.

2012. febr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim válasza:
100%
Engem is pár napja hívott illetve csak csörgetett ez a szám, szóval ha akartam volna se tudtam volna felvenni. Két napja pedig ez a +3618147848-as Bp-i szám hívogat. Egyszer felvettem, de egyből le is rakta. Ma reggel konkrétan "ő" keltett de ki is nyomtam.
2012. febr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 anonim válasza:
100%

Ez a gennyes cég engem is hívott, mármint a magyar szám, nekem egy gépies női hang kezdett el pofázni a borotváról, aztán mondtam,hogy nem kell, lecsapta rám a telefont!Felvettem, nemhiszem hogy ettől számlám lenne.De azért idegesítő ez a sok marha!

Kopizok,ha vki eddig nem olvasta volna(all rights reserved) :D


"Mai napon telefonom kicsörgött és egy pesti számról hívtak (+3618147848). Felvettem. Egy férfi hang elhadarta (bemutatkozás nem volt), hogy egy svájci cég kipróbálásra adna nekem egy borotva csomagot. A csomag az elmondás alapján 1 borotvából és 4 fejből áll. Ajándék, de a kezelési költséget, a csomagolási díjat, a szállítási díjat fizetni kell. Ezt 790 Ft. összegre mondta. Gondoltam magamban, ez valami átverés lesz, így azt mondtam nem kérem. Erősködött az illető, de nem tudott meggyőzni. Majd azt kérdezte mi nem tetszik az ajánlatban, mondtam neki, hogy semmi. Nem kérem és kész. Köszönés nélkül letette a telefont a mondatom közepén. 5 perc sem telt bele, a feleségem telefonján csörgött, ugyanez a szám. Felvettem és mondtam az előbb beszéltünk, még mindig nem kérem a borotvát. Le is tette szó nélkül.


Utánanéztem időközben a neten. Ez a cég egy számítógéppel, végig próbálja a telefonszámokat. A gép hívja egymás után a számokat, majd ha valaki felvette, kapcsol az ügynökhöz. Ha valaki elfogadja az ajánlatot, akkor egy szóbeli szerződést köt automatikusan. Az adatait bekérik és küldik a borotvakészletet a csekkel (a már említett 790 Ft) Továbbiakban, mint a Reader's Digest csomagküldő, folyamatosan küldik a fejeket. Azt e-mailon, vagy levélben lehet csak lemondani, tehát írásban! A második csomag 12 fejből áll és állítólag 3280 Ft. A neten nyilatkozók egy része szerint fabatkát sem ér, a másik szerint nem rossz a minősége. Mindenesetre az elmondások alapján az adatokat tovább adják és mindenféle üzleti ajánlatokkal zaklatják továbbra is az embert."

2012. márc. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonim válasza:
100%
Ma a páromat is hívta,és mivel ő f.töltős én hívtam vissza,de ki se csörgött!Mind ketten vodásak vagyunk!
2012. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:
Engem ma 15:54-kor hívott ez a szám. (Vodás vagyok.)
2012. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 Valaki100 válasza:
Sziasztok! Engem 03.26-án csörgetett a szlovák szám, a páromat másnap. A mai napon a Bp.-i számról mindkettőnket hívták és mind a kettőt én vettem fel. Nekünk omega3 étrendkiegészítőt ajánlottak csak a postázási költségért 1600 Ft-ért. Engem egy férfi hang a páromat egy női hang hívta, miután nem kértem lecsapták.Mi is vodások vagyunk. Mit képzelnek magukról az ilyenek?
2012. márc. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 imre 73 válasza:

sziasztok engem ma reggel csőrgetett meg valaki erről a számról.szerencsére mire a telefonhoz értem elhalgatott igy nem tudtam felvenni -szerencsére- azonnal beútőttem a keresőbe hogy valami infót kapjak ki ez.gyanus volt a szám!

ugyanis osztrák honlapokon kerestem melot és láttam hogy ez idegen szám.

jó tanács.:-ne tőrőld ki hanem rakd tiltólistára!!!!!

-ha mégis felvennéd és nem tod oldani vedd ki az aksit a telodból és megoldodott a gondod. 2012 04 02

2012. ápr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!