Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a +421232112230...

Attila8101 kérdése:

Mi lehet ez a +421232112230 telefonszám?

Figyelt kérdés

Ma hajnal 2:04-kor hívtak erről a számról.De mivel túl mélyen aludtam így nem ébredtem fel rá.Egyébként nem vettem volna fel, mert hallottam már olyanról hogy ha valami ismeretlen számról hívják az embert akkor gyorsan megugrik a számlája.Nézegettem a neten de semmire nem jutottam.Annyit láttam hogy Amerikai Egyesült Államok.


Köszi!


2011. dec. 11. 10:24
 41/93 anonim válasza:
Tegnap este pont 11-kor megcsörgetett, vodás vagyok. Ma hívott ismételten, párom felvette, és egy pasas azt mondta svájcból hív, borotvát értékesít. Párom elutasító volt, le is rakta a telefont. Én kártyás vodás vagyok, hónapok óta pénz sincs a kártyámon, ilyenkor mi a csalás lényege emberek????? Hogy húz le??? Hm?
2012. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim válasza:
Ja, és ez a szám is hívott szintén ma, 2-szer, másodjára felvettem, de én úgy szoktam idegen számmal hogy felveszem, és nem szólok bele, megvárom hogy ki szólal meg. Egy nő volt, halózott, majd a 'hall engem' kérdésére ki is nyomtam. Utána néztem gugli szerint szintén borotva értékesítő csalós szám. +3618147848
2012. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim válasza:
Sziasztok! Engem is hívott ez a szám ma 19:59-kor. Mellettem volt a telefonom.. Talán még kettőt se csörgött.. Nem tudtam, hogy ki ez ezért beírtam a számot a keresőbe és megtaláltalak Titeket. Szerencsére a telefonomon le lehet tiltani számokat, úgyhogy engem már nem tud többet hívni. Egyébként én is vodafone-os vagyok.
2012. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim válasza:
Engem pedig ma hívtak kb 22:00-kor,felvettem de senki nem szólt bele,olvastam és több Országban is hívogatnak erről a számról.A telómon pénz nincs ugye ebből így alapból nem lehet lehúzás hisz nem vagyok előfizető a kártyán meg nincs pénz nameg ő hívott engem :D Amúgy én is VODÁS vagyok.De azért ha valaki tudja hogy abból lehete bajom hogy felvettem annak meg köszönném. :)
2012. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim válasza:

Sziasztok!

Azt vettem észre, hogy leginkább vodásokat hív kb. 90%-ban.Szóval inkább azokneka kell jobban vigyázniuk!Amúgy a családban minket is körbe hívtak de szerencsére nem vettük fel.

2012. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 Grifftech válasza:
Éppen most hívott engem is ez a szám de gyorsan le is tették. Utánna kutatva az első találat erre az oldalra vezetett. És szintén vodás vagyok :)
2012. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 Tkyd válasza:

Ma délelőtt 9:11 kor hívott, egyet csörgött, mire kivettem volna a telefont a zsebemből kinyomta.

Vodafonos vagyok én is. Kártyás szóval ezt benézte :D

2012. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:

Ma hívott 10-kor de nem vettem fel.

Vodás vagyok.

2012. febr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim válasza:
Sziasztok! Engem is hívott tegnap (2012.02.07.) 20:54-kor. Szerencsére konditeremben voltam és nem volt nálam a telefon. Mondanom sem kell, hogy 70-es vagyok, de elhordoztam a T-hez a számom. Mivel elég jól ismerem a szlovák számokat, rögtön tudtam, hogy pozsonyi az illető. Ha nálam van a telefon, lehet, hogy felveszem. De vissza tuti nem hívom, max ismerőst, ha nagyon akar velem beszélni valaki az hívjon fel.
2012. febr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim válasza:
Jó tanács: Ne hívj vissza ismeretlen számot és ne válaszolj ismeretlen sms-re (pl:hogy vagy, rég találkoztunk stb.) A hívásfogadásért pedig nem kell fizetned, csak ha a szolgáltatóval egyeztetsz ,hogy akarsz...
2012. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!