Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a +421232112230...

Attila8101 kérdése:

Mi lehet ez a +421232112230 telefonszám?

Figyelt kérdés

Ma hajnal 2:04-kor hívtak erről a számról.De mivel túl mélyen aludtam így nem ébredtem fel rá.Egyébként nem vettem volna fel, mert hallottam már olyanról hogy ha valami ismeretlen számról hívják az embert akkor gyorsan megugrik a számlája.Nézegettem a neten de semmire nem jutottam.Annyit láttam hogy Amerikai Egyesült Államok.


Köszi!


2011. dec. 11. 10:24
 21/93 anonim válasza:
Minket is hívtak ma este erről a számról....mit lehet az ilyenek ellen tenni?Mi lesz a következő csalási módszer?Hogyan készülhetünk fel ezek ellen?
2012. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim válasza:
91%
Legegyszerűbb védekezési módszer, hogy az ismeretlen, és biztosan nem Magyarországi számokról történő hívást alapból el kell utasítani, majd úgy elmenteni a telefonba, hogy a következőnél már látható legyen, hogy arról a gyanús számról már történt egyszer hívás. Biztos, hogy meg lehet ezt is találni a telefonszám alapján, és elmagyarázni, hogy rosszat csinált. Nyolc napon túl gyógyuló kórházi kezelés esetén már lenne ideje gondolkoznia, hogy talán nem kellett volna szórakoznia az emberekkel.
2012. jan. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim válasza:

Engem ma hívtak 8:19-kor, kicsörgött de rövid ideig. Ha nincs Szlovákiában 23-as körzet, akkor szerintem hackerek csinálják, IP telefonról.


És az nem lehet, hogy nem Szlovák, hanem Albán szám? Ott +42 a nemzetközi előhívó.

2012. jan. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim válasza:
engem is erről a számról hívtak ma 11:40-kor.
2012. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim válasza:
Engem is hívtak ma 11:10-kor,de én nem vettem fel szerencsére.
2012. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim válasza:
100%
Engem is hívtak és a barátnőmet is.Sajnos fel is vettük és vissza is hívtuk :( ma voltam a vodafone-nál.már tudnak a számról de még nem tudják mi ez.Azt mondták tiltsam le az emelt díjas hívásokat 1270-re sms EHT.Csak reménykedünk hogy a következő számlán nem lesznek meglepetések.
2012. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:

Engem most hívtak.(23:00) Illetve csak egyszer megcsörgettek, esélyem se lett volna felvenni.

Rákerestem neten és rögtön ezt a kérdést dobta ki.

Ezek szerint csak a vodafonosokat hivogatják???

2012. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 Bor1234 válasza:
Helló! Nem akarok bántani senkit de persze ,hogy nincs olyan,hogy 23-as közetszám szlovákiában. 2es van ami Pozsony vezetéskes körzetszáma. Ettől függetlenül nem szerepel a szám a szlovák online telefonkönyvben. Aki találkozik vele ne vegy fel és ne hívja vissza. Még egy infó. Mindenki Vodás akit hívott? Eddigi tapasztalat szerint első körben vodafonos flottás telefonokat hívott, aztán jöttek a sima magán előfizetők.
2012. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 Bor1234 válasza:
71%

"És az nem lehet, hogy nem Szlovák, hanem Albán szám? Ott +42 a nemzetközi előhívó."


Albániának +355 az országhívója.

2012. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim válasza:
Heló, engem ma 20:47-kor hívtak, de nem vettem fel mert pont le voltam némítva! Szerintem nem is volt baj, mert reflexből fevenném..
2012. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!