Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tudom, mindenki lehurrog...

Tudom, mindenki lehurrog majd. De borzasztó olvasni a helyesírási hibákat! Mást is ennyire idegesít?

Figyelt kérdés

Én nem akarok provokatív lenni, de leírok pár példát: tutok, mingyá, bent van a babakocsiba, lenyukszom, muszály.... ez borzasztó....

Le is pontozhattok, de engem ez nagyon zavar...


2009. febr. 18. 17:19
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem zavar, és egyébként nem tudunk lepontozni, mert kérdező vagy.
2009. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Éppen most olvastam egy aggódó anyuka kérdését pár sorral lejjebb , hát katasztrófa , hogy mennyi helyesirási hiba van benne , de nem csak az ő kérdésében az egész oldalon.

Engem is nagyon zavar!

2009. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Akkor nemcsak én vagyok így.... Tényleg nem lehet gyakorlatilag lepontozni, de úgy értettem, hogy

biztos lesz olyan, aki magára veszi... Mondjuk nem is baj, magyarok vagyunk, akkor azért illene odafigyelni erre a szép nyelvre....

Köszi!

2009. febr. 18. 17:27
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon zavar, pedig " csak " 18 éves vagyok! Borzasztó olvasni, hogy hogyan írnak az emberek... Msn-en is mindig megszólítom azt, aki helytelenül ír ( valakit már nagyon idegesít, h ezzel traktálom, mégsem változtat rajta )


Általános iskolában jártam helyesírási versenyekre, első 3 helyezésben mindig benne voltam, lehet emiatt zavarnak annyira a hibák.


Ezek a helyesírási hibák kb. annyira idegesít, mint a kis p!csás beszéd, gondolok itt a hajcsira, puszcsira, lávcsira és társaikra.


Szóval TELJESEN EGYETÉRTEK VELED! : )

2009. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, javítok : *idegesítenek


Nani

2009. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
:)
2009. febr. 18. 17:30
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Engem rettenetesen zavar, és nem értem az okát, hogy miért van ennyi hiba.
2009. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
94%

Hát engem személy szerint nem zavar, úgy is megértem mit akar az illető. De nem te vagy az egyetlen, láthatod :)

Bár én ékezetet használok, és amennyire tudom a helyesírást annyira betartom, én is azért sok hibát észrevettem.

2009. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
94%
Senki sem tökéletes,de egy KIS odafigyelés is sokat javítana ezen a problémán.Engem nem zavar,amíg csak egy-két hibáról van szó.
2009. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
94%
Ezek a példák amiket Te leírtál Engem még nem zavarnak.Inkább az hogy sztem,minnyá,qurva,mensi...stb
2009. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!