Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Sikerült építenem egy időgépet...

Sikerült építenem egy időgépet. Hogyan utazzak vele úgy, hogy ne borítsam fel a tér-idő kontinuumot és ne okozzak paradoxont?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 11:39
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy sikerült ha még nem próbáltad ki? :D
2014. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 Rocky_Max 2 válasza:

NA most vitcelsz(a vitcelsz biztos rosszul irtam :D)?

De most komolyan? küldjél privibe vagy üzibe egy képet vagy akkármit XD

2014. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
Baxná telibe az ilyen nyominger elmebeteg embereket akik álom világban élnek és fél napig a gépet nyomkodják utazni csak a szent grálal tudsz következmények nélkül
2014. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan utazz vele. Ha betartod ezt a pár szabályt akkor nem lesz semmi gond.

-Ne keresztezd a saját idővonalad!

-Kerüld a fix pontokat az időben!

-Ne próbáld meg megváltoztatni a legnagyobb történelmi eseményeket, mert azokat amúgy se tudod. Ha mégis megpróbálod akkor valószínű, hogy a te változtatási kísérleted miatt fog kialakulni az a dolog amin te változtatni akartál.

-Sose utazz egyedül! Így nem fogsz bekattani illetve baj esetén tudnak neked segíteni.


Mégtöbb információért keresd fel a Doktort. Egy kék fülkében fogod megtalálni ami nagyobb belül mint kívül.

2014. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül rossz ötlet neki vágni vigyél magaddal.

Én tudok segíteni.

2014. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy működik, hogy 1 percet visszamentem az időben és egy falevelet letéptem a fáról. Visszamentem aztán egy percel a jövőbe és arra a döbbenetes dologra figyeltem fel, hogy a fa, amiről leszaggattam a levelet, eltűnt. Azóta félek használni.
2014. júl. 29. 18:55
 17/43 anonim ***** válasza:
Nyugodtan utazz, ahova szeretnél, az események statikusak, nem megváltoztathatóak..
2014. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Éppen megváltoztatható a jelen vagyis a jövő ha visszamész a múltba, de én e miatt nem aggódnék hiszen a visszautazásod jelenbeli formája már az a forma amit a visszautazásoddal megváltoztatsz ha visszautazol, tehát bármit csinálsz az a mostani jelenhez fog vezetni valószínűleg.
2014. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

Hogy segít a pára a doxon?? XD

- DE ez most komoly, v.. poén?

2014. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet róla! Én nem hiszem el!
2014. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!