Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Sikerült építenem egy időgépet...

Sikerült építenem egy időgépet. Hogyan utazzak vele úgy, hogy ne borítsam fel a tér-idő kontinuumot és ne okozzak paradoxont?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 11:39
1 2 3 4 5
 31/43 Rocky_Max 2 válasza:
Én is Szivesen válalkozzok :)
2014. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

Sajnálom, de az időgépem csak egy személyes. Bocsi, hogy ígéretem ellenére sem küldtem jépet a gépezetről, de elvoltam foglalva. Szerintem holnap sem tudok. Max holnapután.

:)

2014. júl. 30. 22:47
 33/43 A kérdező kommentje:
*képet
2014. júl. 30. 22:47
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

időközben én is találtam egy időgépet.

Egy rendőségi fülke egy ipsével aki Doktornak hívja magát.

Ami elég komoly hogy az a fülke belülről nagyobb volt mint kívülről

2014. júl. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Beszorultál egy időrésbe?
2014. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Igen, de sikerült megoldanom.

FUUU

Többet nem utazom a múltba. Alig tudtam helyrehozni.

Az volt, hogy visszamentem 1965-re. Letettem az orvosit ez idő alatt és abba a kórházba vettek fel, amiben én születtem 1996-ban. Szóval én vagyok az egyik orvos abban a szülőszobában, amiben én születtem meg. Anyám megszült engem és én mondtam anyámnak, hogy "gratulálok, fia született". Kicsit furcsa volt saját magamat tartani. Szóval aztán visszajöttem 2014-be. Itt volt egy kis időhurok. Azzal, hogy én megfogtam saját magamat csecsemő korban azzal módosítottam a tér-időt. Az lett, hogy én ez miatt már 10 évesen meghaltam egy titokzatos betegségben. De mégis ott voltam. Szóval csináltam egy paradoxont. Az lett utána, hogy valahogy elszublimáltam és visszakerültem 1 nappal az előtt, hogy én megérkeztem volna 1965-be. Hogy ne csináljak még egy paradoxont, ezért egy levelet írtam saját magamnak, amiben elmagyaráztam, mi fog történni és eljuttattam azt a levelet saját magamnak. Eztán vártam 2 napot. Visszajöttem 2014-be és minden rendben lett. Nem haltam meg és a paradox is eltűnt.

Legjobb lesz, ha elpusztítom az időgépet.

2014. júl. 31. 23:33
 37/43 anonim ***** válasza:

Inkább ad nekem.

Van egy kis Dolgom a múltban.

2014. aug. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Ebből a kis "kalandodból" lehetne forgatni egy filmet...
2014. aug. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Ja csak olyan szar lenne, hogy senki nem nézné meg.
2014. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
én megnézném!
2014. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!