Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, tervezek konzolvásárlást, de nem nagyon tudok dönteni.
2008. jún. 18. 18:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/304 anonim ***** válasza:
74%
Teljes mértékben eggyet értek!
2008. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/304 anonim válasza:
25%
Szerintem a ha választani kéne akkor még jó hogy az xbox 360 választanám. Ja és a legtöbb olyan játék amit kiadtak mindkettő konzolra azok közül az xbox 360-as játékoknak mindnek jobb és élet hűbb volt a grafikája.
2008. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/304 anonim ***** válasza:
81%

Én is ugyanebben a dilemmáben voltam és a PS3 mellett döntöttem. Az ok: (szerintem) széleskörűbb felhasználhatóság, mivel teljesértékű DVD-lejátszóként is lehet használni, sőt úgy tudom, hogy a piacon kapható legolcsóbb Blue-Ray lejátszó is. (persze a blueray igazából csak annak kellhet, akinek olyan a tv-je is) Ehhez hozzá kell tenni, hogy állítólag a box-al is lehet filmet nézni, viszont a PS-nek gyakorlatilag nincs hangja, a Box viszont hangos.

A box mellett kardoskodók érve, hogy megoldható a warez, viszont akkor elvész a microsoft gari, igaz a forgalmazó bolt általában vállal külön garanciát is, viszont ha észreveszik netezés (Live-olás) közben a microsoftnál, hogy buherált géped van, akkor bannolnak és ugrott a netezés lehetősége, ami azért nagyon fontos mert így letölthetsz pl játék demókat, trailereket stb, van online játék stb.

Ha már a netezésnél tartunk, állítólag a box rendszere ( a Live) jobban kiforrott, bővebb szolgáltatást nyújt, viszont fizetni kell érte évi kb 15ezer ft-ot. A PS-nél a net ingyenes, igaz vannak olyan tartalmak, szolgáltatások, amikért fizetni kell, pl teljes játékok, filmek letöltése.


Szóval ami alapján én döntöttem az az volt, hogy a Premium Xbox 360 53000ft körül van, a PS3(80Gb) 85körül és a köztes 30rugót 2 év net előfizetés (vagyis annak a hiánya) behozza és mivel nem volt nekünk dvd-lejátszónk, így a PS-sel ez is ki van lőve.


ja igen, azt még kifelejtettem, hogy sokaknak szempont a választásnál, hogy boxra nagyobb a játék választék, habár úgy hallottam, hogy lassan ez már ki fog egyenlítődni és állítólag a PS játékok drágábbak, ez viszont csak akkor igaz, ha rossz helyen vásárolsz, hiszen a legújabb játékokat is is 12-13ezerért megkapod jobb helyeken.


A PC témához pedig annyit, hogy egyre kevesebb játék fog megjelenni PC-re, mert nincs benne üzlet, hiszen mindenki letölti, így előtérbe fognak kerülni a konzolok a gamereknél. Egyébként mit érnénk vele, ha a PS3 is warezolható lenne? Egy írható BlueRay kb 5000ft és mire letöltöd a játékot meggebedsz, mert nem kis méretű cucc fér rá. És a PC-det gyakorlatilag évente fejleszteni kell, hogy lpést tudj tartani a fejlődéssel, de akár mit csinálsz akkor is kb 5 évenként újat kell venni, mert a végtelenségig nem lehet fejleszteni.

2008. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/304 anonim válasza:
23%
szart se értek!! a ps 3 alapból drágább és szarabb az irányító karja meg undorító meg ha néztek összehasonlítást az xbox 360 sokkal szebb részletesebb grafikával dolgozik én ha vennék csak xbox 360-at elérhetőbb az ára is
2008. nov. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/304 anonim válasza:
35%

Nekem van mind2. Az Xbox sokkal jobban megéri. A Multiplatform játékok sokkal szebbek rajta, egyszerűbb használni, gyorsabb, jobb a netes támogatás....stb. És mindezek mellet olcsóbb és jobb exkluzívok jönnek ki rá.


Nagyon jó példa erre a GTA4.

-PC-rendszerkövetelménye felér egy 100-150ezres PC-jével.

-PS3, ~90ezer. De sokat installál (15-20perc kötelező), lassan update-ol és neten probléma lehet vele.

-Xbox: Nem kötelező de ajánlatos installálni (max 10perc), gyorsan updatol, LIVE-n is nagyon jól lehet partykat összehozni. De havidíjas a net. (~10e, 13hónap)

2008. dec. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/304 anonim ***** válasza:
77%

Erős gép az X360,de a PS3 jobb/fejlettebb.

A Microsoft max.egy következő generációs gépével fogja majd überelni,de akkor meg ott lesz a PS4.:)

2008. dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/304 anonim válasza:
75%

Most én is ilyen dilemmában vagyok...ps3 vagy xbox360.

Az eddigi hozzászólások alapján mindkét konzolnak van előnye és hátránya is. Én arra lennék kíváncsi, hogy egy Xbox 360 mennyi idő múlva válik elavulttá? Mert én legalább egy 5 évig nem akarok újra ilyen cuccra áldozni.


Egyébként pc-m van, csak tele lett a bakancsom azzal, hogy folyton fejlesztgetni kell, és 1-2 alkatrész ára simán csapja a 15-20e forintot, plussz 1-2 évente folyton csereberéljem, hogy lépést tudjak tartani a megjelenő játékokkal. Nem játszom túl sokat, és ezért döntöttem a konzolra állás mellett, mert amíg a pc-re veszek 1 db alkatrészt, abból már tudok egy játékot venni konzolra, és nem kell arra figyelnem, hogy szépen fut-e vagy nem. De most nem tudom, hogy mire voksoljak...xbox vagy ps3.

2008. dec. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/304 anonim ***** válasza:
94%

Érdeklődj konzolos boltoknál, ők jobban képben vannak!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


De én úgy tudom, hogy a jelenlegi xbox már nem lesz sokáig, mert rá vannak kényszerítve egy olyan konzol kidobására, amiben van blueray. Aztán kitudja, hogy ezután a box360-nal mit lehet majd kezdeni.

2008. dec. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/304 anonim válasza:
88%
Köszi, utánanéztem, azt hiszem mégiscsak a ps3-ra voksolok. Az tuti időtálló.
2008. dec. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/304 anonim válasza:
59%

Volt nekem ps1 és ps2,de az már nagyon lefutott!

xbox360 vagy ps3? Akkor inkább xbox360,lehet hangosabb de csak Microsoft termék!

2008. dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!