Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet szerintetek...

Hogyan lehet szerintetek Budapesten nőkkel úgy ismerkedni, hogy nem akarok tőlük semmit? Sok-sok éves szerelmi kapcsolatom ért véget decemberben és nem búfelejtő egyéjszakás kalandot, vagy szerelmet keresek, hanem kedves ismerőt, havert, barátot.

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy az amit látok az az, hogy egy nő ha bevallja, ha nem, AZT keresi egy férfiben. Én meg „csak” beszélgetni szeretnék egy finom kávé stb mellett. Nem vagyok egy hülye gyerek, hihetetlenül jót lehet velem beszélgetni, mert szinte mindenről van véleményem és szerintem eléggé tájékozott is vagyok, és nagy erősségem, hogy szinte minden érdekel, ami a másikat foglalkoztatja, csak azt nem tudom ezt hogyan lehetne kivitelezni.

Egyszerűen szeretnék néhány kedves ismerősre szert tenni amelyből haverság, esetleg igazi barátság alakulhat ki. Olyan, amelybe belefér az, hogy elhívom bulizni, moziba, színházba, koncertre, kiállításra, esetleg kirándulni vagy ő hív el engem hasonlókra, mutat be a barátainak. Vagy olyan akivel 1 óra alatt meg lehet beszélni egy találkozót és ő is számíthat rám ha összecsapnak a feje felett a hullámok, vagy csak egyedül érzi magát és jó társaságra vágyik.


Férfihoz alapból nem megyek oda, mert a mai világban ha ezt tenném…hülyének néznének…vagy homokosnak. És egyik sem vagyok.


Bárkinek bármi ötlete van ezzel kapcsolatban? 31/F



2014. febr. 12. 08:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ahogy észrevettem, legjobb ha szimplán ismerkedsz, mintha akarnál bármit, nem kell a nőnek tudnia hogy nem. Legalábbis azt tapasztalom, hogy jönnek a nem akarnak semmit szöveggel, csak barátok legyünk, de ha én mondom ezt akkor azonnal lekopnak :D


Amúgy is a mai ismerkedésben erősen megvan ennek a lehetősége, amit akarsz, hogy a nő betesz barátzónába.

2014. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én is 30 már elmúltam,az én gyerekkoromban nem volt ez a netes online társkeresés de úgy érzem az jobb, szebb világ volt,mostanra már nagyon elfajult az emberiség nagyrésze vagy megváltozott ,nevezze ki hogy akarja.
2014. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Persze, én is látom, hogy nem optimális a helyzet. De most ebből kell gazdálkodni. Nem gondolom amúgy, hogy kisebb lett az igény, csak a megfeszített tempójú mindennapok miatt kevesebb idő jut erre. De az igény megvan. Ma kiváncsiságból felmentem 3 különböző chatre. Az emberek 90%-a a szex, erotika, perverz szobában volt. Ennyire nem lehetünk betegek. És hát beleolvastam ami ott folyik...egy szó...szánalmas. Viszont ha meg belenézek egy csomó gyakorikerdesek.hu-s kérdésbe azt látom, hogy az emberek ugyanakkor emiatt menekülnek ezekről a helyekről. Szóval szerintem az igény megvan.
2014. febr. 12. 17:44
 14/15 anonim ***** válasza:
Jaj Kérdező! Szelektív a látásod!
2014. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem is ez a gondom, csak fordítva, azaz én lányként keresnék fiú barátokat, de csak haverságból, viszont nálam is az a helyzet, h nyomulásnak vennék a dolgot, pedig én semmi többet nem szeretnék...Ha gondolod én szívesen beszélgetnék veled, bár nem tudom, hogy téged mennyire zavar a korkülönbség, illetve nem tudom h lenne e közös témánk, bár én érettebbnek tartom magamat a kortársaimnál, szóval szerintem nem lenne ebből gond! Ha gondolod írj nyugodtan! :) 20/N
2014. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!