Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egyetemen megismerkedtem...

Az egyetemen megismerkedtem egy cigány sráccal. Merjek többet belegondolni, merjem megélni az érzéseimet?

Figyelt kérdés

A családja rendes,társadalomba beintegrálódott cigány. Ő is nagyon rendes, csak félek megélni az érzéseimet, mert nem tudom, hogy a családom, a szüleim mit gondolnának majd róla,ha esetleg lenne köztünk valami.

Olyan rossz ez a kettősség. Szeretnék tőle többet, közben meg bennem van a tagadás is.



2022. dec. 26. 15:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
69%
39: pontosan tudom miről beszélek: egy embert nem a bőrszíne határoz meg. Pont. Nekem teljesen mindegy, hogy valaki cigány vagy fekete vagy kínai vagy néger, ha jó ember. És igen, tudomásul veszem a putris cigányság létezését is, de ez a “vér nem válik vízzé” rasszista retorika, meg hasonlók ismételgetése számomra nemcsak előítéletes, de gusztustalan is (egyesek még a mai napig képesek zsidózni, ami teljesen felfoghatatlan). A kérdező egyetemre jár és a roma srác is. Putris cigány már nem lehet. De nekem speciel a kultúrájukkal sincs problémám (pl. zenés cigányok), az mindenkinek a saját döntése, hogy kivel akar együtt élni és mit vállal.
2022. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
74%

"az mindenkinek a saját döntése, hogy kivel akar együtt élni és mit vállal"


A kérdező gyakorin kért tanácsot, hogy bele merjen e vágni. Válaszoltunk neki. Te csak vergődsz itt a hülyeségeddel.

2022. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
23%
Hű ti aztán igazán tudtok érvelni 1bites agyhalottak." A vér nem válik vizzé meg a padtársamtól ellopta Jozsika a ceruzáját aki c volt. Juj ez fájdalmas...Nincs egy külön általánosítás a romáknál, hogy ráhuzzuk mindegyikre a fátylas lepedőt.oké? Nem minden romáknál az a szokás hogy otthon főzzön. Nekem is vannak roma felmenőim. Ugy hogy nállam senki nem tudja jobban. Egyébként a kérdező egy gyenge trollnak tünik. Ugy hogy jelentem is a kérdést. Amúgy ilyen hozzáállással amilyen itt egy két valaszolónak van ne csodálkozzon ha megagyabugyálja egy két roma.
2022. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
100%
43: Miért troll a kérdező? Mert egyetemen nincsenek cigányok szerinted?
2022. dec. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
17%
Anyukám fél cigány apukám nem ugy hogy vann bennem roma vér rendesen. Jah és magyar a barátnőm és már egy éves a kis "kevert" gyerekünk. Na ehhez mit szoltok? 43 as vagyok. Nem kell a hozzá nem értő rasszista duma
2022. dec. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
100%
45:Tehát szerinted egyetemen nem lehetnek cigányok. Oké.
2022. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
0%
Troll a kérdező mert nem védte meg a kiszemeltjét..
2022. dec. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
28%
Mert elgondolkozott. Oké van becsületes cigány is. És ettől a kérdezőnek jobb lesz?
2022. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 A kérdező kommentje:
Miért lennék troll???? :D
2022. dec. 27. 15:21
 50/68 anonim ***** válasza:
28%
Itt Mindenki troll csak az nem aki tényleg az
2022. dec. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!