Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egyetemen megismerkedtem...

Az egyetemen megismerkedtem egy cigány sráccal. Merjek többet belegondolni, merjem megélni az érzéseimet?

Figyelt kérdés

A családja rendes,társadalomba beintegrálódott cigány. Ő is nagyon rendes, csak félek megélni az érzéseimet, mert nem tudom, hogy a családom, a szüleim mit gondolnának majd róla,ha esetleg lenne köztünk valami.

Olyan rossz ez a kettősség. Szeretnék tőle többet, közben meg bennem van a tagadás is.



2022. dec. 26. 15:43
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
78%

"Te kiket tartasz “normális embereknek”?


Érdekelne."


Ebben a kontextusban azokat, akik nem tesznek különbséget ember és ember között pusztán a bőrszín miatt.

2023. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
53%
Egy pillanat. Más az ha valaki bőrszín alapján üldöz embereket vagy bőrszín alapján óvatosabb velük. Lehet hogy nem szép dolog ha cigánytól alapból nem veszek pl. kerékpárt de szerintem ez nem rasszizmus, egyszerűen csak jogom van hozzá. Esetleg nem célszerű ezt hangoztatni.
2023. jan. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
33%

Én is azok táborát erősítem, akik azt mondják, hogy nem utálják a cigányokat, de párkapcsolatot nem kezdenének velük. A környezetemben láttam egy-két normálisabb muzsikus származású cigányt, de normális oláhcigányt még egyet se. Velük nem hogy párkapcsolatot nem kezdenék, de semmilyen interakciót sem.

Ha már eldöntötted magadban, hogy tetszik neked ez a srác, úgysem tudunk róla lebeszélni, de legyél óvatos.

2023. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
100%
A párom félig cigány. Nemhogy nem várja el, de még ki is van akadva azon, hogy erőltetem a minden nap együnk és főzzünk otthon témát, mikor szerinte ahelyett lehet rendelni is, és a felszabadult időt értelmesebben eltölteni. Magasról tesz rá, hogy házias vagyok-e vagy sem. Sőt úgy érzem néha, hogy a házias nők egy kicsit irritálják is. Szóval ennyit a sztereotípiákról.
2023. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
0%
Ha te ezen elgondolkodtál akkor kerüld el, jobbat érdemel a srác ennél.
2023. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
0%
Egy nő ne gondolkozzon igy van legyen gondolatok nélküli szolga!
2023. febr. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
72%
65-ös, nem maga miatt írta ki a kérdést, hanem mások (pl szülei) feltételezett előítéletei miatt. Ne tegyünk már úgy, mintha ezek nem léteznének. Teljesen felesleges volt ezért letorkolni a kérdezőt.
2023. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
37%
67 Ha egy kis problémát is lát a dologban akkor kerülje el, ennyi. A srácnak is biztos jól esne ha látná hogy úgy ír róla meg a családjáról mint valami "vadakról"💀. Ahol nem tudják egymást egyenlő felekként kezelni ne is erőltessék a dolgot.
2023. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!