Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Etikai dilemma, mit tegyek?

Etikai dilemma, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt nálunk a munkahelyen karácsonyi húzás.

Tudni kell rólam, hogy ha nem is vagyok kifejezettem materialista, nagyon szkeptikus vagyok általában, a new age-es sületlenségekkel meg a világból ki lehet kergetni, üldözöm tűzzel-vassal.

Érdekel a csillagászat, erről sokat beszélek, abszolút tudományos szemszögből, de persze laikusként.

Nos amit én kaptam: egy könyv a Holdról. Ez a könyv az okkultizmus szemszögéből “vizsgálja” a Holdat, de ilyen üreges Hold, Hold-űrhajó, Hold mesterséges eredete meg egyéb hajmeresztő fantazmagóriákkal van tele.

Szóval. Tegnap rákerestem a könyvre, és kiderült, viszonylag jó áron el tudnám adni. De akkor terjesztem a hülyeséget a világban, és megfertőzöm mások elméjét ezzel a sok badarsággal.

Ja és ezzel adták át: nem vagyok jó ajándékozó, remélem ebből tudsz épülni….

Hát agyilag leépülni legfeljebb, gondoltam, miután hazafelé beleolvastam.

Szóval a kérdés az, hogy mit tegyek.



2023. dec. 20. 15:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
32%
Tedd fel a Marketplace ra -30 %al .
2023. dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 anonim ***** válasza:
31%
Használd a stressz levezetésére, "céltáblának" egyfajta boxzsáknak a könyvet.
2023. dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki megveszi, nem biztos, hogy el is fogja hinni, ami benne van.
2023. dec. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 A kérdező kommentje:

Természetesen a húzás ellen is küzdöttem minden erőmmel, de hasztalan volt, elsöpört a többség, még azt mondták, én vagyok a Grincs.

Ettől függetlenül azért lehet rá időt szánni meg személyeset venni, mint tettem én meg még páran. Na mindegy.

2023. dec. 20. 16:16
 15/90 A kérdező kommentje:
És ha eladnám, és a kapott pénzt jótékony célra fordítanám? Pl valami oktatással foglalkozó alapítványnak?
2023. dec. 20. 16:18
 16/90 anonim ***** válasza:
100%
#15 Használd a bánatod elfedésére a könyvet egy borús napon, mikor elönt a rosszkedv, nyisd ki a közepén, majd tedd az arcodhoz és sírd tele, majd a könnyves könyvet dobd el messzire.
2023. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 A kérdező kommentje:

16: ez nagyon jó 😂😂😂😂😂😂


Mondjuk arra is jó, ha szomorú vagyok, hogy valamin szétröhögjem magam 😂😂😂

2023. dec. 20. 16:36
 18/90 anonim ***** válasza:
89%
Ez ilyen IQ nuku kérdés?! 🤨 Aki akarja, úgyis megveszi az adott könyvet, ha nem a te kezedből, akkor máshonnan. Akit nem érdekel, úgysem veszi meg. Ez csak egy nyomorult könyv, egy tárgy! Mit kell ezt túlbonyolítani? Bármilyen más témájú könyv esetében is ráparázol, hogy jajj, mi lesz, ha valaki elolvassa, vagy mi? Nem értem...
2023. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:
74%
Olvasd el! Komolyan. Ez egy jó lehetőség arra, hogy közelről szembesülj egy nagyon elborult gondolkodással. Megértheted általa, mi zajlik a konteósok fejében. Nem lesznek téveszméid az emberi hülyeség határairól.
2023. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem használd önvédelmi eszköznek a könyvet, ha valaki megtámad az utcán és nincs mivel védekezned, akkor vedd elő ezt. (Pláne ha keményborítós) és dobd meg a támadót ezzel a konteós xarral.
2023. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!