Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Etikai dilemma, mit tegyek?

Etikai dilemma, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt nálunk a munkahelyen karácsonyi húzás.

Tudni kell rólam, hogy ha nem is vagyok kifejezettem materialista, nagyon szkeptikus vagyok általában, a new age-es sületlenségekkel meg a világból ki lehet kergetni, üldözöm tűzzel-vassal.

Érdekel a csillagászat, erről sokat beszélek, abszolút tudományos szemszögből, de persze laikusként.

Nos amit én kaptam: egy könyv a Holdról. Ez a könyv az okkultizmus szemszögéből “vizsgálja” a Holdat, de ilyen üreges Hold, Hold-űrhajó, Hold mesterséges eredete meg egyéb hajmeresztő fantazmagóriákkal van tele.

Szóval. Tegnap rákerestem a könyvre, és kiderült, viszonylag jó áron el tudnám adni. De akkor terjesztem a hülyeséget a világban, és megfertőzöm mások elméjét ezzel a sok badarsággal.

Ja és ezzel adták át: nem vagyok jó ajándékozó, remélem ebből tudsz épülni….

Hát agyilag leépülni legfeljebb, gondoltam, miután hazafelé beleolvastam.

Szóval a kérdés az, hogy mit tegyek.



dec. 20. 15:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 A kérdező kommentje:
Elolvastam, 2x is, így van. Aki akarja, skype-on felolvasom neki
dec. 22. 15:41
 82/90 A kérdező kommentje:
79: ironikusan értettem amit a lapos földről írtam
dec. 22. 16:23
 83/90 anonim ***** válasza:
#82 Csao, megkapom tőled karácsonyra a csillagászati könyvet? Csao.
dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 A kérdező kommentje:
83: nem adom neked, mert eldöntöttem, hogy nem adom ki a kezemből, plusz szeretném harmadszor is elolvasni, lassan, hogy teljesen megértsem.
dec. 22. 17:32
 85/90 anonim ***** válasza:
#84 Akkor ellopom tőled, szomjazok egy kis két ünnep közötti konteóra, függő vagyok!
dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 A kérdező kommentje:
85: és hogy akarod ellopni tőlem? Csak hogy résen lehessek
dec. 22. 18:35
 87/90 anonim ***** válasza:
#82 Azok után, hogy a Földet kisbetűvel írod, nem is vár tőled túl sok értelmet az ember.
dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 A kérdező kommentje:
87: rendben, meg vagyok könnyebbülve
dec. 22. 19:10
 89/90 anonim ***** válasza:

Én viszont nagybetűvel írom, de a kérdezőtől meg szeretném vásárolni a könyvet, ha nem adja oda, akkor vallástörténeti esszéket fogok neki felolvasni Skypeon


Üdv.: Sz. István

dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 A kérdező kommentje:
89: tök jó, légyszi tarts előadást, nagyon érdekesnek hangzik. Ha lehet kezdd a hinduizmussal, köszi. Újabb érv, hogy ne adjam el a könyvet.
dec. 22. 20:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!