Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nő mièrt gondolja azt,hogy...

Egy nő mièrt gondolja azt,hogy a rossz tulajdonsàgai miatt nőies mìg a fèrfivel szemben elitèlő hasonlò esetben? Többi lent!

Figyelt kérdés

1.Ha a nő nem fizet az ètteremben az okè mert ő nő. VS Ha a fèrfi nem fizet akkor nem fèrfi.


2.Ha a nő hisztizik ès panaszkodik akkor hallgassàk meg, èrtsèk meg. Sőt ez nőies!!! VS Ha a fèrfi panaszkodik akkor a nők elkerülik, leszoljàk, nem fèrfi.


3.Ha egy nő megcsalja a pàrjàt az nőies mert a nőnek szüksège van a jò szexre, törődèsre ès valami hiànyik neki VS Ha a fèrfi csalja meg a pàrjàt akkor egy rohadt szemèt.


4.Ha egy nőnek vannak titkai az nőies, mert minden nőnek vannak titkai.. VS Ha egy fèrfinek vannak titkai az szemèt ès nem őszinte ès mièrt nem mondtad el. Egyből gyàva fèrfivà minősìtik.


5.Ha egy nő nem akar szexet az okè VS Ha a fèrfi nem akar akkor fùj b.zi, impotens, nem fèrfi..


6. Ha egy nő irigy,pletykàs akkor az normàlis ès nőies mondvàn a nők ilyenek VS Ha egy fèrfi ilyen akkor szemèt, pletykàs stb..


7.Ha egy nő ki nèz magànak egy pasit, de nem kell a pasinak akkor a nő kiakad ès ledegradàlja a pasit, hogy b.zi, impotens stb VS Ha egy fèrfi nèz ki egy nőt, de nem kell a nőnek akkor fogadja el a fèrfi, hogy nem kell ès lèpjen tùl ès mèg hozzà teszik, hogy egy ilyen nőhöz pènz kell (smajd egy òràval kèsőbb , be àltalànosìtsàl nem pènzèhesek nők)


8. Ha egy nő pènzèhes ès èrdekből vàlaszt pàrt az nőies mondvàn a nők ilyenek el kell fogadni, az őskorban a fèrfi el ment vadàszni..VS Ha egy fèrfi akkor kapzsi ès undorìtò stb..


9. Ha egy nő csendes ès nem nevetteti meg a környezetèt az normàlis, nőies hiszen ő a nő VS Ha egy fèrfi csendes akkor unalmas ès mert nem szòrakoztatja a körülötte levő embereket főleg a nőket..


10. Ha egy nő buta az nem gond, hiszen van kèt melle ès egy p.cija VS Ha egy fèrfi buta az nagyon gàz mert a nő akkor nem èrzi magàt nőnek mellette ès egy fèrfi legyen okos.


11. Ha egy nő kiborul ès közönsègesen viselkedik egy tàrsasàgban az nőies mert szegèny kiborult VS Ha egy fèrfi borul ki akkor egy HP ès nem fèrfias.


12. Ha egy nőnek hangulat ingadozàsai vannak ès emiatt teljesen kiszàmìthatatlan az nőies mert a nők ilyen nyomik ès ezt el kell fogadni VS Ha egy fèrfi nem stabil akkor a nő nem èrzi biztonsàgban magàt mert ez nem fèrfias.


13.Ha egy nő elvàrja, hogy kitalàljàk a gondolatait mikor mèg ő sem tudja mit akar az nőies VS Ha egy fèrfi elvàrja ezt egy nőtől akkor a nők ezen azonnal kiakadnak, hogy mit kèpzelsz àlom vilàgban èlsz..


14.Ha egy nő àlom vilàgban èl ès hercegnőnek gondolja magàt akkor az nőies VS Ha egy fèrfi hercegnek gondolja magàt akkor az gyerekes, b.zis ès nem fèrfi.



15. Mikor egy nő izmos, gazdag, jòkèpű, jò humor, okos pasit akar az normàlis, nőies VS Mikor egy fèrfi egy formàs, belsőleg normàlis nőt akar akkor kiakadàs, hogy mèg mit nem.Te csak cicababàkra hajtasz, szemèt. Mit kèpzelsz?



16. Ha egy nővel szemben àllandòan igazsàgtalansàgok törtènnènek akkor teljes kiakadàs lenne ès nőie, egyből a női jogok jönnènek fel VS Ha egy fèrfival ugyan ezt csinàlnàk a fèrfi fogja be a szàjàt ès nyelje le a sok igazsàgtalansàgot ès lèpjen tovàbb különben nem fèrfi.


Kedves vàlaszolòk,


Mit gondoltok kinek van könnyebb dolga a mai torz tàrsadalmi elvàràsok katyvaszàban?



2023. okt. 11. 11:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/116 anonim ***** válasza:
96%

Hozom a popcornt!

Kérdező, neked meg valami vodka, rivotril, cataflam koktélt javaslok!

2023. okt. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/116 anonim ***** válasza:
94%
A 3. pontig olvastam, ez nettó baromság, keress fel egy szakembert.
2023. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/116 anonim ***** válasza:
12%
Maximálisan egyet értek veled!🤪
2023. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/116 anonim ***** válasza:
95%

Amit ideírtál az 99%-ban nonszensz, alaptalan, tele van paradoxonal, csak a személyes gyülőletedből fakad.

Egyébként valaki elárulná hogy miért jó azon rivalizálni hogy kine nehezebb, sz@rabb az élet? Mindkét nemnek ugyan úgy megvannak a sáját nehézségei.

A nők nehézségeiről ezek alapján fogalmad sincs, mert valószínüleg egyáltalán nem is ismered a nőket.


"Mit gondoltok kinek van könnyebb dolga a mai torz tàrsadalmi elvàràsok katyvaszàban?"

Az meg van hogy a társadalmunk alapvetően patriarchális berendeszkedésű?

2023. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/116 anonim ***** válasza:
92%
Ember, ez nagyon súlyos, ide tényleg szakember kell! Gyógyszeres kezelés. Vagy lobotómia.
2023. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/116 anonim ***** válasza:
91%
Menj el pszichológushoz.
2023. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/116 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, nem ismerem a hölgyet.
2023. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/116 anonim ***** válasza:
27%

"Hozom a popcornt!"

. Egy kicsit rásegítek: Andrew Tate ártatlan.

2023. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/116 anonim ***** válasza:
95%
#8 Köszi! Pár doboz sört is behűtöttem.
2023. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/116 anonim ***** válasza:
95%

Én sem bírtam végigolvasni, igaz, nő vagyok akinek ugye könnyű.

Sztereotípiák. Baromságok.

Van egy férfi munkatársam aki dettó ezeket nyomja. Először még próbáltam az eszmecserét, de rájöttem, felesleges vitatkozni idiótákkal. Az ilyen csak kifogásokat keres a szánalmas életére, ahelyett, hogy magával foglalkozna.

Csak egy legutóbbi példa, na ezen durván kiakadtam:

Elkezdtem konditerembe járni. Erre ő : ő is járna konditerembe, de nem lehet mert tök vékony semmi izomzat és kinevetnék. Tessék? Mondom neki, mindenféle ember jár oda nemcsak a gyúrósok, senki nem nevet ki senkit, tök rendesek és nem néznek le akkor se ha bénázok.

Erre ő: Neked könnyű, mert te nő vagy, márpedig köztudott, hogy a nőknek sokkal könnyebb mint a férfiaknak, mert a nőktől nem várnak el semmit, egy nő bármit csinál az edzőteremben a többi nő nem nézi le az edzőteremben mert a nők csak saját magukkal foglalkoznak, a férfiak meg úgyis kedvesek hozzád mert nő vagy. De ha egy férfi lemegy az edzőterembe és nincsenek izmai, akkor szánalmas, kinevetik az izmosak nem nézik férfinak a nők, így neki sokkal nehezebb szinte lehetetlenség ugyanazt az utat végigjárni mint egy nőnek! Ja és ez is a nők hibája, mert elvárják, hogy izmos legyél de pont emiatt nem lehetsz az!!!!

Szóval gyerekek, remélem, nem túl sok pasi gondolkodik így, mert akkor asszem kihal az emberiség!!!😥🤣🤣🤣

2023. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!