Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nő mièrt gondolja azt,hogy...

Egy nő mièrt gondolja azt,hogy a rossz tulajdonsàgai miatt nőies mìg a fèrfivel szemben elitèlő hasonlò esetben? Többi lent!

Figyelt kérdés

1.Ha a nő nem fizet az ètteremben az okè mert ő nő. VS Ha a fèrfi nem fizet akkor nem fèrfi.


2.Ha a nő hisztizik ès panaszkodik akkor hallgassàk meg, èrtsèk meg. Sőt ez nőies!!! VS Ha a fèrfi panaszkodik akkor a nők elkerülik, leszoljàk, nem fèrfi.


3.Ha egy nő megcsalja a pàrjàt az nőies mert a nőnek szüksège van a jò szexre, törődèsre ès valami hiànyik neki VS Ha a fèrfi csalja meg a pàrjàt akkor egy rohadt szemèt.


4.Ha egy nőnek vannak titkai az nőies, mert minden nőnek vannak titkai.. VS Ha egy fèrfinek vannak titkai az szemèt ès nem őszinte ès mièrt nem mondtad el. Egyből gyàva fèrfivà minősìtik.


5.Ha egy nő nem akar szexet az okè VS Ha a fèrfi nem akar akkor fùj b.zi, impotens, nem fèrfi..


6. Ha egy nő irigy,pletykàs akkor az normàlis ès nőies mondvàn a nők ilyenek VS Ha egy fèrfi ilyen akkor szemèt, pletykàs stb..


7.Ha egy nő ki nèz magànak egy pasit, de nem kell a pasinak akkor a nő kiakad ès ledegradàlja a pasit, hogy b.zi, impotens stb VS Ha egy fèrfi nèz ki egy nőt, de nem kell a nőnek akkor fogadja el a fèrfi, hogy nem kell ès lèpjen tùl ès mèg hozzà teszik, hogy egy ilyen nőhöz pènz kell (smajd egy òràval kèsőbb , be àltalànosìtsàl nem pènzèhesek nők)


8. Ha egy nő pènzèhes ès èrdekből vàlaszt pàrt az nőies mondvàn a nők ilyenek el kell fogadni, az őskorban a fèrfi el ment vadàszni..VS Ha egy fèrfi akkor kapzsi ès undorìtò stb..


9. Ha egy nő csendes ès nem nevetteti meg a környezetèt az normàlis, nőies hiszen ő a nő VS Ha egy fèrfi csendes akkor unalmas ès mert nem szòrakoztatja a körülötte levő embereket főleg a nőket..


10. Ha egy nő buta az nem gond, hiszen van kèt melle ès egy p.cija VS Ha egy fèrfi buta az nagyon gàz mert a nő akkor nem èrzi magàt nőnek mellette ès egy fèrfi legyen okos.


11. Ha egy nő kiborul ès közönsègesen viselkedik egy tàrsasàgban az nőies mert szegèny kiborult VS Ha egy fèrfi borul ki akkor egy HP ès nem fèrfias.


12. Ha egy nőnek hangulat ingadozàsai vannak ès emiatt teljesen kiszàmìthatatlan az nőies mert a nők ilyen nyomik ès ezt el kell fogadni VS Ha egy fèrfi nem stabil akkor a nő nem èrzi biztonsàgban magàt mert ez nem fèrfias.


13.Ha egy nő elvàrja, hogy kitalàljàk a gondolatait mikor mèg ő sem tudja mit akar az nőies VS Ha egy fèrfi elvàrja ezt egy nőtől akkor a nők ezen azonnal kiakadnak, hogy mit kèpzelsz àlom vilàgban èlsz..


14.Ha egy nő àlom vilàgban èl ès hercegnőnek gondolja magàt akkor az nőies VS Ha egy fèrfi hercegnek gondolja magàt akkor az gyerekes, b.zis ès nem fèrfi.



15. Mikor egy nő izmos, gazdag, jòkèpű, jò humor, okos pasit akar az normàlis, nőies VS Mikor egy fèrfi egy formàs, belsőleg normàlis nőt akar akkor kiakadàs, hogy mèg mit nem.Te csak cicababàkra hajtasz, szemèt. Mit kèpzelsz?



16. Ha egy nővel szemben àllandòan igazsàgtalansàgok törtènnènek akkor teljes kiakadàs lenne ès nőie, egyből a női jogok jönnènek fel VS Ha egy fèrfival ugyan ezt csinàlnàk a fèrfi fogja be a szàjàt ès nyelje le a sok igazsàgtalansàgot ès lèpjen tovàbb különben nem fèrfi.


Kedves vàlaszolòk,


Mit gondoltok kinek van könnyebb dolga a mai torz tàrsadalmi elvàràsok katyvaszàban?



2023. okt. 11. 11:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/116 anonim ***** válasza:
97%

Jaj szóval a magyar nők egy külön állatfaj? Mind a többmiliót ismered? Mert velem nem voltál, nem emlékszem rád! Legalábbis nekem olyan pasijaim voltak, akik az én szerény személyemmel foglalkoztak és nem akartak begyömöszölni egy skatulyába, mert hát minden nő olyan...

Nincs minden. Emberek vagyunk. Individuális személyiségekkel.

Én személy szerint kikérem magamnak, hogy általánosítsanak! És nem azért mert nő vagyok, hanem mert ember, egyedi és megismételhetetlen és a férfiak is azok, különben is, ha te objektíven kijelentesz, attól még az nem lesz úgy, mert nem te vagy az Isten, hogy kinyilatkozol és akkor az úgy van.

De lehet úgy leélni az életet, hogy bekategorizálod az embereket, de ez csak a te szubjektív igazságod, mert objektív igazság nem létezik . Ha elfogadod, hogy minden ember más, mindenkinek másképp látszik a világ, hidd el te is egy színesebb és nyitottabb életet élhetsz.

Ez csak egy vélemény egy darab magyar nőtől.

Bocsi, pacsi.

2023. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/116 A kérdező kommentje:
20-as a vàlaszok többsège vèdekezès/vissza tàmadàs èrvek nèlkül.
2023. okt. 11. 15:13
 23/116 anonim ***** válasza:
14%

Elfáradtam elolvasni. :D

Figyelj.

A nők ilyenek, gondolom ők is pontokba tudnák szedni a mi hibáinkat, hogy csak a szexre hajtunk, stb.

Mi pasik se vagyunk szentek.

2023. okt. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/116 A kérdező kommentje:

22-es.


Èrtem.


Az a baj, hogy minden nő kikèri magànak az àltalànosìtàst ès ezzel vèdekezik.


Pont ezèrt egyetlen magyar nő nem jut el oda, hogy elgondolkozzon ès belàssa a hibàit. Ehelyett tagadàs a sìrig.


Ugye nem azt akarod mondani, hogy ez normàlis.


Egyszer èvekkel ezelőtt feltettem egy kèrdèst gy-n a nőkről.


Minden nő tàmadott, hogy mit kèpzelsz, ne àltalànosìtsàl, ez nem igaz stb..


Mìg nem rgy koznetikus nő ìrt ès elmondta, hogy a kèrdezőnek igaza van. Munkàjàbòl adodòan egèsz nap nőkkel van körülvève ès azt mondta azt a gonoszsàgot, önzèst, szemètsèget amit a női vendègeitől hall nap mint nap.. hogyan szedett szèt egy csalàdot ès büszkèn mesèli, hogyan hùzta le a pasit. Elismerte, hogy sajnos a nők mindenre kèpesek.


Tehàt egy kivètel volt aki elismerte, hogy annak ellenère, hogy ő nő sajnos rengeteg gyarlò nő van. Nem az volt a felfogàsa mint a többsègnek, hogy rosszat mondott a nőkről mmm.. èn nő vagyok, hogy merèszel.. de odàig nem jut el, hogy vègig gondolnà, hogy igaz vagy nem. Csak a vèdekezès, tagadàs ès vissza tàmadàs megy.

2023. okt. 11. 15:29
 25/116 anonim ***** válasza:
84%
Elvileg van csajod, akkor mi értelme a kérdésnek? Nem a boldog párkapcsolatoddal kellene foglalkoznod? Tényleg beszélned kellene egy pszichológussal.
2023. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/116 anonim ***** válasza:
98%

21, de miért csak a nőket?

Én férfi vagyok, de mindenkit (netől és kortól függetlenül) kioffolok, aki azt hiszi, hogy van bármi értelme szubjektív témákban Abszolút Objektív Igazságot keresni, sőt, azt számonkérni bárkin is.


Amiket leírtál, azok a te meglátásaid. Ez a tapasztalatod, sajnálom, hogy ilyen tapasztalatok értek, ez van.


De ha én csak ilyen vagy olyan nőkkel találkoztam, akkor minden nő ilyen vag yolyan? Nem érzed, hogy ez fura?:D Főleg, hogy sokan meg a tieddel ellenkező tapasztalattal bírnak. Kinek a tapasztalata jogosabb? A tiéd, vagy egy másik férfié? Miért jogosabb egyik a másiknál?

Van értelme így igazságról beszélni?


A 26osban meg kb azt cisnálod, hogy csak azt fogadod el legit válasznak, ami megegyezik a te véleményeddel. Ennek sincs sok értelme. Miben különbözik egyik ember tapasztalata a másik ember tapasztalatától? Mármint melyik jogosabb? Egyik sem. Mindkettő szubjektív és szűk keresztmetszet alapján készült ahhoz, hogy általános meghatározás legyen.


Ha leszoknál arról, hogy azt állítsd, hogy minden nő ilyen vagy olyan, helyette azt mondanád, hogy te csak ilyen nőkkel találkoztál, akkor már más az egész. Az teljesen legit, ezt senki nem vonja kétségbe.

De így...

2023. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/116 anonim ***** válasza:
95%

"20-as a vàlaszok többsège vèdekezès/vissza tàmadàs èrvek nèlkül."

. A kérdésed televan általánosítással. Már itt kezdődik, hogy NEKED nincsenek érveid. Erre persze Te mondhatod, hogy "az a baj a nőkkel, hogy hárítanak, mert hogy csak általánosítás...", de ha egyszer CSAK általánosítás, ergo nem általános igazság, végképp nem igaz adott emberre, akkor mit csináljon? Mondjuk, hogy igazad van, minden alap nélkül?


És az érvelés, ahogyan azt az esszéírás szabályai is előírják, két részből áll:

1. szubjektív állítás

2. alátámasztás tényekkel


Tőleg utóbbi hiányzik, csak a fantazmagóriáidat sorolod. Ergo, NEM érvelsz. Akkor hogyan is várhatnád el, hogy logikus érveléssel reagáljunk?

A bizonyítás terhe a tied, ha teszel olyan tényszerű kijelentéseket, amit a többség elutasít.


Azt pedig tucatszor leírtuk, hogy az állításaid nem igazak, vagyis nem igaz így, hogy csak támadnánk, védekeznénk. A mi reakciónk pont annyira védekezés, mint amikor Te azzal jössz, hogy "de hát a haverom".

2023. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/116 anonim ***** válasza:
97%

22 vagyok. Értem. Nekem az a bajom, hogy szerintem aki néhány százalékból általánosít és azt mondja, hogy minden, az nem kap releváns képet. A mintavétel nem reprezentatív. Néhány válaszoló nem minden nő. Néhány fodrászhoz járó nö nem minden nő.

Mindegy én ezen nem agyalok, de ha te a nőket így bekategorizálod, akkor más témakörben is hajlamos vagy arra, hogy kategorikus kijelentéseket tegyél, ami téveszméket kreál.

Ismered Náray Tamás kijelentéseit? Na az ő igazság kijelentéseit is érdemes fenntartásokkal kezelni.

Érdemes mindig kételkedni, mint a kategorikus kijelentésekben hinni.

Nem bántásból írtam, de mint az egyik hozzászóló is írta, az életben én is kerülöm az olyan embereket, akik objektív igazságokat gyártanak akár férfi akár nő nemtől függetlenül. Az egy másfajta gondolkodásmód amivel én nem értek egyet.

Az én életemben is volt már sok rossz és jó dolog, mégsem általánosítottam a rossz dolgokból semmi olyat, hogy na akkor a férfiak ilyenek, az öregek olyanok, a cigányok meg amolyanok stb. Hanem azt mondom xy adott személy így viselkedik másik meg úgy, személyre lebontva és nem tipizálva.

2023. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/116 anonim ***** válasza:
93%

"Mìg nem rgy koznetikus nő ìrt ès elmondta, hogy a kèrdezőnek igaza van."

. Szóval megtaláltad az egyetlen hasznos hülyét, az antiszemita/holkausztttagadó zsidó, a rasszista fekete, az illiberális liberális stb. női megfelelőjét, aki pont úgy általánosít, mint Te teszed.


Azért remélem, egy kávére elhívtad, hogy együtt folytassátok a fröcsögést.

2023. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/116 A kérdező kommentje:
26-os ha te boldog vagy ès normàlis akkor mièrt vagy itt ès foglalkozol ilyen buta kèrdèsekkel ahelyett, hogy az èletedet èlnèd. 🙂
2023. okt. 11. 15:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!