Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nő mièrt gondolja azt,hogy...

Egy nő mièrt gondolja azt,hogy a rossz tulajdonsàgai miatt nőies mìg a fèrfivel szemben elitèlő hasonlò esetben? Többi lent!

Figyelt kérdés

1.Ha a nő nem fizet az ètteremben az okè mert ő nő. VS Ha a fèrfi nem fizet akkor nem fèrfi.


2.Ha a nő hisztizik ès panaszkodik akkor hallgassàk meg, èrtsèk meg. Sőt ez nőies!!! VS Ha a fèrfi panaszkodik akkor a nők elkerülik, leszoljàk, nem fèrfi.


3.Ha egy nő megcsalja a pàrjàt az nőies mert a nőnek szüksège van a jò szexre, törődèsre ès valami hiànyik neki VS Ha a fèrfi csalja meg a pàrjàt akkor egy rohadt szemèt.


4.Ha egy nőnek vannak titkai az nőies, mert minden nőnek vannak titkai.. VS Ha egy fèrfinek vannak titkai az szemèt ès nem őszinte ès mièrt nem mondtad el. Egyből gyàva fèrfivà minősìtik.


5.Ha egy nő nem akar szexet az okè VS Ha a fèrfi nem akar akkor fùj b.zi, impotens, nem fèrfi..


6. Ha egy nő irigy,pletykàs akkor az normàlis ès nőies mondvàn a nők ilyenek VS Ha egy fèrfi ilyen akkor szemèt, pletykàs stb..


7.Ha egy nő ki nèz magànak egy pasit, de nem kell a pasinak akkor a nő kiakad ès ledegradàlja a pasit, hogy b.zi, impotens stb VS Ha egy fèrfi nèz ki egy nőt, de nem kell a nőnek akkor fogadja el a fèrfi, hogy nem kell ès lèpjen tùl ès mèg hozzà teszik, hogy egy ilyen nőhöz pènz kell (smajd egy òràval kèsőbb , be àltalànosìtsàl nem pènzèhesek nők)


8. Ha egy nő pènzèhes ès èrdekből vàlaszt pàrt az nőies mondvàn a nők ilyenek el kell fogadni, az őskorban a fèrfi el ment vadàszni..VS Ha egy fèrfi akkor kapzsi ès undorìtò stb..


9. Ha egy nő csendes ès nem nevetteti meg a környezetèt az normàlis, nőies hiszen ő a nő VS Ha egy fèrfi csendes akkor unalmas ès mert nem szòrakoztatja a körülötte levő embereket főleg a nőket..


10. Ha egy nő buta az nem gond, hiszen van kèt melle ès egy p.cija VS Ha egy fèrfi buta az nagyon gàz mert a nő akkor nem èrzi magàt nőnek mellette ès egy fèrfi legyen okos.


11. Ha egy nő kiborul ès közönsègesen viselkedik egy tàrsasàgban az nőies mert szegèny kiborult VS Ha egy fèrfi borul ki akkor egy HP ès nem fèrfias.


12. Ha egy nőnek hangulat ingadozàsai vannak ès emiatt teljesen kiszàmìthatatlan az nőies mert a nők ilyen nyomik ès ezt el kell fogadni VS Ha egy fèrfi nem stabil akkor a nő nem èrzi biztonsàgban magàt mert ez nem fèrfias.


13.Ha egy nő elvàrja, hogy kitalàljàk a gondolatait mikor mèg ő sem tudja mit akar az nőies VS Ha egy fèrfi elvàrja ezt egy nőtől akkor a nők ezen azonnal kiakadnak, hogy mit kèpzelsz àlom vilàgban èlsz..


14.Ha egy nő àlom vilàgban èl ès hercegnőnek gondolja magàt akkor az nőies VS Ha egy fèrfi hercegnek gondolja magàt akkor az gyerekes, b.zis ès nem fèrfi.



15. Mikor egy nő izmos, gazdag, jòkèpű, jò humor, okos pasit akar az normàlis, nőies VS Mikor egy fèrfi egy formàs, belsőleg normàlis nőt akar akkor kiakadàs, hogy mèg mit nem.Te csak cicababàkra hajtasz, szemèt. Mit kèpzelsz?



16. Ha egy nővel szemben àllandòan igazsàgtalansàgok törtènnènek akkor teljes kiakadàs lenne ès nőie, egyből a női jogok jönnènek fel VS Ha egy fèrfival ugyan ezt csinàlnàk a fèrfi fogja be a szàjàt ès nyelje le a sok igazsàgtalansàgot ès lèpjen tovàbb különben nem fèrfi.


Kedves vàlaszolòk,


Mit gondoltok kinek van könnyebb dolga a mai torz tàrsadalmi elvàràsok katyvaszàban?



2023. okt. 11. 11:43
 61/116 A kérdező kommentje:

59-es


Erre egy tipikus női vàlasszal fogok reagàlni.


Nem is ismersz, honnan tudod, hogy milyen vagyok.. jèzusom, koccc

2023. okt. 13. 12:47
 62/116 anonim ***** válasza:
97%

Talán senki sem adott neked megfelelő választ, mert minden nő szép a maga módján! Csak mindenki más, más az értékrendje!


Ehelyett közbizonylat kell, hogy miért nem találtál normális magyar lányt. Mindenkit hibáztat maga körül. De nem téged.


Ha találkoztál a normálissal, azt mondtad, hogy igen, akkor szerencsésnek kell érezned magad. Ez egyszerű😊

2023. okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/116 A kérdező kommentje:

60-as.



Nem, a legnagyobb bajom az igazsàgtalanàs. Nem akarom, hogy a nők alanyi jogon kapjanak "kedvezmènyt".


A nőnek lehet a fèrfinak nem lehet.

A nőt tartsa el a fèrfi, de egy olyan nő akit apuci tele pumpàlt pènzzel ne àlljon le egy szerènyebb körülmènyebb jött pasival.


A nő szomorù, bànatos vagy fèl a fèrfi karolja fel. Fordìtott esetben amikor a fèrfi bànatos mit tesz a nő? Szakìtani akar, de ez persze elfogadott.. mondvàn nem pazarolom az időmet egy lelki betegre.. de a fèrfi pazarolja ugye??


Nap estig sorolhatnàm a sorozatos igazsàgtalansàgokat kivètelezèseket!!!!!


Ha neked ez ìgy jò èlj alà rendelt szerepben egèsz èketedben, nekem ez ìgy nem jò ès addig nem nyugszom amìg ezek a nők nem kapjàk vissza azt a sok szart amit ők adnak.



Èn ilyen vagyok, az igazsàgossàg a legfontosabb szàmomra.


Tudom ez gàz egy olyan orszàgban ahol a korrupciò lassan màr kötelező tananyag lesz.


Azt szeretnèm, hogy ne kapjon valaki előnyt csak azèrt mert van kèt melle ès p-ja ès mert nőnemű.


Azt akarom, hogy minden nő teljesìtmènnyel èrdemelhesse csak ki!!!!!!


Tudom ez ultra gàz, szerintem meg ez lenne az igazsàgos.


Nem èrdekelnek a tàrsadalmi szerepek ahol a fèrfinek kell a szülèsen kívül minden nehèz dolgot csinàlnia mert ha nem akkor leszòljàk, hogy nem fèrfi..

2023. okt. 13. 12:59
 64/116 anonim ***** válasza:
96%
A kérdező olyan, mint az egyik volt kolléganőm, pont ilyen okokra hivatkozva, csak a másik oldalról nézve, jött össze külföldi pasival. Viszont ugyanígy fenn hordta az orrát a semmire, mint a kérdező.
2023. okt. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/116 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik az igazság, kérjük, válaszoljon a válaszoló kérdéseire:


Mi van veled, férfi – soha nem hazudtál, nem csaltál meg vagy nem tiszteltél más nőket? Mindig tisztességes és hűséges voltál?

Soha nem panaszkodtál semmire, nem figyeltél és nem hibáztál?

2023. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/116 anonim ***** válasza:
96%

Úristen kérdező, ez tényleg ultra gáz, sajnálom a barátnődet ha van tényleg, mert úgy látom te menthetetlen vagy.

Nem vagyok hercegnő!!! Nem arról van szó, hogy csak a negatív kritikát nem fogadjuk el a szép dícséreteket meg igen. Nem! Az általánosítást nem fogadjuk el, azt hogy minden problámádat ránk vetítve bűnbaknak állítod be a nőket. A saját negatív tapasztalataidból ilyen kollektív nembeli különbségeket pellengérre állító társadalom kritikához rögeszmésen ragaszkodni, és mindenbe ennyi energiát feccölni!!!

Na én itt kiszálltam! A te teljesítményedet a hozzászólásaid alapján nullára értékelem. Most megyek és nőként belevetem magam a munkába, hogy értékelje a társadalom a tevékenységemet, de semmilyen előnyhöz ne jussak ám azért mert nő vagyok, mondjuk nem tudom hol vannak azok az előnyök, de tudod nem is érdekel. Sosem akartam kedvezmények árán előre jutni. Van aki igen, de van aki nem.

És hát milyen kár, hogy csak a nők szülhetnek ugye, mert minden mást a férfiak csinálnak az életben...

Jaj kérdező! Te honnan jöttél, a Holdról? Ne haragudj, hány éves vagy? Mik a céljaid az életben, családalapítás, ilyesmi? És nem utolsósorban, mit akarsz ezzel a kérdésfeltevéssel elérni?

Mert erre konkrétan ha válaszolok neked;


"Egy nő mièrt gondolja azt,hogy a rossz tulajdonsàgai miatt nőies mìg a fèrfivel szemben elitèlő hasonlò esetben?"


Nos. Egy nő nem gondolja azt , hogy a rossz tulajdoságai miatt nőies. Hogy kinek mi a rossz mi a jó arra nincsen szó ami mindent áthidaló. Tegyük fel, nekem rossz tulajdonságom az, hogy ha valami nem sikerül, akkor hisztizek. Ettől nem érzem magam nőiesnek hidd el. Sőt még szarabbul érzem magam, ha azt mondják, persze hogy hisztizik csak egy nő, a nők mindig hisztiznek. Ez már verbális lealázás. És ha egy férfi hisztizik. Én azt mondjuk pont leszarom és nem ítélem el mert tudom az az ő problémája, nem az enyém.

De te ezt soha nem fod megérteni, ha az életedet berendezed erre a női férfi játszmázásra, a nagy igazságosság lovagjaként, élhetsz ebben a negatív burokban, de te fosztod meg magad attól a lehetőségtől, hogy nyitottá válj és olyan nőkkel is találkozhass ebben az életben, akikről más képet is tudj alkotni.

Sok sikert a világodban!

2023. okt. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/116 anonim ***** válasza:
96%
Látott már pszichiáter? Komolyan kérdem, mert ennyi bromságot idehányni.
2023. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/116 anonim ***** válasza:
96%

"nekem ez ìgy nem jò ès addig nem nyugszom amìg ezek a nők nem kapjàk vissza azt a sok szart amit ők adnak."


:D

Sokáig nyughatatlannak kell lenned akkor komám. De figyelj már, én most nem beszólni fogok legalábbis nem az a célom. Hanem amikor valami extrém dologgal találkozok, próbálom megérteni. És itt vagy te, ezekkel a dolgaiddal. Szóval kapnék a lehetőségen hogy feltegyem a kérdést.

Hogyan tervezed ezt az egészet megállítani? Vagy mi a módszer? Csak a magyar nőket állítod meg? Mert az is több millió. Ezt te így nem érzed szélmalomharcnak? De lehet tudsz vmit amit én még nem, marketingzseni vagy és meghackeled a civilizációnkat, vagy ki tudja miket lehetne még. Tényleg érdekel mi ez az egész, hogyan tervezted megállítani és megváltoztati?

2023. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/116 anonim ***** válasza:
96%
Akkor minket férfiakat életben hagysz kérdező? :D
2023. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/116 anonim ***** válasza:
96%
Ezekből azért jó pár nem állja meg a helyét.
2023. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!