Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nő mièrt gondolja azt,hogy...

Egy nő mièrt gondolja azt,hogy a rossz tulajdonsàgai miatt nőies mìg a fèrfivel szemben elitèlő hasonlò esetben? Többi lent!

Figyelt kérdés

1.Ha a nő nem fizet az ètteremben az okè mert ő nő. VS Ha a fèrfi nem fizet akkor nem fèrfi.


2.Ha a nő hisztizik ès panaszkodik akkor hallgassàk meg, èrtsèk meg. Sőt ez nőies!!! VS Ha a fèrfi panaszkodik akkor a nők elkerülik, leszoljàk, nem fèrfi.


3.Ha egy nő megcsalja a pàrjàt az nőies mert a nőnek szüksège van a jò szexre, törődèsre ès valami hiànyik neki VS Ha a fèrfi csalja meg a pàrjàt akkor egy rohadt szemèt.


4.Ha egy nőnek vannak titkai az nőies, mert minden nőnek vannak titkai.. VS Ha egy fèrfinek vannak titkai az szemèt ès nem őszinte ès mièrt nem mondtad el. Egyből gyàva fèrfivà minősìtik.


5.Ha egy nő nem akar szexet az okè VS Ha a fèrfi nem akar akkor fùj b.zi, impotens, nem fèrfi..


6. Ha egy nő irigy,pletykàs akkor az normàlis ès nőies mondvàn a nők ilyenek VS Ha egy fèrfi ilyen akkor szemèt, pletykàs stb..


7.Ha egy nő ki nèz magànak egy pasit, de nem kell a pasinak akkor a nő kiakad ès ledegradàlja a pasit, hogy b.zi, impotens stb VS Ha egy fèrfi nèz ki egy nőt, de nem kell a nőnek akkor fogadja el a fèrfi, hogy nem kell ès lèpjen tùl ès mèg hozzà teszik, hogy egy ilyen nőhöz pènz kell (smajd egy òràval kèsőbb , be àltalànosìtsàl nem pènzèhesek nők)


8. Ha egy nő pènzèhes ès èrdekből vàlaszt pàrt az nőies mondvàn a nők ilyenek el kell fogadni, az őskorban a fèrfi el ment vadàszni..VS Ha egy fèrfi akkor kapzsi ès undorìtò stb..


9. Ha egy nő csendes ès nem nevetteti meg a környezetèt az normàlis, nőies hiszen ő a nő VS Ha egy fèrfi csendes akkor unalmas ès mert nem szòrakoztatja a körülötte levő embereket főleg a nőket..


10. Ha egy nő buta az nem gond, hiszen van kèt melle ès egy p.cija VS Ha egy fèrfi buta az nagyon gàz mert a nő akkor nem èrzi magàt nőnek mellette ès egy fèrfi legyen okos.


11. Ha egy nő kiborul ès közönsègesen viselkedik egy tàrsasàgban az nőies mert szegèny kiborult VS Ha egy fèrfi borul ki akkor egy HP ès nem fèrfias.


12. Ha egy nőnek hangulat ingadozàsai vannak ès emiatt teljesen kiszàmìthatatlan az nőies mert a nők ilyen nyomik ès ezt el kell fogadni VS Ha egy fèrfi nem stabil akkor a nő nem èrzi biztonsàgban magàt mert ez nem fèrfias.


13.Ha egy nő elvàrja, hogy kitalàljàk a gondolatait mikor mèg ő sem tudja mit akar az nőies VS Ha egy fèrfi elvàrja ezt egy nőtől akkor a nők ezen azonnal kiakadnak, hogy mit kèpzelsz àlom vilàgban èlsz..


14.Ha egy nő àlom vilàgban èl ès hercegnőnek gondolja magàt akkor az nőies VS Ha egy fèrfi hercegnek gondolja magàt akkor az gyerekes, b.zis ès nem fèrfi.



15. Mikor egy nő izmos, gazdag, jòkèpű, jò humor, okos pasit akar az normàlis, nőies VS Mikor egy fèrfi egy formàs, belsőleg normàlis nőt akar akkor kiakadàs, hogy mèg mit nem.Te csak cicababàkra hajtasz, szemèt. Mit kèpzelsz?



16. Ha egy nővel szemben àllandòan igazsàgtalansàgok törtènnènek akkor teljes kiakadàs lenne ès nőie, egyből a női jogok jönnènek fel VS Ha egy fèrfival ugyan ezt csinàlnàk a fèrfi fogja be a szàjàt ès nyelje le a sok igazsàgtalansàgot ès lèpjen tovàbb különben nem fèrfi.


Kedves vàlaszolòk,


Mit gondoltok kinek van könnyebb dolga a mai torz tàrsadalmi elvàràsok katyvaszàban?



2023. okt. 11. 11:43
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/116 anonim ***** válasza:
100%

Értelek de én azt mondom ha normális országban élnénk akkor hiába lett volna az egész konfliktusod a nővéreddel, most ő élhetne a nagyiék lakásában meg csinálhatná a sunyi dolgait. Te viszont ennek ellenére is élhetnél boldogan, hiszen lenne hol laknod, és normális élned. Te magad mondtad nincs hova felvinni nőt és ezért offolnak, én ebben látom a probléma fő forrását. És a te eseted nem egyedi, én is tudok több hasonlót ahol a lakhatáson mérgeződött meg a családi helyzet, meg a kivételezésen, vagy az ezzel való visszaéléseken. És köze van a jelenlegi állapotokhoz is.

Illetve hát lehet ekézni tovább a női viselkedést, még jogos is lesz sokszor, csak szerintem nem visz előrébb. Azért is írtam annak a kommentem végén amit. És igazából a nemek harcába már okkal nem akarok én se beszállni, így nincs már amit hozzátegyek ehhez az egészhez.

Kitartás kérdező, majd lesz ez jobb is neked remélem.

2023. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/116 A kérdező kommentje:

111# Ertem, de ha mindent rahagyunk a nokre, meg a bunozokre meg azokra akik nem viselkednek normalisan akkor, hogyan es mitol lesz valtozas?



Erre meg valaszolj legyszives

2023. okt. 23. 11:36
 113/116 anonim ***** válasza:
100%

"ha mindent rahagyunk a nokre, meg a bunozokre"


Még egyszer: a nővéred miatt egy torz képet látsz a nőkről. Ennek semmi köze sem a politikához, sem a nőkhöz; ezek a te személyes traumáid.

2023. okt. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/116 A kérdező kommentje:

De nem csak en tapasztaltam ilyet a nokkel es a noverem csak egy dolog, azt csak azert irtam le, hogy hol kezdodott a dolog, ha utana ha a nok korrektek lettek volna akkor ma egy pozitiv kep alakult volna ki a nokrol a tapasztalatok alapjan.


"Ennek semmi köze sem a politikához, sem a nőkhöz; ezek a te személyes traumáid." Te hoztad fel a kormanyt korabban nem en."


Az nyilvan rengeteget segitett volna, ha monjuk 28 eves koromra becsuletes munkaval tudok venni egy lakast magamnak.


A traumam nem csak a csaladi dolgokbol jon, hanem az is, hogy a nok mind cserben hagytak meg ha tetszettem is nekik..


Ha a nok tovabbra is ugy viselkednek, hogy nekik alanyi jogon tobb jar es minden ami nehez azt a ferfinak kell megoldania, ha nem tudja akkor lapat..


Mitol lesz valtozas ha ra hagyjuk ezt a nokre?


Korabban emlitetted, hogy te is kuzdesz a felesegeddel.. Hat nem boldognak kene lennunnk egy kapcsolatban ahelyett, hogy kuzdenunk kell a nokkel mert a hulye rogeszmes dolgaikhoz kell alkalmazkodni amin nem kepesek valtoztatni.


TISZTELET A KEVES KIVETELNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2023. okt. 23. 14:16
 115/116 A kérdező kommentje:

Es meg valami. Korabban lehet, hogy te vagy valaki mas emlitette itt, hogy azert nem valljak be a nok az altalam leirt dolgokat mert a stilus ahogy mondom pokroc..


Utana mikor irtam, hogy be kene vallani a dolgokat a tagadas helyett mar az volt a valasz, hogy miert kene olyan dolgokat bevallani aminem igaz a nore.


Egyszer a stilus miatt utana azert mert ez nem igaz.. Igen nem igaz minden nore, de nagyon sokra igaz legalabb egy vagy ket tulajdonsag amit leirtam csak nem valljak be, mert ez a taktika, hogy le kell tagadni ugy sem tud mit csinlni a masik es ez az ami nagyon elkeserito.


Becsuletes no aki oda all es bevallja es vallaja a felelosseget nagyon nagyon keves van.


Ezt mindenki tudja csak ez kb tabu tema..

2023. okt. 23. 14:22
 116/116 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező, bár ez a kérdés egy picit régebbi, kifejteném a véleményemet, pontonként haladva.


"1.Ha a nő nem fizet az ètteremben az okè mert ő nő. VS Ha a fèrfi nem fizet akkor nem fèrfi."


Ez valamilyen szinten benne van a társadalomban még mindig, mert régen ugye csak a férfi dolgozott pénzért.... A mai világban ahogy én vettem észre, azért már egyre gyakrabban fordul elő, hogy a nő hívja meg a férfit, vagy éppen felesben/fizetéshez mérten arányosan osztják 2 részre a fizetendő összeget.



"2.Ha a nő hisztizik ès panaszkodik akkor hallgassàk meg, èrtsèk meg. Sőt ez nőies!!! VS Ha a fèrfi panaszkodik akkor a nők elkerülik, leszoljàk, nem fèrfi."


Hát.... Ez nem egészen így van. Ha a nő mégcsak nem is alaptalanul panaszkodik, hanem mondjuk jogosan felszólal egy őt ért sérelem ellen, akkor már hisztis p.csa és biztos menstruál. Ha a férfi teszi ezt, akkor hasonlóan viselkednek vele, csak nem a menstruációra fogják, hanem mondjuk a sz.xhiányra. A társadalom nem igazán foglalkozik ezzel a témával, és amúgy ahogyan a nők elkerülik a panaszkodó férfiakat, úgy a férfiak is a panaszkodó nőket.



"3.Ha egy nő megcsalja a pàrjàt az nőies mert a nőnek szüksège van a jò szexre, törődèsre ès valami hiànyik neki VS Ha a fèrfi csalja meg a pàrjàt akkor egy rohadt szemèt."


Normális ember szemében egyik sem jó, bár a társadalom sajnos nem csak normális emberekből áll... Én egy-két esetet létszámítva amúgy pont, hogy fordítva látom....szegény pasi, hát persze, hogy félrelép, mert az asszony szülés utáni teste már nem tetszik annyira, az asszony biztos nem teszi mdg ezt vagy éppen azt....



"4.Ha egy nőnek vannak titkai az nőies, mert minden nőnek vannak titkai.. VS Ha egy fèrfinek vannak titkai az szemèt ès nem őszinte ès mièrt nem mondtad el. Egyből gyàva fèrfivà minősìtik."


Hát.... Ez egy sztereotípia, ami nem igaz, legalábbis én nem így látom. A tipikus női titkok általában olyanok, hogy...pl ma ilyen színű volt a menstruációm, vagy valami hasonló. Gondolom ez még nem igazán érdekli a férfiakat, sem az, hogy a nőci mondjuk a hüvelygombáról chatel a barátnőivel. A férfiaknak is lehetnek ilyen kis titkaik, hiszen minden embernek vannak ilyenjei, és nem feltétlenül azért titkok, mert rossz dolgok, hanem azért, mert senkit sem érdekelnek.



"5.Ha egy nő nem akar szexet az okè VS Ha a fèrfi nem akar akkor fùj b.zi, impotens, nem fèrfi.."



Nos igen, ez az, amit sajnos én is látok, és ez egy komoly probléma, ami ellen fel kéne lépni. A férfiaknak is ugyanúgy lehet olyan kedvük, érheti őket is olyan stressz, ami miatt nincsen hozzá kedvük. Az emberiség valamiért abban a tévhitben él, hogy a férfi akárhol, akármikor és akármeddig képes az erekcióra, és minden másodpercben kapható egy jó numerára.



"6. Ha egy nő irigy,pletykàs akkor az normàlis ès nőies mondvàn a nők ilyenek VS Ha egy fèrfi ilyen akkor szemèt, pletykàs stb.."


Nem, a nőknél sem normális és főleg nem nőies.



"7.Ha egy nő ki nèz magànak egy pasit, de nem kell a pasinak akkor a nő kiakad ès ledegradàlja a pasit, hogy b.zi, impotens stb VS Ha egy fèrfi nèz ki egy nőt, de nem kell a nőnek akkor fogadja el a fèrfi, hogy nem kell ès lèpjen tùl ès mèg hozzà teszik, hogy egy ilyen nőhöz pènz kell (smajd egy òràval kèsőbb , be àltalànosìtsàl nem pènzèhesek nők)"


Ezt megint csak eléggé máshogy látjuk.... A nők általában ha nem is jó kedvükben, de el szokták fogadni, ha nem kellenek a férfinek, míg egy pasi esetében...a nők sokszor úgy kell, hogy visszautasítsák őket, hogy" bocsi, van párom!" Vágod? Bocsánatot kell kérniük, amiért megsértik a férfit azzal, hogy nem találják eléggé vonzónak....a pasik ilyenkor sok esetben mit szoktak csinálni?" Jó nem kellesz nekem, amúgy is ronda vagy" vág, a "Pénzéhes qrva vagy te is." és van olyan eset is, sajnos nem kevés, ahol a visszautasítás után a pasi megerőszakolja és/vagy megöli a kiszemelt nőt.... Több ilyen van, mint olyan, hogy a nő erőszakolja/öli meg azt a férfit, aki visszautasított őt.



"8. Ha egy nő pènzèhes ès èrdekből vàlaszt pàrt az nőies mondvàn a nők ilyenek el kell fogadni, az őskorban a fèrfi el ment vadàszni..VS Ha egy fèrfi akkor kapzsi ès undorìtò stb.."


Nem feltétlenül mondanám pénzéhesnek egy bizonyos szintig egyik félnél sem. Abban az esetben, ha terveznek gyereket, akkor igenis fontos dolog, hogy a férfinek menni a bevétele, mert minimum pár hónapig ő kell, hogy legyen az egyedüli kenyérkereső, és jelenleg kis hazánkban egy 200 ezres fizetésből jó, ha az ember egymaga fent tudja tartani magát, nemhogy 3 embert.



"9. Ha egy nő csendes ès nem nevetteti meg a környezetèt az normàlis, nőies hiszen ő a nő VS Ha egy fèrfi csendes akkor unalmas ès mert nem szòrakoztatja a körülötte levő embereket főleg a nőket.."


Igen, ebben nem kevés igazság van, bár én személy szerint mindkettőt unalmasnak találom egy bizonyos szint alatt/felett. A társadalom évszázadokon át azt várta el a nőktől, hogy legyenek csendesek, és engedelmeskedjenek. Ez a hozzáállás pedig eléggé lassan kopik ki.



"10. Ha egy nő buta az nem gond, hiszen van kèt melle ès egy p.cija VS Ha egy fèrfi buta az nagyon gàz mert a nő akkor nem èrzi magàt nőnek mellette ès egy fèrfi legyen okos."


Bizonyos szint alatt a nőnél is gond, ha nincs esze. Ez az egész igazából kereslet-kínálat alapon működik. Ha egy nő szép és azzal már megkap mindent, amit akar, akkor miért ne használná ki? Csak annyit kell tennie, hogy szép marad és néha guminőt játszik, míg a nőknél nem igazán működik így. Persze, itt is vannak kivételek, mert egyes nők (bár ilyenkor még inkább csak tinilányok) a helyes fiúkat szemelik ki, nem baj, ha nincs agya.



"11. Ha egy nő kiborul ès közönsègesen viselkedik egy tàrsasàgban az nőies mert szegèny kiborult VS Ha egy fèrfi borul ki akkor egy HP ès nem fèrfias."


Nem, ez sem így működik a való világban. Ha a nő kiakad, akkor egy hisztis qrva, ha egy férfi borul ki, az még lehet férfias egyes esetekben, mert a düh az" férfias ". Bár ez a pont lényegében a kettesnek majdnem tökéletes mása, a lényeg ugyanaz.



" 12. Ha egy nőnek hangulat ingadozàsai vannak ès emiatt teljesen kiszàmìthatatlan az nőies mert a nők ilyen nyomik ès ezt el kell fogadni VS Ha egy fèrfi nem stabil akkor a nő nem èrzi biztonsàgban magàt mert ez nem fèrfias."


Ha egy nőnek hangulatingadozásai vannak, akkor a társadalom szerint megint csak nem több egy hisztis qrvánál, aki ellen menstruál. Igen, nem érzi magát biztonságban, ahogy egy férfi sem érzi magát jól egy gyakran hangulatot váltó nővel. A hangulatingadozás nem kifejezetten férfi, vagy női dolog.



"13.Ha egy nő elvàrja, hogy kitalàljàk a gondolatait mikor mèg ő sem tudja mit akar az nőies VS Ha egy fèrfi elvàrja ezt egy nőtől akkor a nők ezen azonnal kiakadnak, hogy mit kèpzelsz àlom vilàgban èlsz.."


Nem, nem nőies, és a férfi is kiakad ilyenkor....



"14.Ha egy nő àlom vilàgban èl ès hercegnőnek gondolja magàt akkor az nőies VS Ha egy fèrfi hercegnek gondolja magàt akkor az gyerekes, b.zis ès nem fèrfi."

Nem, nem nőies, egyszerűen az a nő is ugyanannyira gyerekesnek számít, mint a hozzá hasonlóan gondolkodó férfi.



" 15. Mikor egy nő izmos, gazdag,jòkèpű, jò humor, okos pasit akar az normàlis, nőies VS Mikor egy fèrfi egy formàs, belsőleg normàlis nőt akar akkor kiakadàs, hogy mèg mit nem.Te csak cicababàkra hajtasz, szemèt. Mit kèpzelsz?"


Itt megint vannak problémák.... Érdekes, nemrég olvastam. A nők és a férfiak máshogy látják ezt a jóképűség dolgot. Pl a férfiak azt gondolják, hogy Thor tetszik a nők többségének, mert kigyúrt, erős, vaj arcszőrzete, meg ilyenek, aztán közben meg a nők nagyobb része Lokiért van oda, aki nem annyira izmos, nincs szakálla, bajsza, de még borostája se.... A pénzt és a humort már egy másik pontban kifejtetted. Akkor az emberek nem állítanak be szemét, cicababákra hajtó férfinek, ha a nőnek más értékei is vannak, nem csak az, hogy mondjuk D-kosaras melle van.



"16. Ha egy nővel szemben àllandòan igazsàgtalansàgok törtènnènek akkor teljes kiakadàs lenne ès nőie, egyből a női jogok jönnènek fel VS Ha egy fèrfival ugyan ezt csinàlnàk a fèrfi fogja be a szàjàt ès nyelje le a sok igazsàgtalansàgot ès lèpjen tovàbb különben nem fèrfi."



Ebben sem egyezik a te látásmódod és a valóság. A nő hiába jön a" női jogokkal", mert a többi ember ezt pont lesz@rja.

A férfiak problémáinak egy részével jóval előbb foglalkoznak, mint a nők bajaival, ezalól kb. csak a férfiak ellen elkövetett sz3xualis bűncselekmények és a toxikus férfiasság végett nagy számban sikeresen elkövetett öngy!lkosságok a kivételek.



"Kedves vàlaszolòk,



Mit gondoltok kinek van könnyebb dolga a mai torz tàrsadalmi elvàràsok katyvaszàban?"



Összességében mindkét nemnek rohadt nehéz, mindkettőnek megvan a maga hátránya, és attól, amit pl ide írtál...nem fog megoldódni senki baja sem. Hiába mutogatnak a férfiak és a nők egymásra, meg mondják, hogy kinek szarabb.... Ez nem old meg semmit.

2023. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!