Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nő mièrt gondolja azt,hogy...

Egy nő mièrt gondolja azt,hogy a rossz tulajdonsàgai miatt nőies mìg a fèrfivel szemben elitèlő hasonlò esetben? Többi lent!

Figyelt kérdés

1.Ha a nő nem fizet az ètteremben az okè mert ő nő. VS Ha a fèrfi nem fizet akkor nem fèrfi.


2.Ha a nő hisztizik ès panaszkodik akkor hallgassàk meg, èrtsèk meg. Sőt ez nőies!!! VS Ha a fèrfi panaszkodik akkor a nők elkerülik, leszoljàk, nem fèrfi.


3.Ha egy nő megcsalja a pàrjàt az nőies mert a nőnek szüksège van a jò szexre, törődèsre ès valami hiànyik neki VS Ha a fèrfi csalja meg a pàrjàt akkor egy rohadt szemèt.


4.Ha egy nőnek vannak titkai az nőies, mert minden nőnek vannak titkai.. VS Ha egy fèrfinek vannak titkai az szemèt ès nem őszinte ès mièrt nem mondtad el. Egyből gyàva fèrfivà minősìtik.


5.Ha egy nő nem akar szexet az okè VS Ha a fèrfi nem akar akkor fùj b.zi, impotens, nem fèrfi..


6. Ha egy nő irigy,pletykàs akkor az normàlis ès nőies mondvàn a nők ilyenek VS Ha egy fèrfi ilyen akkor szemèt, pletykàs stb..


7.Ha egy nő ki nèz magànak egy pasit, de nem kell a pasinak akkor a nő kiakad ès ledegradàlja a pasit, hogy b.zi, impotens stb VS Ha egy fèrfi nèz ki egy nőt, de nem kell a nőnek akkor fogadja el a fèrfi, hogy nem kell ès lèpjen tùl ès mèg hozzà teszik, hogy egy ilyen nőhöz pènz kell (smajd egy òràval kèsőbb , be àltalànosìtsàl nem pènzèhesek nők)


8. Ha egy nő pènzèhes ès èrdekből vàlaszt pàrt az nőies mondvàn a nők ilyenek el kell fogadni, az őskorban a fèrfi el ment vadàszni..VS Ha egy fèrfi akkor kapzsi ès undorìtò stb..


9. Ha egy nő csendes ès nem nevetteti meg a környezetèt az normàlis, nőies hiszen ő a nő VS Ha egy fèrfi csendes akkor unalmas ès mert nem szòrakoztatja a körülötte levő embereket főleg a nőket..


10. Ha egy nő buta az nem gond, hiszen van kèt melle ès egy p.cija VS Ha egy fèrfi buta az nagyon gàz mert a nő akkor nem èrzi magàt nőnek mellette ès egy fèrfi legyen okos.


11. Ha egy nő kiborul ès közönsègesen viselkedik egy tàrsasàgban az nőies mert szegèny kiborult VS Ha egy fèrfi borul ki akkor egy HP ès nem fèrfias.


12. Ha egy nőnek hangulat ingadozàsai vannak ès emiatt teljesen kiszàmìthatatlan az nőies mert a nők ilyen nyomik ès ezt el kell fogadni VS Ha egy fèrfi nem stabil akkor a nő nem èrzi biztonsàgban magàt mert ez nem fèrfias.


13.Ha egy nő elvàrja, hogy kitalàljàk a gondolatait mikor mèg ő sem tudja mit akar az nőies VS Ha egy fèrfi elvàrja ezt egy nőtől akkor a nők ezen azonnal kiakadnak, hogy mit kèpzelsz àlom vilàgban èlsz..


14.Ha egy nő àlom vilàgban èl ès hercegnőnek gondolja magàt akkor az nőies VS Ha egy fèrfi hercegnek gondolja magàt akkor az gyerekes, b.zis ès nem fèrfi.



15. Mikor egy nő izmos, gazdag, jòkèpű, jò humor, okos pasit akar az normàlis, nőies VS Mikor egy fèrfi egy formàs, belsőleg normàlis nőt akar akkor kiakadàs, hogy mèg mit nem.Te csak cicababàkra hajtasz, szemèt. Mit kèpzelsz?



16. Ha egy nővel szemben àllandòan igazsàgtalansàgok törtènnènek akkor teljes kiakadàs lenne ès nőie, egyből a női jogok jönnènek fel VS Ha egy fèrfival ugyan ezt csinàlnàk a fèrfi fogja be a szàjàt ès nyelje le a sok igazsàgtalansàgot ès lèpjen tovàbb különben nem fèrfi.


Kedves vàlaszolòk,


Mit gondoltok kinek van könnyebb dolga a mai torz tàrsadalmi elvàràsok katyvaszàban?



2023. okt. 11. 11:43
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/116 anonim ***** válasza:
100%

"Pl megkerdeznem, hogy a nok miert nyavognak?"


Hát fura, hogy magyarázni kell, de legyen. Egyrészt ez egy állító kérdés, ami másik részről egy sértő állítást tesz.


[link]


Tegyük fel, valaki odamegy hozzád, és megkérdezi, miért vagy idióta. Érted, ő csak kérdez, minek kapod fel a vizet? Ez nem "pokróc stílus", hanem passzív-agresszív viselkedés.

2023. okt. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/116 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy elkövetnek egy gyilkosságot, kamera alapján téged ismernek fel a tettesben, de nem te voltál, csak nagyon hasonlítasz, megvádolnak, te nem tennél meg mindent, hogy ne neked kelljen bűnhődni a gyilkos helyett, aki valóban bűnös?
2023. okt. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/116 A kérdező kommentje:

92-es de meg tennèk mindent. Viszont itt nem kell a börtönbe mennetek.

Viszont itt sok nő mèg azt sem ismeri el, hogy egyàltalàn lètezik olyan nő akiről ìrtam.


Holott mindanyian tudjuk, hogy vannak, de nagyon sok nő ùgy gondolkodik, hogy èn nem ilyen vagyok = noncsenek ilyen nők.


Volt jò pàr kollèganőm ès ott is megfigyeltem, hogya felhìvtuk valamire a figyelmet pl: te elègge hangisan beszèlsz reakciò: nem èn nem beszèlek hangosan.

Te elèggè türelmetlen vagy. Reakciò: Nem, nem vagyok türelmetlen. Mindig egy autòmatikus tagadàs.


Pl a nővèrem mikor fèrjnèl volt egy màsik pasival aludt együtt elmondàsa szerint csak csòkolòztak ès azt mondta, hogy ez vègūlis nem volt megcsalàs mert csak csòkoloztunk.. Sajàt magànak is hazudott, hogy neki legyen igaza.


A nővèremre aztàn abszolùt illenek ezek a dolgok. Vègig hazudta az eddigi èletèt ès meg is mondta, hogy őt nem èrdekli a màsik csak az, hogy ő jòl jàrjon.


Ebből is làthatid, higy nem kell messzire menjek, hogy talàljak pèldàkat.


Adnà az èg, hogy csak 1% ilyen.. De nem ezt làtom ès tapasztalom.

2023. okt. 17. 08:57
 94/116 anonim ***** válasza:
100%
Azzal van a baj, hogy te azt mondod, hogy A NŐK, innen indultál, és többször is visszatértél. És aki kikéri magának, hogy ő márpedig nem ilyen, arra azt mondod, hogy tagad, hazudik. Ez olyan, mint hogyha neked nem hinnének a vádlóid, hogy nem te követtél el bűntényt. Egyes nők ilyenek, nem tudom, miért ilyenek.
2023. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/116 A kérdező kommentje:

Akkor azt kene mondani, hogy en szemly szerint nem ilyen vagyok, de en is tapasztaltam, hogy vannak ilyen nok.


Vagy


En ugyan nem ilyen vagyok, de vannak fiu ismeroseim akik panaszkodnak a nokre szoval biztos van alapja.


Vagy


En nem ilyen vagyok, de van egy baratnom akire tobb pont is illik.



En nem ilyen vagyok es na kornyezetemben nincs ilyen no, de biztos vannak ilyenek is.



A masik amit mar korabban irtam. Mondjuk valaki beismeri, de ugy van vele, hogy beismertem en ilyen vagyok es minden megy tovabb.



Mint a korabbi peldamban. Meg lopok mas embereket mert nincsen penzem, egyszer elismerem az interneten, majd minden megy tovabb, mert nekem nincsen penzem es engem igy kell elfogadni.


Ilyen vagzyok es kesz.


Nagyon sokszor ez a hozzaallas. De gondolom szerintetek ez sem igy van, a valo eletben a no meg akarja valtoztatni a ferfit, de a not meg nem lehet mert nem hajlando valtoztatni semmin, tisztelet a keves kivetelnek.

2023. okt. 17. 09:27
 96/116 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, újból járod ugyanazokat a köröket, körbe és körbe. Én is lépek innen, az 1% 72-es, mert az életben is kerülöm az olyan embereket, akiknek csak a maguk igazságának bizonygatása a célja.

Sok sikert neked hozzá, a többieknek kitartás!

2023. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/116 anonim ***** válasza:
100%

Neked meg minimum azt kellene mondani, hogy "TISZTELET A KIVÉTELNEK".

Részvétem a barátnődnek, én elengedtem a témát, kínlódjon veled, akinek ha anyja van.

2023. okt. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/116 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kezdesz emlékeztetni egy házőrző kutyára, aki annyira fel van izgatva, hogy a saját tengelye körül szaladgál körbe-körbe.


Még egyszer elmondom: nem azzal van a baj, hogy van véleményed, és az nem éppen pozitív, hanem azzal, hogy agresszívan, passzív-agresszívan ordítod mások képébe, ráadásul fordítva persze elvárod, hogy legyen konstruktív a reakció. Saját magad is vedd észre,


"Te elèggè türelmetlen vagy. Reakciò: Nem, nem vagyok türelmetlen. Mindig egy autòmatikus tagadàs."


Igen, mert az, hogy valaki türelmetlen, vagy hangos, teljesen relatív. Ha én odamegyek hozzád azzal, hogy te hisztis vagy, mit fogsz mondani? Azt, hogy nem vagy hisztis. Akkor ez automatikus tagadás lenne? Nem, csak mindenki így reagál arra, ha valaki más minősíti. Ez ellen lázadhatsz baromi nyugodtan, csak nincs értelme. Te is így reagálsz, én is, mindenki más is.


A megoldás az lenne, hogy úgy mégy oda a kolléganődhöz, hogy "légyszi, kicsit több türelmet", vagy "zavar a hangerő, halkabban mondd kérlek". Garantálom neked, hogy nem fog visszatámadni, mert - ahogy korábban mondtam - a visszatámadásban benne van, hogy VISSZA. Ha nem támadod, nem lesz mire visszatámadni sem.


Az a baj, hogy még itt olvasgatva is láthattál pozitív példát arra, hogy ha nem egy dühöngő kutya módjára viselkedsz, akkor nincs visszatámadás; ha valóban kérdés lenne a kérdésed, és tényleg a válaszra lennél kíváncsi, akkor már váltottál volna.


De te nem válaszért jöttél, a kérdésed teljesen költői. Te azt akarod, hogy a nők lássák be, és ismerjék el, hogy mennyire alávalók igazából. Nézz őszintén a tükörbe: ezzel mit lehet elérni?

2023. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/116 A kérdező kommentje:

98-as Èrtem smit mondasz, de te pedig kiforgatod a szavaimat.

Nem vagyok vicsorgò kutya, most is teljesen nyugodt vagyok.


Az is elismertem, hogy a tagadàst nem tudom elviselni.

Persze erre az a vàlasz, hogy nem vallunk be olyat amit nem csinàlunk.


Okè, de èn szemèlyesen ismerek sok olyan nőt aki ilyen ès nem vallja be.


Egy màsik volt kollèganőm megmondta, hogy a nők ilyenek ès kèsz ès ez Ellen nem tudok mit tenni. Elismerte, de ugyanakkor közölte, hogy ők aztàn nem fognak megvàltozni ès lemondani az előnyökről..

2023. okt. 17. 11:12
 100/116 anonim ***** válasza:
100%

Amit nem tudsz elviselni azzal dolgod van magadban, tükröt tart eléd...

Beteges elmére utalnak az okfejtéseid, ráadásul olyan elmére aki reménytelen, de ezt már többen leírták, körbe -körbe forogsz, vigyázz el ne szédülj amíg a többiek előre haladnak az életútjukon, te magadat helyezted egy gödörbe, amelyből nincs kiút....

2023. okt. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!