Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha számítógépfüggő...

Mit tegyek ha számítógépfüggő vagyok?

Figyelt kérdés

tehát egész nap megy a gép: facebook, gyakori, 9gag, játékok stb.

tudom, hogy ki kéne kapcsolni, de nincs valami tanácsotok, hogyan lehetne könnyen leszokni?

általában azért van bekapcsolva a gép, hogy zenét hallgassak tauláshoz, és akkor már jön a többi is mellé...

de nem hiszem, h mondjuk facebook függő lennék, mert amint kilépek a házból, nem megyek fel telóról se, meg semmi


2013. jún. 2. 22:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
18L
2013. jún. 2. 22:23
 2/13 Karib.001 válasza:
Menj el otthonról "bandázz" keress valami jó társaságot akikkel ellehet hülyülni vagy valamilyen programot Pl. tánc , foci stb. takarítsd ki a szobád vagy a lakást , csinálj olyan dolgokat amik elveszik a figyelmedet.Remélem segítettem :D
2013. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én azt tudom ajánlani, ha lehetőséged van vegyél egy kiskutyát, vagy cicát :) Ugyanilyen problémáim voltak addig amíg kaptam egy kutyust. Meglepődnél mennyire le tud foglalni a vele való foglalkozás;)
2013. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én ragaszkodom a buta telefonomhoz, és ha elutazom, megszabadulok a nettől. Kész felüdülés!!!
2013. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1. nagyon sokat járok el, tegnap du. 3tól hajnali 4ig nem voltam itthon pl. de mikor itthon vagyok jön ki ez :D

2. sajna nem kaphatok kutyát :(

köszi a válaszokat

2013. jún. 2. 22:32
 6/13 A kérdező kommentje:
igen nyaralásokat én is imádtam:D olvastam egész nap meg tespedtem. ismerőseim ott is gépeznek, de én nem. nekem konkrétan itthon ez a mániám :/
2013. jún. 2. 22:33
 7/13 A kérdező kommentje:
meg most olvasgatom, és egyáltalán nem igaz rám amiket írnak az internetfüggőkről. nem játszok videójátékokat, nem vagyok aggresszív, nem hiszem azt hogy nincs semmi bajom, szeretek eljárni itthonról... de attól még nem normális amit csinálok, h ma is egész nap nem volt kikapcsolva a gép, most is gépezek pedig annyit kéne tanulnom, valszeg egész éjjel fent leszek megint, mert nappal csak elkúrom az időt
2013. jún. 2. 22:40
 8/13 anonim ***** válasza:
nyilván azért gépezel mert otthon nincs semmi más ami le tudna foglalni, ha hasznosan töltöd el az idődet a gép elött az nem probléma ha viszont ugyérzed hogy igen az akkor találj ki valami alternatív dolgot ami jobban lefoglal mint a gépezés
2013. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát épp ezaz, hogy tanulnom kéne :D ha nem kéne nem zavarna annyira a gépezés, meg olvasnék valószínűleg, sőt most nagyon sokmindent akarok csinálni, de egyet sem kezdek el mert tanulni kell, viszont gépezni gépezek, mais konkrétan kettőtől 11ig az 9 óra!!! :S:S
2013. jún. 2. 22:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Vegyél egy minihifit, amin csak zenét lehet hallgatni, a számítógépedet pedig tartsd kikapcsolva.
2013. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!