Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha számítógépfüggő...

Mit tegyek ha számítógépfüggő vagyok?

Figyelt kérdés

tehát egész nap megy a gép: facebook, gyakori, 9gag, játékok stb.

tudom, hogy ki kéne kapcsolni, de nincs valami tanácsotok, hogyan lehetne könnyen leszokni?

általában azért van bekapcsolva a gép, hogy zenét hallgassak tauláshoz, és akkor már jön a többi is mellé...

de nem hiszem, h mondjuk facebook függő lennék, mert amint kilépek a házból, nem megyek fel telóról se, meg semmi


2013. jún. 2. 22:22
1 2
 11/13 anonim válasza:
Keress egy hímet. Tuti, hogy el fogja terelni a figyelmed ;)
2013. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Bruce_Wayne ***** válasza:
facebook profil törlése nekem bevált.Emellett add el a géped :D én most egy szakadt laptopról netezek,játékok nem futnak rajta, zenét tudok hallgatni meg levelezni, amire szükséges.E mellett elkezdtem levelezni a régi megszokott postai módon több barátommal is, bel- és külföldön is, olvasni szoktam,és a virtuális életemet leszűkítettem amennyire csak lehet.Igyekszem a való életben kommunikálni, nuku okostelefon meg mobilon netezés.Hajrá, szorítok :)
2013. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Bruce_Wayne ***** válasza:
és csak hogy tudd erősen függő voltam konzol/pc játékok terén,MMO-ban és anno Facebookon is.
2013. jún. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!