Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem durva, hogy...

Csak szerintem durva, hogy már ott tartunk, hogy sok ember többre tart egy állatot, mint egy embert? Hagyná éhen dögölni a fajtársat, hogy egy kutyát megmentsen!

Figyelt kérdés

Olvasta kérdéseket kutyás körben, és volt ahol a hajléktalanokat vagy kutyát segítenél inkább, meg csöves vs kutya, és írta soksok ember hogy a kutya nem tehet róla, hogy utcára került, a csöves meg igen...

Mert a hajléktalanok biztos unalombol lettek azok, biztos nem a bank vette el a házukat...


És ezt halál komolyan írták! Kutyát befogadnanak, adnának menhelyek pénzt, de csövesnek nem, mert az biztos eldrogozza...



Nem durva, hogy egy kutyát többre tart yok ember, mint egy embert? Akutya biztos hívja a mentőt, ha rosszul leszel ugye?



2014. jan. 8. 21:57
 41/93 anonim ***** válasza:
76%
bizony ez így volt... sokkal boldogabb is volt mindenki, az utcákon is nyugodt boldog családok sétáltak mindenkinek volt hol lakni sxüleim 2 év gyári munka mellett spóroltak össze egy házra és egész gerekkoromban nem láttam egy darab csövest sem... székesfehérvári vagyok. szal ha azt hiszi valaki, hogy régen is volt ennyi hajlékony az brutálisan magyot téved... sõt olyan nyugis volt a közhangulat, hogy senki nem ugrott a másik torkának a véleménye miatt, most meg egy ilyen kérdés is kiveri a biztosítékot sokaknál :)
2014. jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim ***** válasza:
7%

"31 látod egyből megmondtam hogy nem BKVzol, és még az is kiderült valószínűleg Pestet sem ismered, meg a csöveseket."


40 évig laktam Budapesten, ott születtem. Közlekedni lehet autóval, biciklivel, gyalog. Úgy csak ritkán találkozol csövesekkel.


"Jah hogy neked csak simán kutyafóbiád van, és jöttél ide köpködni hogy megugat a kutya vidéken... "


Ha kilátogatnál - a kutyaszarral telített - belvárosból, a külső kerületekbe, akkor a kertesházaknál pont ugyanolyan kutyaüvöltés kísér az utcán sétálva mint bármelyik másik településen. Laktam emeletes házban is, mellette gondozott fűvel, forgalomtól messze, de leülni ott sem lehetett, mert az is tele volt kutyaszarral. Ugyanott hajléktalanok laktak kb. 300 méterre egy kis erdőben évekig, ha nem mondják, nem tudtam volna. Továbbra sem érdekel, hogy a gazda vagy a kutya felelős, a kettő csak együtt létezhet.


"Miért zavar téged a kutya ugatás?"


Van akit zavar a kutyaugatás van akit nem, én ezt elfogadtam, próbáld te is elfogadni. Amikor a gyereke fejétől 50 centire üvölt a kutya óvodából hazajövet, az mindenkit zavar (a teljesen elfajzott állatbarátokat az se).

2014. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
77%
érdekes én bárhol képes vagyok úgy végigmenni, hogy nem jut eszükbe a kutyáknak megugatni... persze 1-2 kivétel akad, de, hogy minden háznál megugatnának az túlzás... amúgy amelyik kutya ugat az nem harap, és ez általában nagy igazság. inkább félj attól amelyik nem ugat. az ugató kutyik legtöbbször csak játszani, ismerkedni akarnak.
2014. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim ***** válasza:
100%

Engem sokkal jobban zavar Pesten,hogy rettegni kell az utcán,mikor ki támad meg és rabol ki,vagy épp szúr le a kis pénzemért.Ez sokkal több veszélyt jelent,mint a kutyaugatás.

A másik:a kutya ugye a kerítés MÖGÖTT ugat.Hogy kerül az óvodás gyerek feje a kutyától 50 centire?Ez a mese meg az ő habja kategória.

Amúgy a gyerek nem hülye,csak kicsi.Még az óvodás is megérti,hogy a kutya kerítés mögött van,nem tud kijönni és bántani.Esetleg azt is el lehet neki magyarázni,hogy a kutya azért ugat,mert beszélni nem tud.

Ha a gyerekbe nem ülteted át a hisztidet,felnőttként nem lesz kutyától rettegő idegbeteg.

2014. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:
18%

A kérdés a kutyákra és a hajléktalanokra vonatkozik, ne keverj ide tücsköt-bogarat.


A kerítés mögötti kutyaugatással nem az a probléma hogy megharap, hanem a üvöltő hangerő. Az a ráadás hogy az évezredes ösztönök alapján stresszel jár, hiába van rács mögött. Persze a gazdinak nem.


Sok helyen a kerítésen kidugja a fejét a kutya, úgyhogy nem 50 centire van, hanem annyira sem. Mit nem lehet ezen érteni...

2014. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim ***** válasza:
100%

Azon vitázni, hogy kinek segítsen az ember állatoknak vagy embereknek, nos igazán meddő vita ez.

Tudjátok én ha ilyen képet látok vagy olvasok egy történetet akkor már könnybe is lábad a szemem, és örülök, hogy mégsem olyan elveszett az emberi faj. Vannak még jó emberek a földön

lásd

[link]

[link]

[link]

[link]


De ugyanúgy kicsordul a könny a szememből amikor állatokat mentenek meg, és örülök, hogy mégsem elveszett az emberi faj, vannak még jó emberek..

lásd:

[link]

[link]

[link]

2014. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:
87%

Épp ma akart kizsebelni egy csövi, majd mikor számon kértem, mégis mi a frászt akar csinálni, még neki állt följebb...

Tudod, egy kutya sose akarna kirabolni

Ezek után vond le a tanulságot...

2014. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
90%
Vagy az a csóró nő,aki elment Venezuelába,hogy segítsen az ottani szegényeken.Hálából megölték Őt és a férjét,csak a gyerekük maradt életben.Ugye ezért érdemes volt embereken segíteni?
2014. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
15%

Tényleg, a kutya nem fog kirabolni. Igaz, letépi az arcodat:

[link]

2014. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim ***** válasza:
0%
48: És úgy ennek mégis mi köze van ehhez a kérdéshez? A venezuelai nő egy szépségkirálynő volt, nem segíteni ment, hanem hazalátogatott a szülőhelyére. Nem hajléktalanok ölték meg, nem is kutyatámadás áldozata lett, hanem rablók.
2014. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!