Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol húznátok meg a határt,...

Hol húznátok meg a határt, hogy betegen bementek e dolgozni?

Figyelt kérdés
Ha még náthával mentek, de ha egész nap hőemelkedésetek van akkor is mentek még, mert szükség van rátok.

2023. jún. 22. 14:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/266 anonim ***** válasza:
23%
Attól függ, hogy mennyire üt ki a betegség. Mennyire fertőzhet. Ha tényleg betegnek érzem magam, és nem munka unduruszban szenvedek, akkor elmennék dokihoz. Ő majd megmondja, hogy dolgozhatok e , vagy otthon kell maradnom.
2023. jún. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/266 anonim ***** válasza:
81%
12-essel értek egyet. 11-es voltam. Sajnos vsn aki minden semmivel otthon marad. Azt rúgják ki. Onnantól otthon lehet mindig.
2023. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/266 anonim ***** válasza:
21%
#10 K.rvanagy gazdasági veszteséget okoznak az ilyenek, plusz a munkatársaikat is terhelik. Ez még csak nem is az a kategória hogy jó ha van egy igavonó barom aki döglődve is kéri az ostort, hanem konkrétan kárt okoznak a cégeknek az ilyenek. Most lehet hogy a "józan paraszti ész" azt mondja hogy a cégek szerint az a jó ha dolgozik a robot, de nem. Az ilyenek csak a terhére vannak mindenkinek egyrészt a késett bevétel miatt, másrészt a munkájuk minősége miatt.
2023. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/266 anonim ***** válasza:
35%

#6

De pl odaúton is van wc, az autóban vagy a buszon? Megbeszélésről kirohansz hányni? Érdekes lehet. Ha neked ez így jó akkor hajrá.

2023. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/266 A kérdező kommentje:
14 ezzel vitatkoznék, nálunk is szokott az irodában 10-12 fős nátha hullám lenne. Ha a munka határidős nincs hiányzás. Persze ilyenkor jól elkapjuk szinte mindig egymástól, de majd letudjuk akkor így a munkát, mert nincs mit tenni, ha egy feladat a takonyszezon kezdetére esik.
2023. jún. 22. 15:29
 16/266 anonim ***** válasza:
66%

Pont hogy az olyanok okoznak gazdasági veszteséget, akik minden baromsággal otthon maradnak. Nagy szerencse, hogy nem az ilyenek vannak többségben.

Engem nem zavar, ha beteg vagyok, néhány vírusrettegő kedvéért meg nem fogok otthon maradni soha.

2023. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/266 anonim ***** válasza:
16%
3. vagyok, miért lettem lepontozva? A kérdésre válaszoltam, tényleg érdekelne hogy mi rosszat írtam..
2023. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/266 anonim ***** válasza:
32%

#16 Nem a kisujjamból sz0ptam, konkrét tanulmányok vannak róla, amit linkeltem.

Még a ti esetetek is olyan hogy ha nem fertőzne be az az egy beteg 10 embert, hanem képes lenne otthon maradni mennyit..? egy napot?? kettőt? akkor a 10 ember jobban teljesítene, hiszen nem kapnák el a nyavalyát.

2023. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/266 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem maradnának otthon egyesek minden kis náthával, akkor több ember dolgozna, több ember meg több munkát tudna elvégezni. A mindenféle "nyavalyát" meg el lehet kapni bárhol a munkahelyen kívül is, tehát jó nagy baromság az otthon maradást erőltetni.
2023. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/266 anonim ***** válasza:
8%

18. Vagyok

A lepontozás MELLETT valaki tudna válaszolni? Nem költői kérdésnek szántam. :D

2023. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!