Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondolnak a tanárok egy...

Mit gondolnak a tanárok egy anorexiás lányról?

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 15:32
1 2
 11/14 anonim válasza:
66%

huh,az jó kérdés, hogy mit gondolnak..

Nekem az osztályfőnököm nagyon sokat segített, beszélgettünk, mindig elmondta, hogy milyen vékony vagyok, és mik lesznek a következményei, meg is halhatok, stb..

A többi tanár is mindig mondta, hogy nagyon lefogytam, nem szép, aztán behívták anyukámat.

Sajnos a vége tényleg kórház lett, mert nem bírtam kiszállni, még mindig szenvedek vele, egyszer-kétszer még szóba hozza valamelyik tanár, de már ritkábban.

2015. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt, aki sajnált. Volt, aki szörnyülködött. És volt,a kit nem érdekelt. Szóval elég vegyesen álltak hozzá, amikor anorexiás voltam.
2015. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%
a tanár jó esetben tud szólni pszichológusnak,gyermek védelmisnek.De egyik ismerősöm nem járt ilyen jól.Évek óta küzd az anorexiával,a külseje egyszerűen ijesztő.Ettől függetlenül rendkívül okos és művelt lány,így fejvadász cégek versenyeztek érte.El is helyezkedett egy neves európai cégnél kiemelkedő pozícióba 5 ország ügymenete tartozott alá.Ez egészen odáig tartott,amíg egyszer össze nem futott a cég vezérigazgatójával a folyosón.Nem beszéltek,csak köszöntek egymásnak,de az igazgató egyértelműen a látványa miatt másnap elbocsájtotta azonnali hatállyal.
2017. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Missi_Key ***** válasza:
Utolsó, azért lazán perelhetne a csaj.
2017. jan. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!