Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért csinálja azt a legtöbb...

Miért csinálja azt a legtöbb férfi hogy ha sikerül össze jönnie egy nővel akkor a nőt eltiltsa a facebooktól és egyéb közösségi oldalakról, közben a férfiak meg csajozgatnak ugyan azokon az oldalakon de még az exeiknek is jó pofiznak?

Figyelt kérdés
Ezek ennyire komplexusos barmok vagy mi a fene? Aztán lesnek mint hal a szatyorban amikor a nő meg félre k*rel az első krapekkal akivel szóba tud állni.
jan. 21. 08:31
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy nézőpont, vigasztald magad te is🤣🤣🤣

De egy biztos amikor rám ír egy hapsika hogy szeretne megismerni vagy kalandozni vagy csak egy alkalmi bac@st tőlem és látom hogy nője van vagy felesége azért gondolom az a valóság te nagyon okos, gondolom betalált téged ez a kérdés és most tűkön ülsz hogy vajon az asszonykádat (ha van) éppen kipakolja a nagy tiltásaid ellenére de megmondom neked ki pakolja az a pasi akivel a legtöbbet tud kontaktba kerülni rajtad kívül,mondjuk egy haverod aki jár hozzátok,vagy egy sógor🤣🤣🤣🤣 ennyit tudtam neked segíteni többet nem érdemelsz, ja és hidd el van vagy lesz másik közösségi fiókja hamis névvel és megoldja a többit. 🤣

jan. 21. 08:53
 12/47 anonim ***** válasza:
86%
De gyönyörű kognitív torzítást olvashattam. Ezért vagyok az oldalon, próbálok rájönni az emberek működési mechanizmusára. Leírtad, ami a fejedben van. Látod, hogy nézőpont? Ugyanis nő vagyok.
jan. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Hol a néző? Hol a pont?
jan. 21. 09:03
 14/47 anonim ***** válasza:
85%
Te vagy a néző. A te elmédben zajlik, amit írsz. A forráspontban. Meg sem hallasz mást. De nem érted, ami nem baj. Nem tartasz ott még. De ha dolgozol magadon, menni fog. Csodás napot kívánok. Nem megy át neten, tudom, de mindenki úgy reagál a másik kommentjére, ahogy éppen van. Ha te rosszul reagálsz, akkor rosszul vagy.
jan. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
83%

"a legtöbb férfi"

. Általánosíts csak...


Komplexusod neked van.

jan. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
96%

"Sok ilyet látok sőt rengeteget. A pasi ír szia erre arra stb, nezem az adatlapját oszt asszonya van, friss közös fotók stb, nézem a nő adatlapját már hónapok/évek óta nem használja"

Ez beteges. Mármint amit Te csinálsz. Tényleg vadidegenek proflját nézegeted, és erről lamentálsz?


Elárulom, hogy a legtöbb felhasználónál azért nem látható aktívitás, mert korlátozzák, mit láthatnak idegenek. Aki tudatos, az így csinálja, ellenben van, aki sz*rik bele. Ez a különbség, nem az, hogy ki kit tilt el.

jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbb férfi nem csinálja ezt, csak a bántalmazók. Mielőbb le kell lépni, már az első ilyennél. A legtöbb férfi nem pszichopata. Sajnálom, ha ilyenek vesznek körül.
jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
90%

Nem hallottam még ilyen szituációról, hogy egy pár egyike letiltja a másikat a közösségi médiáról.

Ha egy férfi mégis ilyen, bár tényleg nem találkoztam még ilyennel, akkor valószínüleg úgy nőtt fel, hogy a környezetében ilyen rossz mintákat látott, és nincs igénye az önfejlesztésre, ez utóbbi miatt én butának nevezném.

jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
Bitroklási vágy.
jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Bírom mikor ide jönnek okoskodni azok akikről szó van! Nem az összes pasi hanem majdnem az összes ez azért egy kis különbséget takar de akkor százalékba mondva a férfiak 95 százaléka ilyen. Nem beteges ha rám irsz hogy megakarsz b@szni és én megnézem a profilod meg a nőd profilját, és pont ez az hogy akik csajozgatnak azoknak a nőjük egyáltalán nem elérhetőek, érdekes egybe esés ez a véletlen.
jan. 21. 09:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!