Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért csinálja azt a legtöbb...

Miért csinálja azt a legtöbb férfi hogy ha sikerül össze jönnie egy nővel akkor a nőt eltiltsa a facebooktól és egyéb közösségi oldalakról, közben a férfiak meg csajozgatnak ugyan azokon az oldalakon de még az exeiknek is jó pofiznak?

Figyelt kérdés
Ezek ennyire komplexusos barmok vagy mi a fene? Aztán lesnek mint hal a szatyorban amikor a nő meg félre k*rel az első krapekkal akivel szóba tud állni.
jan. 21. 08:31
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván egy NORMÁLIS nő pont azért korlátozza a profilja láthatóságát (ami miatt nem láthatók az újabb posztok), illetve tesz publikussá csak olyan képeket, amelyen a partnerével, gyerekével stb. látható, hogy az olyan megkereséseket minimalizálja, amilyeneket Te kifogásolsz.


Ezt minimális intelligenciával is ki lehetne következtetni. Ehelyett Te rácuppansz minden perverzre, aztán pofára esel, hogy mindnek van barátnője, ezért körítesz egy narratívát a megfigyeléseid köré, amiből lejön, hogy minden férfi mekkora szemét.


Holott a 95% (agyrém, hogy már statisztikát is vezetsz erről de mindegy...) legfeljebb azokra onatkozik, akik rád írtak. De mint feljebb írtam, igazából azokra sem.


Ja, mostj ön, hogy én is ilyen vagyok. Lesz*rom.

jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Azonnal kirúgnám az ilyen férfit és probléma megoldva. Azért teszik ezt meg sokan, mert ti nők hagyjátok ezt.
jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Látom azért sokan vágják hogy nekem van igazam aki meg itt mentegetőzik az csak azért van hogy az asszonyka előtt játsza magát. De azért bele kukkantanék az üzeneteibe hány nőnek tett már ilyen olyan ajánlatokat. És igen a legtöbb pasi az ilyen csajozik az asszony mellett az asszonykát meg eltiltsa az internet világától...
jan. 21. 12:13
 34/47 anonim ***** válasza:
90%
Mitől lenne igazad? Ez ilyen primitív kozegekben így történik sok esetben, de attól még nem lesz ez a többség, csak te ezt látod a saját kozegedben. Mondjuk a szóhasználatodból amúgy is elég egyértelmű, hogy milyen körökben mizogsz, szóval nem csodálom, ha te ezt tapasztalod és érthető, ha így azt hiszed, hogy ez az általános.
jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is szomorú hogy azt gondolod: ez az általános és "a legtöbb férfi" "így viselkedik".

Gondolom ennek ellenkezőjéről nem lehet meggyőzni.

Ezt meg kellene tudnod oldani valahogyan, mert bárkivel ismerkedsz, rávetítve előítéleteidet, a párkapcsolatot ez elronthatja.

jan. 22. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Aha, szóval arra van alapozva az egész hogy megnézed az FB profilját és mert nem oszt meg semmit akkor tuti a pasija tiltotta meg, oké...
jan. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim válasza:
54%
Jajj de megjátszák itt magukat! 🤣 Egyszer kiírtam itt egy kérdést a szexualitás kategóriába és egyből nem is tudom hány pasi írt privit, írtam van férjem stb erre mind azt írta nem bánják és sokan ezek közül írták hogy kinyalnának akkor is ha előtte a férjem belém élvezett az se számít ha nem fürdök meg, meg ilyenek. Kérdeztem van e nőjük a legtöbb azt válaszolta hogy van de simán benne lennének ha teljes a diszkréció! Nah ennyit erről. Itt álszenteskedik a legtöbb pasi hátha akad valami nőcike a kis kukijukra jah és privátba is kaptam nem egy fotót ekkora meg akkora a pötsük mellé rakattam egy gyújtót hát mondhatni lesírtak a 12centivel amit 18-20centinek mondtak 🤣🤣🤣 írtam nekik nem baj a legtöbb pasinak amúgyis 11-14centi maximum.
jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim válasza:
54%
Ja és igen tényleg eltiltsák a komplexusos pasik a nagy nehezen felszedett ronda nőjüket és igen a legtöbb pasi komplexusos zavarja őket hogy az előző pasinak lehet vagy biztos hogy nagyobb volt a cerkája és jobban kitudta elégíteni a nőcikét. Persze itt mindegyik pasi lefogja tagadni és tökéletesen megvannak elégedve a kis mütyürkéjükkel asszonyka meg panaszkodik hogy az a csepp valami nem elég kemény,mer azon agyalnak hogy vajon milyen frankón k*rták az előző pasik a nőjüket. Lehet tagadni gyerekek itt de ha egy nő elolvassa ezt tuti igazat ad, biztos van kivétel fe az ritkább a fehér hollónál is😉
jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne erőlködj, felesleges saját magadnak valaszolgatni.

Egyébként honnan veszed, hogy itt minden válaszoló pasi?

jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim válasza:
Csak onnan hogy nagyon remegtek ezen a kérdésen és mentegetőztök🤣🤣🤣 tök viccesek vagytok a kamukkal🤣🤣🤣
jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!